İnceleme Ekran koruyucu taktım. Şiddetle tavsiye ederim.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Ben Nilkin H+ PRO siparis etdim.NIlkin urunlerine guvenim tam.Eski telefonumda full tamperli cam kullaniyordum amma kalindi.Nilkin bakalim nasil olcak.tek problemi centik kisminin acik olmasi

heathrow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Candaş
Cihazım
S8
Konular
25
Üslübumda da bir yanlışlık göremedim. Malum, hepimiz forumlarla içli dışlıyız. Neler neler yazılıyor, ediliyor. En çok ta mesaj kirliliği ile boğuşuyoruz. Bu konuda çok büyük doluluk var herkeste. Tahammül sınırları çoktan aşıldı maalesef. O yüzden biraz tepkili bir üslüp kulanmış olabilirim.
evet, hepimiz forumlarla içli dışlıyız. ilk mesajında marka/mağaza övmek de biraz manidar

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
Bu nasıl soru Allah aşkına yaa.
İnceleme ile ilgili yazılacak herşeyi yazmışım. Tereddütsüz tavsiye etmişim. Telefonun kendi ekran camı neyse birebir aynı oluyo demişim. Birisine verseniz, ekran koruyucu olduğunu anlayamaz demişim. Burda sayfalarca yazı yokki. Sadece bu sayfanın üstüne gidip okuyacaksınız.

Bu da son mesajım. Uzatmanın alemi yok. İsteyen alır, istemeyen almaz. Ortalığı bulandırmanın alemi yok. smoking~~
dostum senin açıklamanda ortası yapışıyor boşluk yok gibi bir açıklama yok ve bu kadar kızmana da gerek yok. Ayrıca konuyu okumadığımı nereden anladınız ? Şuandaki koruyucum iş görüyor o zedelenir zedelenmez alacağım ilk koruyucu bu.Sizin önerdiğinizden sadece emin olmak istedim. s7 edgem varken 60tl verip ortasındaki boşluktan dolayı aldığım yerle kavga edip sinirden kırıp atmış biriyim.İster istemez sormak istedim,bu kadar savunmaya gerek yok.Gerekeni söylemişssiniz yeterli.

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ortada gökkuşagı olmayan varsa bende mix 2 için hemen alırım ama bi kaçtane aldım aldıgım gibide iade ettim hep

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Ben Nilkin H+ PRO siparis etdim.NIlkin urunlerine guvenim tam.Eski telefonumda full tamperli cam kullaniyordum amma kalindi.Nilkin bakalim nasil olcak.tek problemi centik kisminin acik olmasi

Bende bekliyorum yorumunuzu ayrıca fiyat ve nereden aldığınız hakkında bilgi verirseniz bizlerde faydalanmış olup tek ele mahkum kalmayız diye düşünüyorum

allaturcha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayser
Cihazım
Mi 8 128
Konular
9
Spigen kılıfa sanırım olmaz bu

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Uyarsa ben de almak isterim. Deneyen var mıdır?

sbayraktar06

Hocam spigen kılıfla kullanılabilir mi?

Bu üründe parmak izi bırakma,yağlanma vs gibi durumlar var mı? Birde sert plastik kılıflarda kenardan atma yapar mı?

Ben şuanda, telefonun kutusundan çıkan orjinal kılıfla kullanıyorum. Hiçbir sorun olmadı. Çok iyi oturdu. Koruyucunun kenarları kılıfın içinde kalıyor.
Bahsettiğiniz spigen kılıf nasıl birşey bilmiyorum ama sorun olcağını sanmıyorum. Çünkü bu ekran koruyucu, telefon ekranından dışa taşmıyor, aksine 1 milim kadar içerde kalıyor. Sadece cam kalınlığı yani yüksekliği biraz artmış oluyor ama oda çok az. Yani çok kalın bir cam değil. Önceki paylaştığım fotolara dikkatli bakarsan görebilirsin.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Ek olarak parmak izi tutma veya yağlanma durumlarıda olmuyor. Ekranda koruyucu yokmuş hissi uyandırıyor çıkıntısı falan yok. Çok memnun kaldım ben

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
Ben şuanda, telefonun kutusundan çıkan orjinal kılıfla kullanıyorum. Hiçbir sorun olmadı. Çok iyi oturdu. Koruyucunun kenarları kılıfın içinde kalıyor.
Bahsettiğiniz spigen kılıf nasıl birşey bilmiyorum ama sorun olcağını sanmıyorum. Çünkü bu ekran koruyucu, telefon ekranından dışa taşmıyor, aksine 1 milim kadar içerde kalıyor. Sadece cam kalınlığı yani yüksekliği biraz artmış oluyor ama oda çok az. Yani çok kalın bir cam değil. Önceki paylaştığım fotolara dikkatli bakarsan görebilirsin.
Spigen kılıf ekrana doğru 3-4 milim civarı kaplıyor . Bu yüzden kılıf oturmayabilir . Deneyen bir arkadaş olsa da bizde alsak

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
Türkiye'den aldıysanız link atar mısınız . Orjinalini bulmak zor

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Nilkin H+ PRO. 0.2 mm. ince, guclu ve 2.5 D oldugu icin tum koseleri felan kapliyo. Centik kismi acik yalniz. Boyle daha iyi bence. Nedenini sorarsaniz HTC 10 cihazimda full tampered glass kullaniyordum ilk basda her sey guzel oturdu felan amma 3 ay sonra camin altinda sensorun uzerine toz yigildi nasil olduysa.Sanirsam hoperlor kismi acikti diye oldu.Sensor kamera kisminin acik olmasi daha iyi silmek icin.benim tecrubem bu yonde.

Üst Alt