Soru En iyi miui sürümü

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Keşke arkadaş daha erken cevap verse sorunuyla da ilgileniriz aynı zamanda ama bir kere yazıp gidiyor çoğu insan. Bir sürü kişiye sorunlarına çözüm yazdım ama geri dönüş yapmadı kimse.
Cevabunuzi beklemedeyim hocam

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Hocam ozellestirmeli aosp yada miui yani demek istedifim azda olsa bi goruntu olup performansı olan yokmu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Atarsan custom miui çok iyi olur gercekten

Kusuruma bakmayin hocam Chrome dan bildirim actim gelmemis

Miui 11 Endonezya versiyon kuruluydu onunla arasinda performans farkı varmıdır o cidden baya iyiydi ama tema vs kuramiyodum ondan silmistim
Miui 11 ve 12.5 daki serilik yok, haberiniz olsun. Az daha yavaş ama akıcılığı gayet iyi.

Hem mıuı 12.5 hemde edition rom
Bu sürüm fastboot kurulumda sorunlu hocam, sesler kesik kesik geliyor, cihaz kendi kendini yeniden başlatıyor vb. say say bitmez. Fakat 12.5.4 sürümü biraz da kumar gibi, bi süre sorunsuz kullanmıştım harbi güzel sürümdü.

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Miui 11 ve 12.5 daki serilik yok, haberiniz olsun. Az daha yavaş ama akıcılığı gayet iyi.

Bu sürüm fastboot kurulumda sorunlu hocam, sesler kesik kesik geliyor, cihaz kendi kendini yeniden başlatıyor vb. say say bitmez. Fakat 12.5.4 sürümü biraz da kumar gibi, bi süre sorunsuz kullanmıştım harbi güzel sürümdü.
Miui 12.5 mu miui 11 mi bide endonezyami eumu knk öner onu kuriyim tekrardan

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Miui 12.5 mu miui 11 mi bide endonezyami eumu knk öner onu kuriyim tekrardan
Miui 13.05 kullanıyorum şuan, iyi. 12,5 kuracaksanız 12.5.2 bakabilirsiniz epey seri hissettiriyor 13 e göre. Endonezya tercihimdir, eu romda ben stabilite sorunları yaşıyorum ondan dolayı kullanmadım. Kullansam bile 1 haftadan fazla kalmıyorum.

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Miui 13.05 kullanıyorum şuan, iyi. 12,5 kuracaksanız 12.5.2 bakabilirsiniz epey seri hissettiriyor 13 e göre. Endonezya tercihimdir, eu romda ben stabilite sorunları yaşıyorum ondan dolayı kullanmadım. Kullansam bile 1 haftadan fazla kalmıyorum.
Peki Eea nasıl endoya göre miui arama sms uygulamasi önemli değil benim icin

Peki arama yapamama kendini yeniden başlatma gibi sorunlar mevcutmu 12.5.2 de bir kere kurduğunda öyle sorhnlarla karşılasmistim

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Eea kullanmadım hiç, sadece tr, xiaomi.eu ve endo romları kullandım şu ana kadar.
Hmm tamamdır teşekkür ederim ben bide eea deniyecegim Endonezya rom mevcut zaten bende en kotu onu kurarim tekrardan

Üst Alt