Oyun Denendi Onaylandı Pocco X3 Pubg 90 FPS

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
hocam ilk önce geliştirici seçeneklerini aktif etmeniz lazım aktif edebilmek için ise Telefon hakkında kısmına gelip derleme yazısına 5 veya 7 kere basmanız gerekiyor sonrasında geliştirici seçenekleri açılır zaten ordanda oyun sürücüsüne ulaşabilirsiniz.
Bunu yaptım hocam, ama farklı bir başlık bu, magisk modülü, bunu nasıl aktifleştiriyoruz? Oyun sürücüsü falan diyor bulamıyorum.

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Ayarlar/telefon hakkında /derleme numarasina 5-7 arasi ard arda tıklayın, artık bir gelistiricisiniz diye uyarı çıkar. Sonra geri çık ayarlara gel, listede ek ayarlar a gel, tıkla, gelistirici seceneklerine gir, Ordan listede grafik sürücüsü Tercihlerine gir. Ordan yüklü programlarindan istediğin programa tıklayınca , varsayılan ve grafik sürücüsü seçeneği çıkıyor. Seçimini yap, teli yeniden başlat..

MAD1453

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MAD
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Psikoloji öğrencis
Konular
7
hocam ilk önce geliştirici seçeneklerini aktif etmeniz lazım aktif edebilmek için ise Telefon hakkında kısmına gelip derleme yazısına 5 veya 7 kere basmanız gerekiyor sonrasında geliştirici seçenekleri açılır zaten ordanda oyun sürücüsüne ulaşabilirsiniz.
Sağ olun hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayarlar/telefon hakkında /derleme numarasina 5-7 arasi ard arda tıklayın, artık bir gelistiricisiniz diye uyarı çıkar. Sonra geri çık ayarlara gel, listede ek ayarlar a gel, tıkla, gelistirici seceneklerine gir, Ordan listede grafik sürücüsü Tercihlerine gir. Ordan yüklü programlarindan istediğin programa tıklayınca , varsayılan ve grafik sürücüsü seçeneği çıkıyor. Seçimini yap, teli yeniden başlat..
Eyvallah hocam, çok teşekkür ederim.

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Arkadaşlar redmi note 10 pro almayi düşünüyorum poco x3 deki gibi snapdragon 732g işlemci ve 120 hz ekrani var sizce 90 fps alirmiyim siz alabiliyorsaniz eğer bende alirim diye düşünüyorum

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21
Arkadaşlar redmi note 10 pro almayi düşünüyorum poco x3 deki gibi snapdragon 732g işlemci ve 120 hz ekrani var sizce 90 fps alirmiyim siz alabiliyorsaniz eğer bende alirim diye düşünüyorum
Malesef 40 fps alıyor biraz daha beklerseniz pro modeli gelecek onda 90 fps alirsiniz muhtemelen

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23

Scawll

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
POCO X3 NFC
Konular
21

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Config onlar config hem zarar verir hemde sabit fps alamazsın 90 iken 40 düsüyor çünkü oyun oynanmaz hale gelir
Hocam zaten config olmadan 90fps alamazsiniz ki çünkü pubg ile xiaomi arasinda anlasma yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Config onlar config hem zarar verir hemde sabit fps alamazsın 90 iken 40 düsüyor çünkü oyun oynanmaz hale gelir
Ayrica zarar vereceğinide düşünmüyorum

bbma

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış mutlu
Cihazım
Mi5x
Konular
5
Config zarar vermez... Batıl inanç bunlar. fps sabit sekilde alırsın. Cihaza da zarar vermez

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
Üst Alt