Haber Efsane yaşıyor...(Mi Max 2 )

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
telegramdan almıştım linkini atayım
Teşekkür ederim. Yolladığınız linkteki CrDroid 9.0 versiyonu. Ben '' sourceforge.net '' linkinde 9.1 versiyonunu buldum, indirdim. Sizde yükseltebilirsiniz.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Teşekkür ederim. Yolladığınız linkteki CrDroid 9.0 versiyonu. Ben '' sourceforge.net '' linkinde 9.1 versiyonunu buldum, indirdim. Sizde yükseltebilirsiniz.
CrDroid' in son sürümünün kurulumunu açıklayıcı bir şekilde bana tek tek yazarmısınız ? Takıldığım bir nokta var, onu çözmem gerekiyor, o yüzden.

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3
Yazını okuyunca telden kontrol ettimde Ota gelmiş telden yüklüyorum bende şimdi sağol dostum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

CrDroid' in son sürümünün kurulumunu açıklayıcı bir şekilde bana tek tek yazarmısınız ? Takıldığım bir nokta var, onu çözmem gerekiyor, o yüzden.
ben twrp 3.7.0 kulanıyorum,wipelerdede yüklerken de aynını kullandım internal storage hariç herşeyi sildim sonra wipe format yes çektim kapadım açtım aynı wipe işlemini bir kez daha yaparak önce şifre çözücü yükleniyor,Oxygen_Retrofit_Dynamic_Partitions_Converter türünde bi zip dosyası,sonra crdroid romu ve gaps ve format yes ve açıyorsun teli

Son düzenleme:

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Yazını okuyunca telden kontrol ettimde Ota gelmiş telden yüklüyorum bende şimdi sağol dostum
Sizin adınıza sevindim. CrDroid 9 nasıl kuruluyor, yazarsanız memnun olurum. Eski sürümlere göre daha farklı bir şekilde mi kuruluyor ?

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57

ben twrp 3.7.0 kulanıyorum,wipelerdede yüklerken de aynını kullandım internal storage hariç herşeyi sildim sonra wipe format yes çektim kapadım açtım aynı wipe işlemini bir kez daha yaparak önce şifre çözücü yükleniyor,Oxygen_Retrofit_Dynamic_Partitions_Converter türünde bi zip dosyası,sonra crdroid romu ve gaps ve format yes ve açıyorsun teli
'' Oxygen_Retrofit_Dynamic_Partitions_Converter '' isimli zip dosyasını nasıl temin edebilirim ?

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
İndirilmiyor, indirme başarısız diye mesaj veriyor.

Browseri değiştirdim, nihayet indirdim. Teşekkür ederim.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Şu an için a13 LineageOS 20 kurulu bende, test ediyorum. Şu ana kadar bir hataya rastlamadım. Tek eksiği full backup ve geri yükleme yapılamıyor, Twrp ve Orangefox ile oluyor fakat bu seferde sistemi iki de bir '' Wipe Data '' yapmak gerekiyor, bu da sistemi ilk kurulum haline geri döndürüyor. Başka bir Backup ve Restore çözümü arıyorum. Test bittiğinde CrDroid 9.1 sürümünü kurup test edeceğim.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
CrDroid 9.1 sürümünü kurdum. Partition Converter yüzünden yükleme işi biraz uğraştırdı beni ama hallettim. Sistem gayet iyi çalışıyor. Görüntüyü sesli olarak Wifi üzerinden TV' ye aktarabiliyor. Halen test ediyorum.

Üst Alt