Rehber Deezer Üzerinden Ücretsiz FLAC Müzik İndirme

Black53

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Xiaomi Mi9 t
Meslek
Muhasebe
Konular
37
Değerli MIUI Türkiye kullanıcıları öncelikle sizlere FLAC müzik formatı ne anlama geliyor bunu açıklayayım:

WAV formatı müziğin ham halidir. Satın aldığınız müzik cdlerindeki müzikler WAV formatındadır ve yaklaşık 70 MB yer kaplarlar. Bunların kayıpsız bir şekilde sıkıştırılması sonucu FLAC formatı ortaya çıkar. Bunu converter ile yapamazsınız. FLAC formatındaki bir müzik aşağı yukarı 800-1100 KBS kalitesindeyken Spotify Premium‘daki en kaliteli müzik 320 KBS kalitesindedir. Youtube'taki en kaliteli müzik 256 KBS (Youtubede de kaliteli audio bulmak zordur) kalitesindedir. FLAC müzikle bir tutamazsınız. Kaliteli bir kulaklık ile tüm sesleri bassları duyabilirsiniz. FLAC dinlemek keyiftir.Viper4 ve Dolby ile ince ayar yaparsanız daha keyifli olacaktır. :)

Programımızın adı DeezLoader Remix yapımcıların telegram grupları da var DeezLoader Remix yazarak telegram gruplarından güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Gelelim programın kullanımına basit bir biçimde göstereceğim. :)

Öncelikle programın sağ üst kenarından ayarlara giriniz ben dilini değiştirdim programımızın ayarlardan TR olarak ayarlayabilirsiniz (mobil içinde aynısı geçerli).

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ardından ayarlar kısmında birazcık aşağıya indiğimiz zaman müziğin kalitesini gösteren bar var buradan FLAC formatını seçiyoruz yani 1411 kbps.

Kaydet diyerek çıkış yapıyoruz ardından arayüz kısmından search bölümünden sanatçının adını yazarak üyeliksiz ücretsiz bir biçimde flac indirebilirsiniz güle güle kullanınız.

Buda deneme amacı ile indirdiğim bir parça;

x32 Bit Portable;
x64 Bit Portable;

Not:FLAC ve 320 kbps müzik farkını ayırt etmek zordur unutmayınız.Sağlam bir ses sistemi, aynı zamanda kulaklık ile ayırt edebilirsiniz. :)

Burada chnekn hocama teşekkürlerimi sunuyorum oda farklı bir yöntem belirtmiş ;

İndirme hatası alanlar için @slm.ycl02 hocam çözüm önerisi önermiş ;

screenshot_2020-04-10-00-40-43-186_com-android-chrome-jpg.101007

Ücretsiz bir hesap açarak, programın ayarlar kısmından hesabınızı girerek, indirme hatası çözümüne kavuşabilirsiniz mobilde ise token girişi ile hesabınıza girerek çözebilirsiniz.

@gencresital hocamızın flaclerin orijinalliğine dair kanıtını buraya bırakıyorum. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

29 Nisan 2020 Tarihi itibaren günceldir herhangi bir zararlı yazılım, virüs yoktur keyifli dinlemeler.
ne kadar şarkı denediysem bu hatayı veriyor hocam. flac geçtim 320 kbps bile yok hep 128 indirebiliyorum.

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
ne kadar şarkı denediysem bu hatayı veriyor hocam. flac geçtim 320 kbps bile yok hep 128 indirebiliyorum.
Aids programını deneyin telefondan o çalışıyor

kadirakb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
kadir
Cihazım
iphone
Konular
0
fflac ayarlarını yapmama rağmen bütün şarkılar mp3 formatında iniyor. sebebi ne olabilir?

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Bendede aynı şey oldu tüm ayarlara rağmen 128kbs mp3 olarak indirdi ..

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
sanırım artık dezloader olayı bitti konuya cevap veren bile yok

mert258

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi8
Konular
16
Biraz daha açarmısınız nedir aids

Bu sayfada telegram kanalı var oradan indirebilirsiniz deezloaderla aynı mantıkta program.

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17

Bu sayfada telegram kanalı var oradan indirebilirsiniz deezloaderla aynı mantıkta program.

Ben indirdim teşekkürler. Flac yazıyor indirdiklerimizde gerçek flac mı yoksa ismimi öyle anlayabilen birileri bakar ama boyut olarak flac gibi 20 30mb arası indiriyor şarkıları..

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44

Hocam şu an elimde cihazım yok PC için Deezer'den FLAC indirebileceğim bir program var mı bildiğiniz?

Üst Alt