Rom Custom Rom Sonrası Siyah Ekran Sorunu (ACİL YARDIM)

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
fastboot rom yükle. sorunsuz yüklenince tekrar fastboot a al
modem yükle. işlem bitince cihazı pc den sökme ve aygıt yöneticisini takip et. bir süre sonra cihaz açılınca aygıt yöneticisinde mtp aygıtı ya da redmi note 10 pro diye gözükecektir. bu cihazın sorunsuz açıldığını gösterir. Ama ekran yine yoksa ekran arızalı demektir.. amoled ekranın bozulduğunu bilemezsiniz.
Hocam anlaşılan en başından beri ekran sıkıntılıymış. Her şeyi yaptım rom ve modem yükledim telefon açıldı şu an aygıt yöneticisinde Redmi Note 10 Pro olarak gözüküyor. Hatta bildirim sesi geldi fakat ekran yok. Ben bunu en iyisi telefoncuya götüreyim akşam baksınlar. Uğraşan herkese çok teşekkür ediyorum bütün forum seferber oldu hahahah.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Hocam anlaşılan en başından beri ekran sıkıntılıymış. Her şeyi yaptım rom ve modem yükledim telefon açıldı şu an aygıt yöneticisinde Redmi Note 10 Pro olarak gözüküyor. Hatta bildirim sesi geldi fakat ekran yok. Ben bunu en iyisi telefoncuya götüreyim akşam baksınlar. Uğraşan herkese çok teşekkür ediyorum bütün forum seferber oldu hahahah.
forumun suyunu sıktınız hocam posası kaldı

Ü

Üye silindi 265308

Guest
fastboot rom yükle. sorunsuz yüklenince tekrar fastboot a al
modem yükle. işlem bitince cihazı pc den sökme ve aygıt yöneticisini takip et. bir süre sonra cihaz açılınca aygıt yöneticisinde mtp aygıtı ya da redmi note 10 pro diye gözükecektir. bu cihazı ez
Hocam kaç kere söyledim yahu vallahi billahi anlamıyorum bu işlerden daha birkaç gün oldu bu işlere girişeli hahahaha. Benim acemiliğim tamamen.
Hocam cihaz

forumun suyunu sıktınız hocam posası kaldı
Belki oda kalmamıştır hem formun hemde aklımızın suyumuda sıktı

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
45
Yeni rom attım da, orasını unutmuşum hocam, sorry

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam neden Almanca kullanıyordunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui 13 EU stabil, imzamda görünmesi lazım

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam siz AOSP cuydunuz neden gene MIUI'a döndünüz?Özellikle Crdroid'i övüyordunuz.Şaşırdım

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam neden Almanca kullanıyordunuz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam siz AOSP cuydunuz neden gene MIUI'a döndünüz?Özellikle Crdroid'i övüyordunuz
Ben asla AOSP ci olmamıştım hocam, beni Miui ciyim... Max3 e güncelleme desteği bitince, arayışa girdim ve bazı AOSP romları denemeye başlamıştım, Ancient OS çok hoşuma gitmişti, bol özellikleri vardı ama bildirim sorunu nedeniyle vede sevgili Sayın Ironsides hocamın tavsiyesiyle Crdroid e geçtim, her ay düzenli güncelleme alıyordu ve her şey sorunsuz du, sonra geliştiricisi bunu paralı yapmaya başladı ve bu beni soğutmaya yetti.. Özellikle Max3 için olan AOSP romlar neredeyse birbirinin aynısı, sadece isimleri değişik.
O nedenle Şubat ta tekrar Miui12 ye döndüm, sonrasında tekrar bir umut AOSP, ama kaldığım yerdeki gibi her şey aynı olunca, Miui13 Android 12 ye döndüm.. Şimdilik bu şekilde devam... CrDroid i övdüğümde gerçekten de süper di ama biliyorsunuz ki, her AOSP Rom, her cihaz'da aynı performansı verebilemiyor...

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Ben asla AOSP ci olmamıştım hocam, beni Miui ciyim... Max3 e güncelleme desteği bitince, arayışa girdim ve bazı AOSP romları denemeye başlamıştım, Ancient OS çok hoşuma gitmişti, bol özellikleri vardı ama bildirim sorunu nedeniyle vede sevgili Sayın Ironsides hocamın tavsiyesiyle Crdroid e geçtim, her ay düzenli güncelleme alıyordu ve her şey sorunsuz du, sonra geliştiricisi bunu paralı yapmaya başladı ve bu beni soğutmaya yetti.. Özellikle Max3 için olan AOSP romlar neredeyse birbirinin aynısı, sadece isimleri değişik.
O nedenle Şubat ta tekrar Miui12 ye döndüm, sonrasında tekrar bir umut AOSP, ama kaldığım yerdeki gibi her şey aynı olunca, Miui13 Android 12 ye döndüm.. Şimdilik bu şekilde devam... CrDroid i övdüğümde gerçekten de süper di ama biliyorsunuz ki, her AOSP Rom, her cihaz'da aynı performansı verebilemiyor...

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Hatta skorpi hocamın meşhur sözü
Mİ CANDIR MIUI CANAN

Üst Alt