Diğer Brick olan cihazlara yetkili hesap olmadan açabilme(denenmedi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Konu dagilmasin ama Hocam niye söylesin? :) ben olsam ben de demem para kazanacagim bu işten çünkü. Forumda arkadaşlık başka iş baska. Kötü niyetlisiniz falan da demeyin. Çünkü bu işten para kazanan birisi tüm sırlarını, çözümleri vs paylasmaz zaten.
Hocam mesajımı okumadınız mı? Olmayacak şeyi nasıl söyleyebilirdim? Bir okuyun sonra konuşun lütfen rica ediyorum.

Bakın bootloader açabilmek için cihaza hat takılması gereklidir ve hat üzerinden xiaomi sunucularına veri gönderilmesi gereklidir. Mobil veri üzerinden add account yapılır. Eğer imei kapalıysa mobil veri çalışmadığından add account yapılamaz. İmei yoksa yine add account yapılamaz.

Yapamayacağınız bir işlemi söylemedim diye suçlanıyorum.

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Hocam mesajımı okumadınız mı? Olmayacak şeyi nasıl söyleyebilirdim? Bir okuyun sonra konuşun lütfen rica ediyorum.

Bakın bootloader açabilmek için cihaza hat takılması gereklidir ve hat üzerinden xiaomi sunucularına veri gönderilmesi gereklidir. Mobil veri üzerinden add account yapılır. Eğer imei kapalıysa mobil veri çalışmadığından add account yapılamaz. İmei yoksa yine add account yapılamaz.

Uzun zamandır sizi takip ediyorum hocam, ne denli yardımsever ve sorun çözmede yardımcı olduğunuzu biliyorum. 2016 da bir çok kişi xiaomi yi bilmezken benim mi 5 telefona nereye gittiysem telefon ölmüş üzerine su iç demişlerdi. Forumda tesadüfen tanıştığım Zenex, çok komik bir ücretle faal hale getirmişti. Sizi bilen bilir hocam rahatsız olmayın.

Son düzenleme:

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18

Ben sizi anlıyorum. Arkadaşa yazdım bu mesaji zaten :)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Uzun zamandır sizi takip ediyorum hocam, ne denli yardımsever ve sorun çözmede yardımcı olduğunuzu biliyorum. 2017 de bir çok kişi xiaomi yi bilmezken benim mi 5 telefona nereye gittiysem telefon ölmüş üzerine su iç demişlerdi. Forumda tesadüfen tanıştığım Zenex çok komik bir ücretle faal hale getirmiştiniz. Sizi bilen bilir hocam rahatsız olmayın.
Teşekkürler hocam. Beni herkes biliyor tanıyor ama bu sıkıntılar nedendir bilemiyorum. Çinlilerin bir sözü vardır der ki 1 Türk tüm çin imparatorluğuna denk fakat 2 Türk bir araya gelince 1 çinli etmez. Bunu tam anlamıyla yaşıyorum. Bu işleri başaran Türk biri olmasa bizim insanımız över dururdu, kendi aramızdan biri yapıyor, başarıyor, neden onu yüceltmeye ona destek olmaya çalışmayıp yermeye, gömmeye çalışıyoruz ki?

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Arkadaşlar. bir sıkıntınız varsa sağda solda laf çarpıtmayın, buyrun gelin yüzüme söyleyin konuşalım tartışalım sıkıntınızı çözelim.

Sizin bir parçaya ihtiyacınız var. Parçayı satanların biri x tl biri y tl istedi suçlu mu oldu bu satıcılar?

Buradan kimden bahsettiğinizi biliyorum. Ben o arkadaştan 200tl de istemedim yalan yanlış şeyler yazıp insanların asabını bozmayın! Mesaj aşağıda.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kendisi yalan yere 200tl istedi Zenex diyor, ben 150tl istedim kendisinden. Fiyatı veriyorsun hiç değilse doğru yaz yalan söyleme!

