İnceleme Ekran koruyucu taktım. Şiddetle tavsiye ederim.

heathrow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Candaş
Cihazım
S8
Konular
25
biraz da tasarımı dolayısıyla bu telefonlara bu paraları veriyoruz. ekran koruyucu ile ekran, sarımtırak bir renk alıyor, ekranda parmak izi kalıyor. kılıflarla telefon kabalaşıyor. biz fakiriz galiba. bu telefonların başına bir şey gelse, ikincisini alacak paramız yok :)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Arkadaşlar aldığım ürün çakma rezalet bir ürün n11 üzerinden aldım ödemeyi erteledim sorunu çözmeleri için fakat sorunu kabul edip yenisini gönderdiler gelen yeni cam da aynı daha telefonun üstüne takmadan gökkuşağı renkleri ve noktalar görünüyor aldığım mağaza ismi sonmodashop gönderen kişi bahadır pehlivan tel 2125224619 ödemeyi iptal edicem bu kadar rezalet olamaz
Hocam bu ürünlerin genel sıkıntısı bu bende R5+ için almıştım onda da vardi aynı problem sebebi şu orta kısımlarında yapıştırıcı olmadığı için böyle görünüyor ışık vurduğunda

Matrix31

AndroitriX
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Memur
Konular
21
peki bu baseus kırılmaz camın orta kısmıda yapışıyor değil mi? Bir ara s7 edgeler de vardı o sorun sadece kenarlar yapışıp diğer yerler yapışmıyordu ve orta kısma dokununca aradaki boşluk rezalet derecede hissediliyordu

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Yapışıyor herhangi bir problem yaşamadım ben.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

allaturcha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayser
Cihazım
Mi 8 128
Konular
9

Arkadaşlar aldığım ürün çakma rezalet bir ürün n11 üzerinden aldım ödemeyi erteledim sorunu çözmeleri için fakat sorunu kabul edip yenisini gönderdiler gelen yeni cam da aynı daha telefonun üstüne takmadan gökkuşağı renkleri ve noktalar görünüyor aldığım mağaza ismi sonmodashop gönderen kişi bahadır pehlivan tel 2125224619 ödemeyi iptal edicem bu kadar rezalet olamaz

Yahu kardeşim, senin ürünle, bizim bahsettiğimiz ürün aynı değil ki !!! Markası bile yok. Ben 2. mesajımda ürünün linkini bile verdim. Bakma zahmetinde bile bulunmamışsın.
Lütfen biraz dikkat !!!
Aynı ürüne sahibim diye mesaj yazıyosun, insanların kafasını bulandırıyosun. Bizide boş yere uğraştırıyosun.
Senin 24TL ye aldığın ürün bu:

Buradan da herkese örnek olsun. 20 lira daha ucuz olsun diye dandik, çöp ürün alacağınıza hiç almayın daha iyi.

Son düzenleme:

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Yahu kardeşim, senin ürünle, bizim bahsettiğimiz ürün aynı değil ki !!! Allah bilir markası bile farklıdır ? Bilemiyorum. Markası Baseus muydu ?
Lütfen biraz dikkat !!!
Sen diyince fark ettim şuan bende Baseus değil bu zaten kutusundan bile kalitesi belli oluyor ürünün ama bu çakma.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

allaturcha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayser
Cihazım
Mi 8 128
Konular
9
peki bu baseus kırılmaz camın orta kısmıda yapışıyor değil mi? Bir ara s7 edgeler de vardı o sorun sadece kenarlar yapışıp diğer yerler yapışmıyordu ve orta kısma dokununca aradaki boşluk rezalet derecede hissediliyordu

Bu nasıl soru Allah aşkına yaa.
İnceleme ile ilgili yazılacak herşeyi yazmışım. Tereddütsüz tavsiye etmişim. Telefonun kendi ekran camı neyse birebir aynı oluyo demişim. Birisine verseniz, ekran koruyucu olduğunu anlayamaz demişim. Burda sayfalarca yazı yokki. Sadece bu sayfanın üstüne gidip okuyacaksınız.

