İnceleme Ekran koruyucu taktım. Şiddetle tavsiye ederim.

allaturcha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayser
Cihazım
Mi 8 128
Konular
9

Baseus ekran koruyucu sipariş etmiştim, bugün geldi.
Öncelikle, firmanın paketleme çok çok iyiydi.
Ürün ise beklentimin ötesinde iyi çıktı. Fiyatını kesinlikle hakediyor.
Neredeyse, ikinci bir ekran gibi. Kenarları okadar iyi oturuyorki, birisine verseniz, ekran koruyucu olduğunu anlayamaz.
Xiaomi kendisi orjinal bir ekran koruyucu yapsa, bundan daha iyi olamazdı heralde.
Görüntü olsun, dokunma hassasiyeti olsun, ön kamera görüntüsü olsun, hiçbir sorun yok.
Ayrıca, Mi8 kutusundan cıkan orjinal kılıf ile de uyumlu. Yani kılıf koruyucuyu kaldırmıyor.

Biraz reklam gibi oldu ama ben kolay kolay bukadar net bir ürün tavsiye etmem. Mi8 i olan herkesin sahip olması gereken bir ürün.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Tavsiye için teşekkürler

karizma_1612

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
Xiaomi Mi8
Meslek
HASTABAKICI
Konular
8
Telefon görüşmesi yaparken sensörler çalışıyor mu ekran kulağınıza götürünce kapanıyor uzaklaştırinca açılıyormu ben LG G5 için olanjnj almıştım eskiden hata veriyordu bu konuda bilginize

allaturcha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayser
Cihazım
Mi 8 128
Konular
9
İyi akşamlar önerdiğiniz ekran koruyucu çentik tasarımını nasıl etkiliyor tamamen kapatıyor mu?

Telefonun kendi ekran camı nasılsa, birebir aynısı. Kenar kıvrımına kadar birebir oturuyor. Resimlerinden de göreceğiniz gibi, orjinal ekran kenarlarındaki siyah çerçeve, koruyucuda da var. Çentik kısmına ise şeffaf cam geliyor. Sadece kulak hoparlörü için aynı delik mevcut.

Hiç şüpheniz olmasın. Ürün çok başarılı. Uygulama da çok kolay. Ben bulabildiğim en uygun fiyatın linkini verdim. Firmanın kendi sitesinden sipariş ederseniz 50TL + 5TL kargo. Ama ben akilliphone gittigidiyor dükkanından sipariş ettim. Kargo dahil 64 TL

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon görüşmesi yaparken sensörler çalışıyor mu ekran kulağınıza götürünce kapanıyor uzaklaştırinca açılıyormu ben LG G5 için olanjnj almıştım eskiden hata veriyordu bu konuda bilginize

Şimdi denedim, çentik kısmındaki sensörler çalışıyor. Görüşme yaparken yüze yaklaşınca ekran kapanıyor. Yüz tanıma ile kilit açılıyor. Ön kamera netliği aynı eskisi gibi.

Ben üründen çok memnun kaldım. Daha önceleri eski telefonlarım için çok farklı tipte ve markadan koruyucu almışlığım vardır. Bende sipariş ederken fiyatı olsun, kalitesi olsun tereddüt etmiştim ama bu ürüne hayran oldum desem abartı olmaz :)

Hatta bunu daha da mükelleştirmek için üzerine birde sıvı nano kaplama uygulamayı düşünüyorum. :D

Son düzenleme:

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Aynı ürünü bende aldım üzerinde bildiğin gökkuşağı gibi renkler var ve noktalar görünüyor ışığı açıkken satıcı ile iletişime geçtim sorunu kabul etti yenisini yollayacağız dedi ama gelen giden yok şuan

beyzagur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beyza
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tıp okuyor :((
Konular
12
Aynı ürünü bende aldım üzerinde bildiğin gökkuşağı gibi renkler var ve noktalar görünüyor ışığı açıkken satıcı ile iletişime geçtim sorunu kabul etti yenisini yollayacağız dedi ama gelen giden yok şuan
takarken hata yapmışsınızdır full kaplamalar tam yapışmayınca ekran öyle kalıyor

aliefe_1963

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali efe
Cihazım
Mi 8
Konular
20
Spigen kılıfa sanırım olmaz bu

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
takarken hata yapmışsınızdır full kaplamalar tam yapışmayınca ekran öyle kalıyor

İlk defa cam filmi takmıyorum aksi durum olsa satıcı hatayı kabul etmezdi zaten ben hiç memnuj kalmadım direk çöp

fatihmehmet*

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Mehmet
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Eczacı
Konular
6

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32
Cam icerikli degilde film seklinde onerisi olan varmi.? Daha ince ve cam icerikli olmayan.?

Üst Alt