Soru En iyi miui sürümü

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Hocam konudan saptığımız için çok özür diliyorum. Farkında olmadan başka yere gitmiş muhabbet:)
Konu zaten biraz boş olduğu için muhabbet oluyor hocam, ne güzel değil mi

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Konu zaten biraz boş olduğu için muhabbet oluyor hocam, ne güzel değil mi

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Keşke arkadaş daha erken cevap verse sorunuyla da ilgileniriz aynı zamanda ama bir kere yazıp gidiyor çoğu insan. Bir sürü kişiye sorunlarına çözüm yazdım ama geri dönüş yapmadı kimse.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Hocam konudan saptığımız için çok özür diliyorum. Farkında olmadan başka yere gitmiş muhabbet:)
Estağfurullah hocam. Özür nedir? Olur mu öyle şey? Skorpi gibi bir sohbet ustasını yakalamışken ( eğer keyfi de yerindeyse ) muhabbetinden mahrum kalmak olmaz.:D
Ben de bu sırada araya terennüm ederek konu sahibine bir gönderme yapayım dedim.
Ha bu arada muhabbetinizi keyifle izliyorum.giggle~~

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Sayın Hocalarım saygısızlık olmazsa sizi şuraya davet edeyim :)

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
156
Hayırlı olsun diyelim o zaman ama ben olsam mtk ya bulaşmaz idim genede seçim, takdir alanın.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Estağfurullah hocam. Özür nedir? Olur mu öyle şey? Skorpi gibi bir sohbet ustasını yakalamışken ( eğer keyfi de yerindeyse ) muhabbetinden mahrum kalmak olmaz.:D
Ben de bu sırada araya terennüm ederek konu sahibine bir gönderme yapayım dedim.
Ha bu arada muhabbetinizi keyifle izliyorum.giggle~~
Ufak yanlış anlaşılmalar olmuş. Daha önce kim olduğunu hatırlamıyorum ama birinden bu tip bir mesaj aldığım için uyarı tarzı bir şey gibi algıladım

Egoege

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mi-yu-ay
Cihazım
Rn9Pro/Joyeuse
Meslek
Eu rom düşmanlığı
Konular
48
Joyeuse icin en iyi miui sürümü hangisidir gerek goruntu olsun gerek performans olarak?
13.05 Endonezya öneririm. Stabil çalışıyor, akıcı ve pil açısından 14 e göre çok daha iyi durumda. Hafif te debloat yapıldı mı mis gibi oluyor.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Yönetici dostlarımız varken uyarı vermek bize düşmez. Skorpi hoca gibi Android dünyasının usta bir duayeni, Koçara gibi de yılların bir eğitimcisi sadece hakim oldukları mevzularda tavsiyelerde bulunabilirler.
Not: Yalnız üstadımızı kızdırmaya da gelmez. Sahip olduğu yetkilerle uyarıdan fazlasını da yapabilir. Benden hatırlatması..giggle~~

Alperen24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
61
Hocam sizden bunu duymak gerçekten çok mutlu etti açıkçası:) Arkadaş miui tabanlı mı yoksa aosp mu istediğini tam olarak belirtse daha güzel olabilir. Aosp rom çok sevmediğini belirtmiş ama istediği performansı da aosp romlardan alabilir bence.
Hocam ozellestirmeli aosp yada miui yani demek istedifim azda olsa bi goruntu olup performansı olan yokmu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Skorpi Hocam sizden bu sözleri duymak gurur verici😎
Hocam aosp olarak Görselliğe hitap eden romlar önerebilirim.Custom MIUI önerebilirim.
Öncelikle aosp candır.Dertlere dermandır.Fakat ben hem işlemci hemde alışkanlıktan dolayı MIUI-Custom MIUI dan vazgeçemedim.
Size şu romları öneririm

LineageOS:En baba romdur kendisi.Performans canavarı.Fakat arayüze önem veriyorsanız kesinlikle ilk tercihiniz LOS olmamalı
ArrowOS:Lineage os tan sonraki en hızlı romdur.Ayrıca LOS a göre daha görselliğe hitap eder.
Crdroid:Crdroid official olarak varsa direk kurun bence.Hem hız hem arayüz hemde çeşitlilik 10 numara 5 yıldız.
EvolationX: Hem hız hem crdroid kadar olmasada çeşitlilik.

Fakat romlar cihazdan cihaza değişir.
Custom MIUI isterseniz bir liste yapayım size linkleride eklerim hem :)

Hocam siz varya siiiiz.İşinizi biliyorsunuz 🤣
Atarsan custom miui çok iyi olur gercekten

Keşke arkadaş daha erken cevap verse sorunuyla da ilgileniriz aynı zamanda ama bir kere yazıp gidiyor çoğu insan. Bir sürü kişiye sorunlarına çözüm yazdım ama geri dönüş yapmadı kimse.
Kusuruma bakmayin hocam Chrome dan bildirim actim gelmemis

13.05 Endonezya öneririm. Stabil çalışıyor, akıcı ve pil açısından 14 e göre çok daha iyi durumda. Hafif te debloat yapıldı mı mis gibi oluyor.
Miui 11 Endonezya versiyon kuruluydu onunla arasinda performans farkı varmıdır o cidden baya iyiydi ama tema vs kuramiyodum ondan silmistim

Üst Alt