Rom Custom Rom Sonrası Siyah Ekran Sorunu (ACİL YARDIM)

Ü

Üye silindi 265308

Guest

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
bu cihaz şuanda pc de fastboot olarak mı gözüküyor yoksa 9008 edl portunamı düştü?
9008 edl portu gözükmüyor ne yaparsam yapayım. Android Bootloader Interface olarak görüyorum aygıt yöneticisinde

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
9008 edl portu gözükmüyor ne yaparsam yapayım. Android Bootloader Interface olarak görüyorum aygıt yöneticisinde
tamamda siz bana dün edl moduna geçti dediniz bende o modda yetkili hesap ile yazılım atılması gerektiğini söyledim. fastboot da görüyorsa yetkili hesaba gerek yok. ayrıca xbl abl gibi hayati önemli bölümler silinseydi cihaz edl moda düşerdi fastboot modda görmezdi. Dediğim gibi sizin cihazınızın ekranında sorun var. Sağlam bir teknikçile götürün. ekrandan başlasın kontrole.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam en iyisi siz bir bakın duruma göre ücretini ödeyeceğiz artık başka bir çözüm kalmadı gibi duruyor maalesef..
Bende tam yazacaktım, Sayın H.kadioglu size ne yapılması gerektiğini söylemiş, Siz başka yolu olabilirmi diye çırpınıyorsunuz haklı olarak ama başka yolu yok bunun, ya Üstada yaptiracaksınız yada bu işi ondan daha uygun fiyata yapan birilerini bulacaksınız, tercih sizin

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Top Poster Of Month
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bende tam yazacaktım, Sayın H.kadioglu size ne yapılması gerektiğini söylemiş, Siz başka yolu olabilirmi diye çırpınıyorsunuz haklı olarak ama başka yolu yok bunun, ya Üstada yaptiracaksınız yada bu işi ondan daha uygun fiyata yapan birilerini bulacaksınız, tercih sizin

hocam sizde takdir edersinizki edl moda düşmeyen cihaza yetkili hesap ile yazılım atmaya gerek yok. Boşuna masraf olur. amoled ekranlar hassas olur ips ekranlara benzemez hiç bir kırık çizik belirti bile olmaz ama düşmüştür ekran bozulmuştur. ips ekran oyle değildir çatlasada bozuk görüntüyle yine çalışır

Alpertrophy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
6
tamamda siz bana dün edl moduna geçti dediniz bende o modda yetkili hesap ile yazılım atılması gerektiğini söyledim. fastboot da görüyorsa yetkili hesaba gerek yok. ayrıca xbl abl gibi hayati önemli bölümler silinseydi cihaz edl moda düşerdi fastboot modda görmezdi. Dediğim gibi sizin cihazınızın ekranında sorun var. Sağlam bir teknikçile götürün. ekrandan başlasın kontrole.
Ekran yok ama fastboot moda almayı deneyip fastboot devices yazdığım zaman fastbootta cihazım görünüyor aynı şekilde miflashtan da atabiliyorum rom ama telefon yüklenmiş gibi titriyor sanırım kendini rebootluyor fakat hala ekran gelmiyor işin garip kısmı. Öyleyse ekranda mı sorun var dersiniz

Ü

Üye silindi 265308

Guest

Hocam?Almanca yazınız yok.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam sizde takdir edersinizki edl moda düşmeyen cihaza yetkili hesap ile yazılım atmaya gerek yok. Boşuna masraf olur. amoled ekranlar hassas olur ips ekranlara benzemez hiç bir kırık çizik belirti bile olmaz ama düşmüştür ekran bozulmuştur. ips ekran oyle değildir çatlasada bozuk görüntüyle yine çalışır
Tamam sustum ve sadece takipteyim

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam en iyisi siz bir bakın duruma göre ücretini ödeyeceğiz artık başka bir çözüm kalmadı gibi duruyor maalesef..
Hocam Çok saçma geliyor bana çok rom attım telefonuma hiç böyle birşey yaşamadım ayrıca nv data IMEI gidince olur aklınızda kalsin

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro