İnceleme Ekran koruyucu taktım. Şiddetle tavsiye ederim.

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Bunun başka markasını almıştım kenarlarındaki siyah silikon kısım ile camın başladığı yerde kabarcıklar oluyor. Direk çöpe attım bende. Bunda durum nedir bilmem. Konuyu açan arkadaş kendi telefonunun görselini yakından çekip atsa daha faydalı olurdu.

allaturcha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayser
Cihazım
Mi 8 128
Konular
9
Aynı ürünü bende aldım üzerinde bildiğin gökkuşağı gibi renkler var ve noktalar görünüyor ışığı açıkken satıcı ile iletişime geçtim sorunu kabul etti yenisini yollayacağız dedi ama gelen giden yok şuan

Bunun başka markasını almıştım kenarlarındaki siyah silikon kısım ile camın başladığı yerde kabarcıklar oluyor. Direk çöpe attım bende. Bunda durum nedir bilmem. Konuyu açan arkadaş kendi telefonunun görselini yakından çekip atsa daha faydalı olurdu.

Arkadaşlar tekrar söylüyorum, ürün çok kaliteli. Paketi açarken bile anlayacaksınız zaten. Ben titiz ve özenli bir şekilde, ekranı temizledim. Çok aydınlık bir ortamda yapmanız iyi olur. Temizlikten sonra eğerki toz taneciği görürseniz, onuda içinden çıkan yapışkanlı sticker ile almanız lazım. Benim şansıma, hiç toz taneciği yoktu. Ürün içinde gösterilen talimata uygun olarak, önce orta kısmına bastırdım, sonra ortadan yanlara doğru, içinden çıkan diğer kaygan bezle bastırdım. En son bir köşede küçük bir kabarcık kaldı. Onuda kaygan bezle daha kuvvetli bastırarak yok ettim. Mükemmel bir şekilde yapıştı. Hiçbir iz kabarcık, dalgalanma yok. Ekran görüntüsü, orjinal ekranla aynı.
Bence uygulama çok kolay ama yine de kendinize güvenmiyorsanız, herhangi bir telefoncuya götürün, yaparlar. Onlar binlerce kere yapmıştır aynı uygulamayı.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

fatihmehmet*

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Fatih Mehmet
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Eczacı
Konular
6
sbayraktar06

Hocam spigen kılıfla kullanılabilir mi?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Aynı ürüne sahibim satıcıya itirazda bulundum ve yenisini gönderdi gelen yeni ekran camı da aynı şekilde her yeri nokta nokta ve su üzerine damlayan yağ gibi gökkuşağı rengi var camda şiddetle tavsiye etmiyorum.

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Aynı ürüne sahibim satıcıya itirazda bulundum ve yenisini gönderdi gelen yeni ekran camı da aynı şekilde her yeri nokta nokta ve su üzerine damlayan yağ gibi gökkuşağı rengi var camda şiddetle tavsiye etmiyorum.
Bu ürünü yaklaşık 1.5 haftadır bende kullanıyorum gerçekten konuyu açan arkadaşın anlattığı şeyleri bende söyleyebilirim. Gayet kaliteli ürün acaba sizin aldığınız satıcı sahte ürün falan satıyor olabilir mi?

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Zore nano ekranıda öneririm

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Ekran koruyucunuzu ne kadar sürede bir yeniliyorsunuz bilmem fakat sık yenileyen biriyseniz ekran koruyucu almak yerine Nano Liquid de tercih edilebilir. Ben Max 2 modelini ilk aldığım zaman Diamond Protect almıştım ve 6 ay boyunca sorunsuz koruma sağladı, parmak izi tutma durumu bile çok çok azdı fakat dediğim gibi 6 ay sonunda işlevini yitirdiğini hissetmeye başladım çünkü parmak izi tutmaya başlamıştı. 6 ayda bir yenilerim diyene nano liquid tavsiye ederim.

