Yardım Cepport ürününe sahip çıkmıyor!!!

yvz21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yavuz
Cihazım
Redmi note6
Konular
1
Cepport tan 1 ay önce aldığım Xiaomi mi piston basic kulaklığımın tekinde ses azalışı oldu ve ürünü gönderdim.bana verdikleri cevabı aşağıya ekliyorum.ürünlerine sahip çıkmak yerine dalga geçer gibi aynı bedeli benden istiyolar.gerçek yüzlerini görün arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-02-16-23-19-59-402_com.whatsapp.png
    Screenshot_2019-02-16-23-19-59-402_com.whatsapp.png
    524,1 KB · Görüntüleme: 261

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Hijyen ve sağlık koşulları nedeniyle teknik ekibin hiçbir şekilde müdahale edemeyeceğini yazdığı yazıyı okuduktan sonra söylenecek söz bulamıyorum. Bu ne saçma bir savunmadir.
Bu teknik servis ekipleri otobüsle metrobüs tramvayla yolculuk felan yaparken de tuttukları yerleri önceden kesin ıslak mendil ile felan siliyor olmalılar.

Oyla:

Ökkeş Kökleyen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ökkeş
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
0
Cepport tan 1 ay önce aldığım Xiaomi mi piston basic kulaklığımın tekinde ses azalışı oldu ve ürünü gönderdim.bana verdikleri cevabı aşağıya ekliyorum.ürünlerine sahip çıkmak yerine dalga geçer gibi aynı bedeli benden istiyolar.gerçek yüzlerini görün arkadaşlar.
Anlaşılan bütçede kısıntıya gitmeleri gerekmiş. Ben ortada bir rezalet görmüyorum, şirket politikasıdır değiştirebilirler.
Sorunun kulağınızın kirinden dolayı oluşmadığını düşünüyorsanız THH'ye başvurabilirsiniz.
Benim esas takıldığım nokta ürün bozuksa ve tamir edilemiyorsa ne zamandır teknik servisler ilgili ürünün yerine yeni ürün satmaya başlar oldular ?
Resmen bak bunu gidip sağdan soldan alacağına bizden al tüm para bize kalsın gibisinden bir çakallık yapmak istemişler, ayıp etmişler.

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Garanti şartlarını okuyun ve size yapılan açıklama ile örtüşüp örtüşmediğine bakın, haklı olduğunuz konusunda ısrarcı iseniz, teknik servis raporu ile tüketici hakem heyetine başvurun. İzlenilecek yol bu gibi görünüyor...

Oyla:

yasintasdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
1
Kulaklığın içinde toz olduğunu tespit ettikleri için hijyen ve sağlık koşulları nedeniyle kulaklarına takıp test edemediklerini mi yoksa kulaklarına takıp gerçekten üründe hata olduğunu fark ettiklerinde size kendi kulaklarına taktıkları için hijyen açısından gönderemediklerini mi anlamalıyız?

En nihayetinde siz kulaklığı teslim etmeden önce kaba kirini almışsınızdır diye düşünüyorum. Ve kulaklık problemlerinde tamir edilemediği için yenisi verilir.

Bundan belki 11-12 sene önce Gold bilgisayardan creative ep-630 almıştım modeli yanlış hatırlamıyorsam ve bir tarafı bozuldu ve götürdüm. 15 gün kadar sonra tekrar gittiğimde bana ücretsiz olarak alt modeli olan ve daha ucuz, iem değil, daha büyük ve benim kulağımda ağrı yapan modeli vermek istemişlerdi. Ben de kulağıma sığmadığını ve benim satın aldığım kulaklığın daha değerli ve pahalı olduğunu ayrıca çocuk gördüğünüz için beni mi kandırıyorsunuz diye çıkıştığımda (16-17 idim sanırım) benim kulaklığımın ücret iadesini yaptılar ve farklı renginin o günkü satış fiyatı için üstüne az bir miktar ödeyip yeni bir garantiye başlamıştım.

Garanti konularında maalesef koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayan firmaların sayısı parmakla gösterilecek kadar az. Mümkün olduğunca ikna edici konuşmaya çalışın. Teslim ettiğiniz teknik servis ile aynı şehirde ikamet ediyorsanız, gidip yüzyüze görüşün.

Oyla:

cepport

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cepport
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Kulaklığin ses çıkış kısmı , ızgara telinin olduğu kısmın iç tarafında kulak kiri ve toz girdiği tespit edilmiştir. Ses kısıklığına bu sebep olmaktadır.

Bu durum kullanıcı kaynaklı olduğu için garanti kapsamına girmemektedir.

Ücretli onarımın mümkün olamayacağı için yeni ürün için fiyat bedeli talep edilmiştir.

Saygılarımızla

Oyla:

yvz21

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yavuz
Cihazım
Redmi note6
Konular
1
Kulaklığin ses çıkış kısmı , ızgara telinin olduğu kısmın iç tarafında kulak kiri ve toz girdiği tespit edilmiştir. Ses kısıklığına bu sebep olmaktadır.

Ücretli onarımın mümkün olamayacağı için yeni ürün için fiyat bedeli talep edilmiştir.

Saygılarımızla
Ürünü alali 1 ay olmasina rağmen, kullanimi 5-6 seferi gecmemis urun nasil toz, kir vs. olusuyoda sesi kisiliyor. Nasil hassas bir urun satiyonuz. Bide bizi saf yerine koyup FİYATINI ODERSENİZ yeniskni göndeririz diyorsunuz, cokmu akillisiniz yani milleti saf yerkne koyuyorsunuz. 1 ayda bozulcak mali niye 40 tl ye satiyonuz.

Oyla:

fasakasa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
fasakasa
Cihazım
Mi8
Konular
31

Saygılarımızla

Kulaklığı gazlı beze sarıp öyle mi takacağız kulağımıza bu nasıl açıklama ?

Oyla:

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42

Saygılarımızla
Yanlış anlamayın ama sizin dediğiniz şekilde olabilmesi için kocaman bir tabaka olması gerek ki ses azalsın, kulaklığı görmedim ama arkadaşın ürünü garantiye temizlemeden yolladığını sanmam. Kısaca böyle basit ve saçma bahaneler altına sığınmayın derim sizden hiç ürün almayanlar için kötü bir örnek.. Ayrıca dalga geçer gibi para yollayın tekrar satalım dedikten sonra gerçekten dediğiniz gibi bir şey varsa bile bunu yazdıktan sonra niyetinizi çok açık belli etmişsiniz zaten.

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı