Rehber Deezer Üzerinden Ücretsiz FLAC Müzik İndirme

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Değerli MIUI Türkiye kullanıcıları öncelikle sizlere FLAC müzik formatı ne anlama geliyor bunu açıklayayım:

WAV formatı müziğin ham halidir. Satın aldığınız müzik cdlerindeki müzikler WAV formatındadır ve yaklaşık 70 MB yer kaplarlar. Bunların kayıpsız bir şekilde sıkıştırılması sonucu FLAC formatı ortaya çıkar. Bunu converter ile yapamazsınız. FLAC formatındaki bir müzik aşağı yukarı 800-1100 KBS kalitesindeyken Spotify Premium‘daki en kaliteli müzik 320 KBS kalitesindedir. Youtube'taki en kaliteli müzik 256 KBS (Youtubede de kaliteli audio bulmak zordur) kalitesindedir. FLAC müzikle bir tutamazsınız. Kaliteli bir kulaklık ile tüm sesleri bassları duyabilirsiniz. FLAC dinlemek keyiftir.Viper4 ve Dolby ile ince ayar yaparsanız daha keyifli olacaktır. :)

Programımızın adı DeezLoader Remix yapımcıların telegram grupları da var DeezLoader Remix yazarak telegram gruplarından güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Gelelim programın kullanımına basit bir biçimde göstereceğim. :)

Öncelikle programın sağ üst kenarından ayarlara giriniz ben dilini değiştirdim programımızın ayarlardan TR olarak ayarlayabilirsiniz (mobil içinde aynısı geçerli).

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ardından ayarlar kısmında birazcık aşağıya indiğimiz zaman müziğin kalitesini gösteren bar var buradan FLAC formatını seçiyoruz yani 1411 kbps.

Kaydet diyerek çıkış yapıyoruz ardından arayüz kısmından search bölümünden sanatçının adını yazarak üyeliksiz ücretsiz bir biçimde flac indirebilirsiniz güle güle kullanınız.

Buda deneme amacı ile indirdiğim bir parça;

x32 Bit Portable;
x64 Bit Portable;

Not:FLAC ve 320 kbps müzik farkını ayırt etmek zordur unutmayınız.Sağlam bir ses sistemi, aynı zamanda kulaklık ile ayırt edebilirsiniz. :)

Burada chnekn hocama teşekkürlerimi sunuyorum oda farklı bir yöntem belirtmiş ;

İndirme hatası alanlar için slm.ycl02 hocam çözüm önerisi önermiş ;

screenshot_2020-04-10-00-40-43-186_com-android-chrome-jpg.101007

Ücretsiz bir hesap açarak, programın ayarlar kısmından hesabınızı girerek, indirme hatası çözümüne kavuşabilirsiniz mobilde ise token girişi ile hesabınıza girerek çözebilirsiniz.

gencresital hocamızın flaclerin orijinalliğine dair kanıtını buraya bırakıyorum. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

29 Nisan 2020 Tarihi itibaren günceldir herhangi bir zararlı yazılım, virüs yoktur keyifli dinlemeler.

Güncelleme 2.12.20

Son düzenleme:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162

3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.

Lütfen konuyu düzenleyiniz.

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
mevcetin yararlı olduysa ne mutlu bana hocam :)

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Muradovs hocam tek kotu yanı bundan sonra mp3 uzantılı müzik dinlemezsiniz :D

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Muradovs hocam sanırım tidal içinde var fakat bu yazılım kullanılmıyor ve o premıum uyelık ıstıyor yanılmıyorsam su an ıcın deezer var hocam deezerın web sitesinden albumu bulun kopyalayın ındırın :D

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Teşekkürler hocam PC'de dolby atmos kullanıyorum farkı hissettim 20MB 3 dakikalık bir müzik.
satın mı aldınız?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

eline sağlık hocam arıyordum böyle bir şey

Üst Alt