Üstüne birde burnu havada insan oluyorum.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bir sıkıntınız varsa karşıma çıkın. Karşıma çıkıp yüzüme konuşun. Ben tamirciyim. Bir meslek erbabıyım. Sizlere tüm forum halkına yardım etmek istiyorum arkamdan yalan yanlış konuşuluyor. Ne yapıyım ben de piyasadakilerle aynı fiyatlara mı çekiyim ücretlerimi? Bir yazılım armaya 300-350tl mi alıyım? Başkaları gibi cihazlarınızın arka kapaklarını kırıp yan sanayi arka kapak takıp kırmadım mı diyim? (facebook profilime bakabilirsiniz). Başkaları gibi cihazınızın içini açıp sağa sola cımbız değdirip (forumdan banlanan kendini tamirci sanan birisi) iade mi ediyim? Yoksa bataryanızı kameranızı vs mi değiştiriyim, kargoya verdim deyip oyalayıp duruyum mu şuan telefonunu kapatıp kaybolan birileri gibi ki onu forumda pek çok kişi savunuyordu yine ben banladım. Ben sizler için uğraşırken sizlerin bu çocukça tavırlarınızı anlamıyorum.

Ne istiyorsunuz, hizmet mi? En kaliteli hizmeti sunuyorum. Ne istiyorsunuz, ucuz olsun mu? Piyasada 300 denilen işi 150 ye yapıyorum.

İsteyen istediği kişiye cihazını yaptırmakta özgür. Zorla ben kimseden para almıyorum. Varsa benim yaptığım işten memnun olmayan, bana cihazını gönderip sıkıntı yaşayan çıksın 1 kişi yazsın buyurun.

Nurullah6547 siz benim müşterimsiniz buyurun siz konuşun. Dinliyorum. Whatsapp konuşmalarımız hala duruyor. Sizin cihazınız 20 gün bir yerde durdu yapılamadı değil mi? Üstüne dükkan sahibi beni size kötülemişti siz söylemiştiniz. Bir şey bilmiyormuşum. Soruyorum size, kim yaptı cihazınızı? Kaç günde yaptı? Sorun yaşadınız mı? Benden şikayetçi olduğunuz bir durum var mı? Ben sizin cihazı yapmasam daha kaç 20 gün daha orada dururdu?
Şu mesajı okuyunca sağlam cihazımın bozulmasını istedim sanki sırf size göndermek için :D Elinize emeğinize sağlık hocam siz bu forum tarafından seviliyorsunuz. Allah a emanet olun , iyi günler dilerim :)

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Şu mesajı okuyunca sağlam cihazımın bozulmasını istedim sanki sırf size göndermek için :D Elinize emeğinize sağlık hocam siz bu forum tarafından seviliyorsunuz. Allah a emanet olun , iyi günler dilerim :)
Aman hocam bozulmasın. Kazasız belasız bricksiz günler dilerim :)

Tuxs

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ESR
Cihazım
Mi9 T Pro 6/128
Konular
2
Zenex hoca para almıyorum dese olay tamam aslında millet onu istiyor adam kullanmayı yani aslında sizin yapacağınız 200 liralık işe 500 lira felan almanız lazım ki millet ondan anlar. Neyse hocam boşverin meyve veren ağaç taşlanır uğraşıyorsunuz emeğinizin karşılığınıda alacaksınız silah zoruyla dayatma yapmıyorsunuz ya he he deyin geçin sıkmayın canınızı kim neye güveniyor kim nereyi uygun buluyorsa oraya yaptırsın cihazını yada çok bilgiliyse alsın kendi yapsın uğraşılmaz insanlarla geçin boşverin.

Bülentb

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi note 5
Konular
8
Olaya birde şu açıdan bakmak lazım, ya yetkili hesabı olan birisi bu forumda olmasaydı,
Ben telefona bu kadar özgürce, ve korkmadan rom atiyorsam, Zenex hocam, ve forumdaki diğer hocamlarima güvenerek atıyorum, biliyorum ki telefonu bir şekilde kurtarırlar,
Zenex hocam aman kendinize dikkat edin, soğuk su içmeyin, :)
Siz bize lazımsınız

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Olaya birde şu açıdan bakmak lazım, ya yetkili hesabı olan birisi bu forumda olmasaydı,
Ben telefona bu kadar özgürce, ve korkmadan rom atiyorsam, Zenex hocam, ve forumdaki diğer hocamlarima güvenerek atıyorum, biliyorum ki telefonu bir şekilde kurtarırlar,
Zenex hocam aman kendinize dikkat edin, soğuk su içmeyin, :)
Siz bize lazımsınız
Kesinlikle ayni fikirdeyim. Yapacagimi yapayim. İşin içinden cikamazsam dogru Zenex'e gönderirim diyorum :) icim rahat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt