Haber Efsane yaşıyor...(Mi Max 2 )

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3
CrDroid 9.1 sürümünü kurdum. Partition Converter yüzünden yükleme işi biraz uğraştırdı beni ama hallettim. Sistem gayet iyi çalışıyor. Görüntüyü sesli olarak Wifi üzerinden TV' ye aktarabiliyor. Halen test ediyorum
yedeğini twrp üzerinden roma fazla yük bindirmeden hangi dosyalar seçilmeli,bi sürü dosya bölüm var hepsini seçsen fazla mb oluyor,yalnızca gerekli olanların yedek alındığı ve mesela wipe yapınca yeniden uygulamar ile yüklendiği yedek bahsettiğim

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
CrDroid 9.1 sürümünü kurdum. Partition Converter yüzünden yükleme işi biraz uğraştırdı beni ama hallettim. Sistem gayet iyi çalışıyor. Görüntüyü sesli olarak Wifi üzerinden TV' ye aktarabiliyor. Halen test ediyorum.
Merak ettiğim bir nokta var. Başka bir Rom' a geçmek istediğimizde internal storage eski haline dönebilecek mi, yoksa '' Partition Converter' in böldüğü şekilde mi kalacak ?

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
yedeğini twrp üzerinden roma fazla yük bindirmeden hangi dosyalar seçilmeli,bi sürü dosya bölüm var hepsini seçsen fazla mb oluyor,yalnızca gerekli olanların yedek alındığı ve mesela wipe yapınca yeniden uygulamar ile yüklendiği yedek bahsettiğim
Boot, Data, System ve Vendor

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
meta data diye bölümde var bu yenilerde oluyo. oda seçiliyormu yoksa sadece dediklerin yeterlimi
Dediklerim yeterli. Hatta dediklerimde yer alan Vendor' e bile gerek yok ama önemli olduğu için onu da yedekleme yapmak iyidir. Bir çok kere böyle yedekledim, böyle geri yükledim, hiç sorun olmadı. Meta Data' ya gerek yok !

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3
Dediklerim yeterli. Hatta dediklerimde yer alan Vendor' e bile gerek yok ama önemli olduğu için onu da yedekleme yapmak iyidir. Bir çok kere böyle yedekledim, böyle geri yükledim, hiç sorun olmadı. Meta Data' ya gerek yok !
not aldım lazım olacak

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
not aldım lazım olacak
CrDroid' in Partition Converter' li bu son sürümünü halen kullanıyorum, henüz yedek alıp, geri yüklemedim. Yukarıda Backup ile ilgili yazdıklarım önceki sürümler içindi.

Şimdi sdkart bu kullandığımız v9.1 sürümünde bölümlendiği için en garantili yol backup yaparken tüm kutucukları işaretlerek Backup yapmak en gerekli yöntemdir diye düşünüyorum.

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3
Bu romda seste cızırtı farkediyormusun bende geliyorda

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Bu romda seste cızırtı farkediyormusun bende geliyorda
Hayır yok. Film izliyorum, müzik dinliyorum yok. Ne yaparken cızırtı oluyor?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ses ayarları ve ses uygulamaları ile ilgilidir sanıyorum. Bazen internette müzik filan dinlerken oluyor ama o internetteki dinlediğiniz şeyden kaynaklanıyordur. Asıl nedeni Ses ayarlarında ve yüklediğiniz ses uygulamalarında aramak lazım.

Rockbar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rock
Cihazım
mi max 2
Konular
3
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ses ayarları ve ses uygulamaları ile ilgilidir sanıyorum. Bazen internette müzik filan dinlerken oluyor ama o internetteki dinlediğiniz şeyden kaynaklanıyordur. Asıl nedeni Ses ayarlarında ve yüklediğiniz ses uygulamalarında aramak lazım.
Kendi browserında youtube açtığımda

Üst Alt