Bu da son mesajım. Uzatmanın alemi yok. İsteyen alır, istemeyen almaz. Ortalığı bulandırmanın alemi yok. smoking~~

Son düzenleme:

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Yahu kardeşim, senin ürünle, bizim bahsettiğimiz ürün aynı değil ki !!! Allah bilir markası bile farklıdır ? Bilemiyorum. Markası Baseus muydu ?
Lütfen biraz dikkat !!!

Fark edip "Arkadaşlar aldığım ürün çakma rezalet bir ürün" yazdım zaten tersler gibi konuşmana gerek yok görende camı sen üretiyorsun sanacak bu arada satıcı ile konuştum gerçekten ilgili ikinci ürünü yolladı ona rağmen aynı çıktı ve parayı iade etti bende paylaştığınız ürüne veya ali ye bakacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yahu kardeşim, senin ürünle, bizim bahsettiğimiz ürün aynı değil ki !!! Markası bile yok. Ben 2. mesajımda ürünün linkini bile verdim. Bakma zahmetinde bile bulunmamışsın.
Lütfen biraz dikkat !!!
Aynı ürüne sahibim diye mesaj yazıyosun, insanların kafasını bulandırıyosun. Bizide boş yere uğraştırıyosun.
Senin 24TL ye aldığın ürün bu:

Buradan da herkese örnek olsun. 20 lira daha ucuz olsun diye dandik, çöp ürün alacağınıza hiç almayın daha iyi.

aynı uslubu kullanmaya devam ediyorsun ülkeyi kurtarmıyorsun altı üstü aldığın bir cam burda kimsenin canını sıkacak kalbini kıracak mesaja gerek yok sonradan fark ettiğimi belirttim hala gerginlik çıkartmaya uğraşmanada gerek yok. doğrudur biz onu gördük onu aldık öyle milyarlık cam almış gibi burdan ucuza mal alırsanız böyle olur ahkamı kesmene de gerek yok sağol bilgilendirdiğin için bizde girip alır kullanırız ürünü.

Son düzenleme:

allaturcha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayser
Cihazım
Mi 8 128
Konular
9
aynı uslubu kullanmaya devam ediyorsun ülkeyi kurtarmıyorsun altı üstü aldığın bir cam burda kimsenin canını sıkacak kalbini kıracak mesaja gerek yok sonradan fark ettiğimi belirttim hala gerginlik çıkartmaya uğraşmanada gerek yok. doğrudur biz onu gördük onu aldık öyle milyarlık cam almış gibi burdan ucuza mal alırsanız böyle olur ahkamı kesmene de gerek yok sağol bilgilendirdiğin için bizde girip alır kullanırız ürünü.

Neyse, kardeşim sende haklısın. Tabi ki de 3 kuruşluk ürün için canını sıktıysam, kalbini kırdıysam özür dilerim. Amacım seni rencide etmek değildi. Yoksa seni tanımam etmem. Şahsi algılama... Dikkatsizliğini belirttim sadece. Üslübumda da bir yanlışlık göremedim. Malum, hepimiz forumlarla içli dışlıyız. Neler neler yazılıyor, ediliyor. En çok ta mesaj kirliliği ile boğuşuyoruz. Bu konuda çok büyük doluluk var herkeste. Tahammül sınırları çoktan aşıldı maalesef. O yüzden biraz tepkili bir üslüp kulanmış olabilirim.
Baseus diye sipariş ettiğin ürün sahte çıksa, yinede bu kadar tepki göstermezdim ama sen zaten bambaşka bir ürün almışsın. Ve bu konuya "şiddetle tavsiye etmiyorum" diye yazınca, bende.... yazdım... işte... Neyse uzatmayalım... Eywallah...

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Bu üründe parmak izi bırakma,yağlanma vs gibi durumlar var mı? Birde sert plastik kılıflarda kenardan atma yapar mı?

Üst Alt