Rehber Deezer Üzerinden Ücretsiz FLAC Müzik İndirme

KaTaR§!s

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fuat
Cihazım
Lg
Konular
0
Değerli MIUI Türkiye kullanıcıları öncelikle sizlere FLAC müzik formatı ne anlama geliyor bunu açıklayayım:

WAV formatı müziğin ham halidir. Satın aldığınız müzik cdlerindeki müzikler WAV formatındadır ve yaklaşık 70 MB yer kaplarlar. Bunların kayıpsız bir şekilde sıkıştırılması sonucu FLAC formatı ortaya çıkar. Bunu converter ile yapamazsınız. FLAC formatındaki bir müzik aşağı yukarı 800-1100 KBS kalitesindeyken Spotify Premium‘daki en kaliteli müzik 320 KBS kalitesindedir. Youtube'taki en kaliteli müzik 256 KBS (Youtubede de kaliteli audio bulmak zordur) kalitesindedir. FLAC müzikle bir tutamazsınız. Kaliteli bir kulaklık ile tüm sesleri bassları duyabilirsiniz. FLAC dinlemek keyiftir.Viper4 ve Dolby ile ince ayar yaparsanız daha keyifli olacaktır. :)

Programımızın adı DeezLoader Remix yapımcıların telegram grupları da var DeezLoader Remix yazarak telegram gruplarından güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Gelelim programın kullanımına basit bir biçimde göstereceğim. :)

Öncelikle programın sağ üst kenarından ayarlara giriniz ben dilini değiştirdim programımızın ayarlardan TR olarak ayarlayabilirsiniz (mobil içinde aynısı geçerli).

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ardından ayarlar kısmında birazcık aşağıya indiğimiz zaman müziğin kalitesini gösteren bar var buradan FLAC formatını seçiyoruz yani 1411 kbps.

Kaydet diyerek çıkış yapıyoruz ardından arayüz kısmından search bölümünden sanatçının adını yazarak üyeliksiz ücretsiz bir biçimde flac indirebilirsiniz güle güle kullanınız.

Buda deneme amacı ile indirdiğim bir parça;

x32 Bit Portable;
x64 Bit Portable;

Not:FLAC ve 320 kbps müzik farkını ayırt etmek zordur unutmayınız.Sağlam bir ses sistemi, aynı zamanda kulaklık ile ayırt edebilirsiniz. :)

Burada chnekn hocama teşekkürlerimi sunuyorum oda farklı bir yöntem belirtmiş ;

İndirme hatası alanlar için @slm.ycl02 hocam çözüm önerisi önermiş ;

screenshot_2020-04-10-00-40-43-186_com-android-chrome-jpg.101007

Ücretsiz bir hesap açarak, programın ayarlar kısmından hesabınızı girerek, indirme hatası çözümüne kavuşabilirsiniz mobilde ise token girişi ile hesabınıza girerek çözebilirsiniz.

@gencresital hocamızın flaclerin orijinalliğine dair kanıtını buraya bırakıyorum. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

29 Nisan 2020 Tarihi itibaren günceldir herhangi bir zararlı yazılım, virüs yoktur keyifli dinlemeler.
Selam hocam.
Son 3 aydır bu programı kullanıyordum. fakat son zamanlarda 128kb/s kalitesini üzerinde indiremiyorum. Başka user token kullandım sonuç aynı. Sorun ne olabilir hocam?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Selam hocam.
Son 3 aydır bu programı kullanıyordum. fakat son zamanlarda 128kb/s kalitesini üzerinde indiremiyorum. Başka user token kullandım sonuç aynı. Sorun ne olabilir hocam?
Program bazlı bir hataymış üstteki mesajlar da flac olarak indirme yapabiliceğin program paylaştılar denedim çalışıyor

cesurdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Alkın
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Selam hocam.
Yukarıda arkadaşın bahsettiği çözüm çalışıyor onu deneyebilirsin.

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Bende beklemedeyim geliştiriciyi bende de durum aynı maalesef.

tolga_kaan_

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
TOLGA KÖROĞL
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Konular
0
@yüxexes

Teşekkür ederim, bahsettiğin adımları yapınca gayet güzel dosya indirebiliyorum.

Bir katkım olursa nacizane paylaşmak isterim.

