Rom Custom Rom Sonrası Siyah Ekran Sorunu (ACİL YARDIM)

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi 13T PRO
Meslek
Mod
Konular
315
Bir üstteki olumlu olumsuz yorumlara ek olarak örnek bir olay.. Bazı yerlerde Redmi K60 Pro ile ilgilendiğimi belirttim, Sayın serkanguzel hocam, aynı cihazı eşine aldığını ve hoparlörün sesi fazla açıldığında, sesin bozulduğunu kızının söylediğini yazdı, aynı cihazı özellikle benim şahsi tavsiyem üzerine alan sevgili Sayın kafeinsiz ve Ironsides hocalarım da cihazın her şeyinden öyle mutlular ki, öve öve bitiremiyorlar, beni de almam için ikna etmeye çalışıyorlar ama ben bir türlü karar verip, Max3 den vazgeçemiyorum... 2 değerli hocama göre cihaz muhteşem, diğer değerli hocamın kızına göre ise, ses çok açılınca, kötü... Hadi buyur, buradan gel bakayım... Bilmem anlatabildim mi

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Nerede o eski telefonlar...

K60Pro gen2 işlemcinin gücünü şuan çok iyi kullanıyor. İlerleyen güncellemelerde bozulur mu bilemiyorum. Ekran bakımından Xiaomi 13 serisine baya fark atıyor. Üreticiler genelde kendi ülkelerine çok iyi cihazlar üretiyor. K60pro Globale çıkmadığı için, süreç güzel gidecektir diye düşünüyorum

PROSSK12

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
IrResistibLe
Cihazım
Redmi10 2022
Konular
48
Nerede o eski telefonlar...

K60Pro gen2 işlemcinin gücünü şuan çok iyi kullanıyor. İlerleyen güncellemelerde bozulur mu bilemiyorum. Ekran bakımından Xiaomi 13 serisine baya fark atıyor. Üreticiler genelde kendi ülkelerine çok iyi cihazlar üretiyor. K60pro Globale çıkmadığı için, süreç güzel gidecektir diye düşünüyorum
Redmi K60 Pro Global'e çıkarsa Xiaomi büyük ihtimal Mediatek Dimensty 9000+ ile çıkarır gibime geliyor

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Konu nereden nereye gelmiş.Neyse hocam telefonu yaptırdınız mi

Üst Alt