Haber Efsane yaşıyor...(Mi Max 2 )

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3
Test ederken derinlere inince başka başka sorunlar çıkıyor. Tek bir sorun çıksa dahi benim Rom değiştirmem için yeterli oluyor, tadım kaçıyor. Bu yüzden tekrar a13 olan LineageOS 20' ye döndüm.
bu romun ve basit gaps paketi ile beraber linkini istesem,kenarda dursun belki denerim

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
bu romun ve basit gaps paketi ile beraber linkini istesem,kenarda dursun belki denerim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bssic Gapps paketi :

Size en son versiyondan bir önceki Rom' un linkini verdim. Çünkü LineageOS' un en son versiyonu Twrp ve Orangefox ile backup ve restore yapılamıyor.

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3

Bssic Gapps paketi :

Size en son versiyondan bir önceki Rom' un linkini verdim. Çünkü LineageOS' un en son versiyonu Twrp ve Orangefox ile backup ve restore yapılamıyor.
linkler için sağol dostum birde konu dışı ama bir sorum olacak,seçenekleri bilmek fikir edinmek adına, telefondaki görüntüyü pc yada twye kablosuz nasıl aktarıyoruz hangi uygulama program en iyisi güvenileni ve hızlısı,wifii üzerinden veya farklı bi kablosuz akternatif

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
linkler için sağol dostum birde konu dışı ama bir sorum olacak,seçenekleri bilmek fikir edinmek adına, telefondaki görüntüyü pc yada twye kablosuz nasıl aktarıyoruz hangi uygulama program en iyisi güvenileni ve hızlısı,wifii üzerinden veya farklı bi kablosuz akternatif
Görüntüyü TV' ye aktarmak için ya TV' nin SMART özelliği olması lazım , yada eğer bu özelliği yoksa TV' ye bir adet '' TV Box '' denilen, piyasada ucuza satılan bir alet alınıp TV' nin HDMİ soketine bağlanmalıdır.

Telefondan TV' ye bağlanma :

- TV ' ye yakın bir yere oturunuz.
- Telefonda Bluetooth' u açınız
- Telefonda Konum' u açınız
- Bluetooth' un TV' yi görmesini sağlayınız
- Bluetooth TV' yi gördükten sonra telefonun üst durum çubuğunu aşağı doğru çekiniz, oradaki '' Yansıt '' yazısını tıklayınız, görüntüyü yansıtacaktır. Yansıtma balkadıktan sonra telefonunuzda bulunan veya internetten her hangi bir Film, Müzik Spor etkinliğini TV' ye aktarıp geniş ekranda izleyebilirsiniz.

Not : Tüm bunları Wifi açıkken yapınız.

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3
Görüntüyü TV' ye aktarmak için ya TV' nin SMART özelliği olması lazım , yada eğer bu özelliği yoksa TV' ye bir adet '' TV Box '' denilen, piyasada ucuza satılan bir alet alınıp TV' nin HDMİ soketine bağlanmalıdır.

- Bluetooth TV' yi gördükten sonra telefonun üst durum çubuğunu aşağı doğru çekiniz, oradaki '' Yansıt '' yazısını tıklayınız, görüntüyü yansıtacaktır. Yansıtma balkadıktan sonra telefonunuzda bulunan veya internetten her hangi bir Film, Müzik Spor etkinliğini TV' ye aktarıp geniş ekranda izleyebilirsiniz.

ben bunları biliyorum,genellikle takılmalı yansıtmalar,tv'den çok wifii bağlantısı ile hızlı bi bağlantı aracı kastımdı,fikir alayım dedim sağol

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57

Ekleme: Bluetooth TV' yi görünce, görünen yazı her ne ise onu tıklayınız, wifi ağına bağlayınız. Bu aşamadan sonra '' Yansıt '' yapınız.

ben bunları biliyorum,genellikle takılmalı yansıtmalar,tv'den çok wifii bağlantısı ile hızlı bi bağlantı aracı kastımdı,fikir alayım dedim sağol
Mi Box, Miracast, Anycast, google- screen gibi box' lar bu işi görür.

ozanbey86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozan
Cihazım
mi max 2
Konular
0
merhaba hocam bende kurmak istiyorum fakat twrp'yi yükledim tam yükleme işleminde bilgisayar üzerinde rom zip dosyasını twrp olan yere attım lakin E:error creating fstab gibi bişey yazıyor kurulum başlamıyor nerde hata yapıyorum

Ü

Üye silindi 265308

Guest
merhaba hocam bende kurmak istiyorum fakat twrp'yi yükledim tam yükleme işleminde bilgisayar üzerinde rom zip dosyasını twrp olan yere attım lakin E:error creating fstab gibi bişey yazıyor kurulum başlamıyor nerde hata yapıyorum
Bu sorunu yaşadım ve sonunda düzelttim.
TWRP kurtarma kullanıyorsanız bunun yerine Philz kurtarma veya CWM kullanmanız gerekebilir.
ROM'u Philz aracılığıyla yükledim ve başarıyla çalıştı.

ozanbey86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozan
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Hocam peki philz i nasıl kurucam şuan cihazda sadece açılırken veya kapatma tuşu ve ses açma yapınca twrp menüsü geliyo burdan nasıl çevircem :)

ozanbey86

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ozan
Cihazım
mi max 2
Konular
0
hocam hallettim çok sağol valla tüm internet veritabanını inceledim çözüm bulamadım varol twrp ile bu linkteki uygulamayı kurdum oxygen jet hızıyla rom kuruldu

Üst Alt