Oyun Denendi Onaylandı Pocco X3 Pubg 90 FPS

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
Hocam ben 8 ay önce mi note 10 lite aldim 2 ay sonra config attim sabit 60 fps aliyorum isterseniz video atabilirim tabi arada droplanma oluyo çok nadir de olsa ama pingden de kaynakli olabilir droplanma nadir dediğim 1 saat de bir kere oluyo ve pil 20nin altina düşünce 10 dk da bir. Buda bence hiç önemli değil
Hocam config yüksek fps veriyor dogru ama sabit vermez oyunda çatışma olan bölgelere yaklaştığın zaman fps hemen düşer örnegin cihaz 30 fps aliyor configle 60 fps yaptin bir takımla karşı karşıya geldin oyun otamatik 30 fps 20fps düşüyor 10 dk yarim saat felan alakası yok şarj azaldımı oyun kasar o dogru islemci kısıtlanıyor çünkü

Varol73

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Mi8
Konular
3
Uygulama değil hocam geliştirici seçeneklerden açtım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben alabiliyorum hocam, ama cihazım hem rootlu hem romlu o şekilde sıkıntısız bir şekilde oynuyorum
Geliştiriciden bulamadım hocam nasıl açtınız

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam config yüksek fps veriyor dogru ama sabit vermez oyunda çatışma olan bölgelere yaklaştığın zaman fps hemen düşer örnegin cihaz 30 fps aliyor configle 60 fps yaptin bir takımla karşı karşıya geldin oyun otamatik 30 fps 20fps düşüyor 10 dk yarim saat felan alakası yok şarj azaldımı oyun kasar o dogru islemci kısıtlanıyor çünkü
Arkadaş gerekeni söylemiş sabit 90 fps diye birşey yok maksimum alacağınız 90 FPS olur aşağıya yukarıya değişiklik gösterebilir 35 FPS verir 85 FPS verir tamamen cihaz durumuna göre değişir vereceği değer.
Kısacası sabit 90 FPS alıyorum demesin kimse oyun içinde FPS sürekli değişiklilik gösterir

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Hocam haklisin kalabalik yerlere atlayinca oluyo ama cok nadir bootcampe atlayip fps meterle video atayim çok nadir 50 falan oluyo ama %90 sabit 60 fps aliyorum kalabalik yerlerde. Ha bide bazen configsiz denedim bir kere pubgnin verdiği kare hizi yüksek olan yani 30 fps denedim asla oynanmaya değmez telefonu 60 fps destekleyenlere söylüyorum yapin diyeceksiniz ki bunca zaman niye hep 30 fpsde oynamişim keşke daha erken yapsaydim diyeceksiniz

Arkadaş gerekeni söylemiş sabit 90 fps diye birşey yok maksimum alacağınız 90 FPS olur aşağıya yukarıya değişiklik gösterebilir 35 FPS verir 85 FPS verir tamamen cihaz durumuna göre değişir vereceği değer.
Kısacası sabit 90 FPS alıyorum demesin kimse oyun içinde FPS sürekli değişiklilik gösterir
Sürekli olmuyo bazen 59 oluyo değişiklikse oda ama hiç bir zaman 60 fpsden 30 a duşmez ama 90 dan neden 30 40 lara duşuyo onu aciklayayim poco x3 nfc cihazinin işlemcisi çok yüksek değil birde youtubede izlediklerinizde ekran kaydi veya yansitma yapildiği icin fps düsüyo

Ben sabit 60 aliyorum sabit 90 da alinir

Son düzenleme:

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Sabitti değildi Önemsiz.

Sonuç olarak config ile fps kilidini acıyor ve çok güzel akıcı şekilde oynuyorsunuz..
Faydası çok. Zararını görmedin.

Uyuz uyuz oynamaktansa adam akıllı fps kisiti olmadan oynarım :)

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
arkadaslar telefonla eger sicak ortamda oynamiyorsaniz 60 fps sabit alirsiniz.eger yok sicak ortamda oynuyorsaniz cihazin islemmcisi ısınıyor.isindigi zamanda fps dusuyor 50e filan her zaman yapmiyorda ama yapiyor iste.ama soguk ortamda oynadigimda ne drop ne kasma bisey olmuyor

Royz1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2
Gelistirici seceneklerinde oyun surucusu secenegi yok son gelen guncelleme ile silinmis

Üst Alt