Haber Efsane yaşıyor...(Mi Max 2 )

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Kendi browserında youtube açtığımda
İnternetten ve dinlediğiniz sunucudan kaynaklandığına hemen hemen eminim...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben yıllarca Max 2 telefonumda LineageOS kullandım, CrDroid kullandım. CrDroid 8.3 sürümünden sonra bayağı iyileştirildi, herkesi memnun eden bir duruma erişti. Ancak bu şimdi kullandığım 9.1 sürümü bende biraz tutuk çalışıyor. Tıkladığım zaman biraz geç reaksiyon gösteriyor. Bu durum sanırım Sd Kart' ın bölümlenmesinden kaynaklanıyor olabilir. Bu sürümden önce test ettiğim LineageOS 20 ise daha rahat çalışıyordu. Ancak onda da kısıtlı özelliklere sahip PE Recovery yüklemek şart.

Son düzenleme:

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3
g
güç tuşuda geç tepki veriyor nedense böyle bi durumda hasıl, tel kapalıyken açmaya kalktımı yani, biraz uzun basmak gerekiyor açılması adına, ve telefon kapalıyken şarja taktımı şarj simgesi çıkmıyor romun

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
g

güç tuşuda geç tepki veriyor nedense böyle bi durumda hasıl, tel kapalıyken açmaya kalktımı yani, biraz uzun basmak gerekiyor açılması adına, ve telefon kapalıyken şarja taktımı şarj simgesi çıkmıyor romun
Bende Şarj simgesi gözüküyor. Güç tuşu ise sizin dediğiniz gibi, uzun süre basmak gerekiyor.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Bende Şarj simgesi gözüküyor. Güç tuşu ise sizin dediğiniz gibi, uzun süre basmak gerekiyor.
İyi bir haber. Tüm kutucukları işaretlerek ne varsa hepsini birden BACKUP yaptım, yaklaşık 9 GB kadar yer tuttu. Artık gerekirse güvenle geri yükleyebilirim.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
İyi bir haber. Tüm kutucukları işaretlerek ne varsa hepsini birden BACKUP yaptım, yaklaşık 9 GB kadar yer tuttu. Artık gerekirse güvenle geri yükleyebilirim.

Bölümleme böyle olmuş. CrDroid' i yükledikten sonra benim telefonumda durum böyle oluşmuş. İki parça halinde yolluyorum, çünkü resim büyüktü. Resimler birbirinin devamıdır.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230128-174955_Screenshot Tile.png
    Screenshot_20230128-174955_Screenshot Tile.png
    152,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20230128-174722_DiskInfo.png
    Screenshot_20230128-174722_DiskInfo.png
    162,7 KB · Görüntüleme: 11

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3

Bölümleme böyle olmuş. CrDroid' i yükledikten sonra benim telefonumda durum böyle oluşmuş. İki parça halinde yolluyorum, çünkü resim büyüktü. Resimler birbirinin devamıdır.
hız stabilite termal sıcaklık iyse sorun yoktur yola devam :)

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
hız stabilite termal sıcaklık iyse sorun yoktur yola devam :)
Gerçekten bir sorun yaşamıyorum. Kurcalıyorum, kurcalıyorum, bir hata' ya (Bug) rastlayamıyorum. Gerçekten çok iyi bir Rom. Sıcaklık yok, şarj ederkende yok, hız iyi, stabilite iyi, vs.vs daha ne olsun.

Başka bir Rom denemek istersek Partition eski haline nasıl dönecek? Twrp' den yapılabiliyor olsa gerek, inceleyeceğim, araştıracağım.

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3
Gerçekten bir sorun yaşamıyorum. Kurcalıyorum, kurcalıyorum, bir hata' ya (Bug) rastlayamıyorum. Gerçekten çok iyi bir Rom. Sıcaklık yok, şarj ederkende yok, hız iyi, stabilite iyi, vs.vs daha ne olsun.

Başka bir Rom denemek istersek Partition eski haline nasıl dönecek? Twrp' den yapılabiliyor olsa gerek, inceleyeceğim, araştıracağım.
bu 9.1 bana pek iyi gelmedi telefon şaşırdı resmen,durup dururken kapanma oluyordu ki 9da bunu yaşamamıştım silip 9a döndüm ben

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Test ederken derinlere inince başka başka sorunlar çıkıyor. Tek bir sorun çıksa dahi benim Rom değiştirmem için yeterli oluyor, tadım kaçıyor. Bu yüzden tekrar a13 olan LineageOS 20' ye döndüm.

Üst Alt