Dosyaları indirim masaüstüne çıkarıyoruz. (winrar gerekli)

klasör içindeki uygulama dosyasını çift tıklıyoruz, (sarı işaretli olan dosya)

masaüstünde bir dos penceresi açılacak, açık kalsın kapatmıyoruz.

ilgili adrese giriyoruz:

Adrese girip ayarlar kısmını açıyoruz ve orada ARL UPDATE kısmın txt dosyasının içerisinde aşağıdaki fotoğrafta görünen kodu kopyalayıp yapıştırıyoruz.

download patch kısmına masa üstünde oluşturduğumuz bir klasörün uzantısını yapıştırıyoruz.

Burada pop up gibi açılır bir pencere yok elle yazmanız lazım.

tesadüfi olarak ekrandan ilk karşıma çıkan dosyaları indirdim. Tür ve boyut görülmesi için ekliyorum.

Teşekkür ederim.

suso9292

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi8
Meslek
Kalite teknisyeni
Konular
4
Uygulama ile indirilen müzikleri test eden oldumu gerçekten flac kalitesinde mi yoksa mp3den dönüştürülüp sadece boyutu büyütüp uzantısı flac mi oluyor ?

Son düzenleme:

Espanyol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naim
Cihazım
mi note 10
Konular
0
@yüxexes

Teşekkür ederim, bahsettiğin adımları yapınca gayet güzel dosya indirebiliyorum.

Bir katkım olursa nacizane paylaşmak isterim.

Dosyaları indirim masaüstüne çıkarıyoruz. (winrar gerekli)

klasör içindeki uygulama dosyasını çift tıklıyoruz, (sarı işaretli olan dosya)

masaüstünde bir dos penceresi açılacak, açık kalsın kapatmıyoruz.

ilgili adrese giriyoruz:

Adrese girip ayarlar kısmını açıyoruz ve orada ARL UPDATE kısmın txt dosyasının içerisinde aşağıdaki fotoğrafta görünen kodu kopyalayıp yapıştırıyoruz.

download patch kısmına masa üstünde oluşturduğumuz bir klasörün uzantısını yapıştırıyoruz.

Burada pop up gibi açılır bir pencere yok elle yazmanız lazım.

tesadüfi olarak ekrandan ilk karşıma çıkan dosyaları indirdim. Tür ve boyut görülmesi için ekliyorum.

Teşekkür ederim.
söylediklerini hepsini yaptım ama hala 128 olarak indiriyor. Proğramdan mı kaynaklı ben mi yanlış yapıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

söylediklerini hepsini yaptım ama hala 128 olarak indiriyor. Proğramdan mı kaynaklı ben mi yanlış yapıyorum
hocam eski programı düzeltecek diye bekliyorum bende zaten bu kendi programmış halloldu sağolasın

Son düzenleme:

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular
76
Teker teker anlatmaya çalışacağım umarım yapabilirsin takıldığın yerleri sorabilirsin

1- Aşağıdan Deemix Windows sürümünü indir

2-Kullanıcı kodu yani token dosyasını indir

Sırasıyla Deemix programı için masa üstüne klasör oluşturup programı klasöre çıkart sonra exe uzantılı deemix_webui programını aç o açık kalsın sonra adresli sayfayı aç (adrese dikkat et doğru yaz) açtığın sayfadaayarlar bölümüne gel orada login kısmına yani ARL yazan yere indirdiğin token dosyasını kopyalayıp yapıştır bunu yapınca CyanDroidPro2 adlı kullanıcı hesabıyla login olmuş oluyorsun sonra Dark modu seç sonra yine aynı sayfanın altına doğru ilerleyip ayarlarını yap Preferred Bitrate bölümünde flac kalitesini seç save diyerek kaydet yine aynı sayfada ana ekrana gel home tuşu ve home tuşunun yanındaki arama çubuğuyla sanatçıyı ara ister albüm indir ister albümü aç parçayı seç indir indirirken sayfanın sağ üst kenarında download yazıyor o çekmeceyi açıp izleyebilirsin ayarlar kısmından ayarladığın yere parça inecek hepsi bu kadar tekrar ediyorum sayfaya giriş olsun parçaları indirirken olsun deemix_webui programı arkada açık kalmalı yoksa indiremezsin .. aslında basit ama yazarken zor geldi neyse anlamadığın yada takıldığın yerleri sorabilirsin elimden gelirse yardımcı olurum şimdiden sana kolay gelsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Düzeltme adreste bir tane 3 fazla olmuş doğrusu
evet dediğiniz gibi yaptım çalıştı flac ve 320 kbs indire biliyoum zaten exe dosyasını tıklayına sayfa kendi açılıyor

Cemdede

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Otobüs Kaptanı
Konular