Yardım Cihaz Resmi ROM'u Kabul Etmiyor

yusufk122

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
redminote 10pro
Konular
20
adresinden indirmiş olduğum resmi romları cihaz kabul etmiyor. Resmi olmayan rom yüklenemez diye hata veriyor. Halbuki resmi rom? bunun çözümü nedir?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

yusufk122

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
redminote 10pro
Konular
20
yusufk122, Romu nasıl yüklüyorsunuz?
12.5.3 yüklü. 12.5.8 veya 12.5.6 yüklemeye çalışıyorum. Güncelleme sayfasından güncelleme paketini seç diyorum. Bilgi toplanıyor diyor. Sonra resmi olmayan rom yüklenemez diyor.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
yusufk122, paket seç menüsünden sadece güncelleme yapılabilir, farklı sürüme,alt sürüme geçiş olmaz.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
internet download manager tarzı programlar bazen hata veriyor daha önce başıma geldi
bir de mifirm üzerinden tekrar indirmeyi dener misin ? mi firm de oraya gönderiyor gerçi ama direkt download yapınca hata verebiliyor.

yusufk122

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
redminote 10pro
Konular
20
internet download manager tarzı programlar bazen hata veriyor daha önce başıma geldi
bir de mifirm üzerinden tekrar indirmeyi dener misin ? mi firm de oraya gönderiyor gerçi ama direkt download yapınca hata verebiliyor.
Google chrome ile indiriyorum.

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
flashtool programının farklı sürümünü denediniz mi ?

yusufk122

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
redminote 10pro
Konular
20
yusufk122, paket seç menüsünden sadece güncelleme yapılabilir, farklı sürüme,alt sürüme geçiş olmaz.
Ben mevcut sürümümü yükseltmek istiyorum. 12.5.3 kullanmak istemiyorum. Cihazdan sürümü kontrol ettiğimde sürümünüz güncel diyor. Ama bazı arkadaşlarımda benimle aynı özellikte aynı cihazı kullanmalarına rağmen onlarınki 12.5.6 veya 12.5.8 sürümü. ende o sürümü kullanmak istiyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

flashtool programının farklı sürümünü denediniz mi ?
Kullanmadım. Ben sürüm yükseltmeyi cihaz garantisi bozulmadan yükseltmek istiyorum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
yusufk122, Onlar farklı sürüm/rom kullanıyordur, sürüm yükselince iyi olur diye bir kural yok. Her sürümün/romun sayı numarası farklı içerik aynıdır,rakamlara takılı kalmayın...

Farox, Garantili cihazda bl kilit açmak garantiyi riske atar, risk almaya değmez....

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
Ben mevcut sürümümü yükseltmek istiyorum. 12.5.3 kullanmak istemiyorum. Cihazdan sürümü kontrol ettiğimde sürümünüz güncel diyor. Ama bazı arkadaşlarımda benimle aynı özellikte aynı cihazı kullanmalarına rağmen onlarınki 12.5.6 veya 12.5.8 sürümü. ende o sürümü kullanmak istiyorum.

Kullanmadım. Ben sürüm yükseltmeyi cihaz garantisi bozulmadan yükseltmek istiyorum.
Sizin telefon Türkiye rom bu romun da en günceli sizin kullandığınız, bahsettiğiniz rom'lar global rom, Türkiye Rom değil

yusufk122, Onlar farklı sürüm/rom kullanıyordur, sürüm yükselince iyi olur diye bir kural yok. Her sürümün/romun sayı numarası farklı içerik aynıdır,rakamlara takılı kalmayın...

Farox, Garantili cihazda bl kilit açmak garantiyi riske atar, risk almaya değmez....
Daha önce oldu BL Kilidi kapatıp garantiye yolladım farketmediler. Sonrasında teknik servise söyledim BL kilidi açtığımı biz istersek görebiliriz ama bakmadık dedi bilmem ne kadar doğru

Üst Alt