gokdenizcfe

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yattara
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Arkadaşlar tekrar söylüyorum, ürün çok kaliteli. Paketi açarken bile anlayacaksınız zaten. Ben titiz ve özenli bir şekilde, ekranı temizledim. Çok aydınlık bir ortamda yapmanız iyi olur. Temizlikten sonra eğerki toz taneciği görürseniz, onuda içinden çıkan yapışkanlı sticker ile almanız lazım. Benim şansıma, hiç toz taneciği yoktu. Ürün içinde gösterilen talimata uygun olarak, önce orta kısmına bastırdım, sonra ortadan yanlara doğru, içinden çıkan diğer kaygan bezle bastırdım. En son bir köşede küçük bir kabarcık kaldı. Onuda kaygan bezle daha kuvvetli bastırarak yok ettim. Mükemmel bir şekilde yapıştı. Hiçbir iz kabarcık, dalgalanma yok. Ekran görüntüsü, orjinal ekranla aynı.
Bence uygulama çok kolay ama yine de kendinize güvenmiyorsanız, herhangi bir telefoncuya götürün, yaparlar. Onlar binlerce kere yapmıştır aynı uygulamayı.

Çentik kısmını merak etmiştim güzel olmuş.

allaturcha

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayser
Cihazım
Mi 8 128
Konular
9
Siz hangi web sitesinden, hangi satıcıdan aldınız. Onu da söyleyin de, insanlar bilsin. Belli ki sizin aldığınız satıcıda yada üründe sorun var. Yada uygulama hatası yaptınız.
Ben akilliphone.com gittigidiyor dükkanından sipariş ettim. Paketleme 4-4 lük idi. En dışta çok sert bir karton kutu. İçindeki ürün birkaç defa havalı naylona sarılmış. Ürünün kendi kutusu zaten çok iyi. Heleki cam koruyucu bile, sert plastik bir plaka üzerine yapışık şekilde idi.

Yani, ben aldım böyle çıktı demekle, bu kadar bilinen bir markanın çok başarılı bir ürününü tavsiye etmiyorum demek arasında çok fark var. Yanlış yönlendirme yapıyorsunuz... Hemde şiddetle... shake~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekran koruyucunuzu ne kadar sürede bir yeniliyorsunuz bilmem fakat sık yenileyen biriyseniz ekran koruyucu almak yerine Nano Liquid de tercih edilebilir. Ben Max 2 modelini ilk aldığım zaman Diamond Protect almıştım ve 6 ay boyunca sorunsuz koruma sağladı, parmak izi tutma durumu bile çok çok azdı fakat dediğim gibi 6 ay sonunda işlevini yitirdiğini hissetmeye başladım çünkü parmak izi tutmaya başlamıştı. 6 ayda bir yenilerim diyene nano liquid tavsiye ederim.

Hocam o dediğiniz üründen daha önce kullandım. Evet doğru, faydalı bir ürün. Kire ve çiziklere karşı dayanıklılık sağlıyor ama asıl can alıcı noktada bir işlevi yok. Yani telefon sert zemine düşüp sağlam darbe aldığında, ekran kırılıyor. Zaten asıl mesele ekranı kırılmaya karşı korumak, yoksa parmak izidir, kirdir, hafif çiziklerdir, bunlar çok dert değil. En garantisi cam ekran koruyuculardır. Çünkü bunlar, darbeyi tamamen emerek, kendisi kırılıyor ve altındaki ekran kırılmıyor. Plastik film koruyucular ise, darbenin bir kısmını yine ekrana iletiyor. Çok kuvvetli düşmelerde, ekran kırılabilir.

Önceki mesajda da yazmıştım. Tekrar edeyim. Bence en iyi çözüm şu: Baseus ekran koruyucu üzerine Nano liquid (sıvı kaplama) uygulamak.
Ben sipariş verdim, yolda. 1.65 $
Linki:

Son düzenleme:

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37

Arkadaşlar aldığım ürün çakma rezalet bir ürün n11 üzerinden aldım ödemeyi erteledim sorunu çözmeleri için fakat sorunu kabul edip yenisini gönderdiler gelen yeni cam da aynı daha telefonun üstüne takmadan gökkuşağı renkleri ve noktalar görünüyor aldığım mağaza ismi sonmodashop gönderen kişi bahadır pehlivan tel 2125224619 ödemeyi iptal edicem bu kadar rezalet olamaz

Üst Alt