Diğer Brick olan cihazlara yetkili hesap olmadan açabilme(denenmedi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenanozangenc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
0
Aynen zaten sadece yetkili hesaba müdahale edemiyordum onu da senden dört gözle bekliyorum angel~~
Ben de sabırsızlıkla bekliyorum, mi 9t cihazım kenarda yatıyor bir haftadır. Umarım arkadaşın yöntemi faydalı olacak.

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Arkadaşlar. bir sıkıntınız varsa sağda solda laf çarpıtmayın, buyrun gelin yüzüme söyleyin konuşalım tartışalım sıkıntınızı çözelim.

angel~~
Yeni konu açıldı bir arkadaş daha bricke takıldı birazdan 200 lira isterler adamdan

Sizin bir parçaya ihtiyacınız var. Parçayı satanların biri x tl biri y tl istedi suçlu mu oldu bu satıcılar?

Buradan kimden bahsettiğinizi biliyorum. Ben o arkadaştan 200tl de istemedim yalan yanlış şeyler yazıp insanların asabını bozmayın! Mesaj aşağıda.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kendisi yalan yere 200tl istedi Zenex diyor, ben 150tl istedim kendisinden. Fiyatı veriyorsun hiç değilse doğru yaz yalan söyleme!

Üstüne birde burnu havada insan oluyorum.

Bir sıkıntınız varsa karşıma çıkın. Karşıma çıkıp yüzüme konuşun. Ben tamirciyim. Bir meslek erbabıyım. Sizlere tüm forum halkına yardım etmek istiyorum arkamdan yalan yanlış konuşuluyor. Ne yapıyım ben de piyasadakilerle aynı fiyatlara mı çekiyim ücretlerimi? Bir yazılım armaya 300-350tl mi alıyım? Başkaları gibi cihazlarınızın arka kapaklarını kırıp yan sanayi arka kapak takıp kırmadım mı diyim? (facebook profilime bakabilirsiniz). Başkaları gibi cihazınızın içini açıp sağa sola cımbız değdirip (forumdan banlanan kendini tamirci sanan birisi) iade mi ediyim? Yoksa bataryanızı kameranızı vs mi değiştiriyim, kargoya verdim deyip oyalayıp duruyum mu şuan telefonunu kapatıp kaybolan birileri gibi ki onu forumda pek çok kişi savunuyordu yine ben banladım. Ben sizler için uğraşırken sizlerin bu çocukça tavırlarınızı anlamıyorum.

Ne istiyorsunuz, hizmet mi? En kaliteli hizmeti sunuyorum. Ne istiyorsunuz, ucuz olsun mu? Piyasada 300 denilen işi 150 ye yapıyorum.

İsteyen istediği kişiye cihazını yaptırmakta özgür. Zorla ben kimseden para almıyorum. Varsa benim yaptığım işten memnun olmayan, bana cihazını gönderip sıkıntı yaşayan çıksın 1 kişi yazsın buyurun.

Nurullah6547 siz benim müşterimsiniz buyurun siz konuşun. Dinliyorum. Whatsapp konuşmalarımız hala duruyor. Sizin cihazınız 20 gün bir yerde durdu yapılamadı değil mi? Üstüne dükkan sahibi beni size kötülemişti siz söylemiştiniz. Bir şey bilmiyormuşum. Soruyorum size, kim yaptı cihazınızı? Kaç günde yaptı? Sorun yaşadınız mı? Benden şikayetçi olduğunuz bir durum var mı? Ben sizin cihazı yapmasam daha kaç 20 gün daha orada dururdu?

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
Arkadaşlar. bir sıkıntınız varsa sağda solda laf çarpıtmayın, buyrun gelin yüzüme söyleyin konuşalım tartışalım sıkıntınızı çözelim.

Sizin bir parçaya ihtiyacınız var. Parçayı satanların biri x tl biri y tl istedi suçlu mu oldu bu satıcılar?

Buradan kimden bahsettiğinizi biliyorum. Ben o arkadaştan 200tl de istemedim yalan yanlış şeyler yazıp insanların asabını bozmayın! Mesaj aşağıda.

Kendisi yalan yere 200tl istedi Zenex diyor, ben 150tl istedim kendisinden. Fiyatı veriyorsun hiç değilse doğru yaz yalan söyleme!

Üstüne birde burnu havada insan oluyorum.

Bir sıkıntınız varsa karşıma çıkın. Karşıma çıkıp yüzüme konuşun. Ben tamirciyim. Bir meslek erbabıyım. Sizlere tüm forum halkına yardım etmek istiyorum arkamdan yalan yanlış konuşuluyor. Ne yapıyım ben de piyasadakilerle aynı fiyatlara mı çekiyim ücretlerimi? Bir yazılım armaya 300-350tl mi alıyım? Başkaları gibi cihazlarınızın arka kapaklarını kırıp yan sanayi arka kapak takıp kırmadım mı diyim? (facebook profilime bakabilirsiniz). Başkaları gibi cihazınızın içini açıp sağa sola cımbız değdirip (forumdan banlanan kendini tamirci sanan birisi) iade mi ediyim? Yoksa bataryanızı kameranızı vs mi değiştiriyim, kargoya verdim deyip oyalayıp duruyum mu şuan telefonunu kapatıp kaybolan birileri gibi ki onu forumda pek çok kişi savunuyordu yine ben banladım. Ben sizler için uğraşırken sizlerin bu çocukça tavırlarınızı anlamıyorum.

Ne istiyorsunuz, hizmet mi? En kaliteli hizmeti sunuyorum. Ne istiyorsunuz, ucuz olsun mu? Piyasada 300 denilen işi 150 ye yapıyorum.

İsteyen istediği kişiye cihazını yaptırmakta özgür. Zorla ben kimseden para almıyorum. Varsa benim yaptığım işten memnun olmayan, bana cihazını gönderip sıkıntı yaşayan çıksın 1 kişi yazsın buyurun.

Nurullah6547 siz benim müşterimsiniz buyurun siz konuşun. Dinliyorum. Whatsapp konuşmalarımız hala duruyor. Sizin cihazınız 20 gün bir yerde durdu yapılamadı değil mi? Üstüne dükkan sahibi beni size kötülemişti siz söylemiştiniz. Bir şey bilmiyormuşum. Soruyorum size, kim yaptı cihazınızı? Kaç günde yaptı? Sorun yaşadınız mı? Benden şikayetçi olduğunuz bir durum var mı? Ben sizin cihazı yapmasam daha kaç 20 gün daha orada dururdu?
Sen benim mesajlarımı niye ifşa ediyorsun özel hayata saygın yok senin 200 lira benden istemedin başka bir kullanıcıdan istemişsin uzaktan bağlantı ile halletmişsin ben bunu söyledim

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sen benim mesajlarımı niye ifşa ediyorsun özel hayata saygın yok senin 200 lira benden istemedin başka bir kullanıcıdan istemişsin uzaktan bağlantı ile halletmişsin ben bunu söyledim

2.2. Üslup : ....... üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır.

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sizin mesajlarınızı ifşa etmiyorum kendi görüşmemi burada paylaşıyorum. Özel hayata saygımı sorgulamak için ilk önce sizin saygınızın olması gerekir, tanımadığınız biriyle dahi böyle senli benli iseniz de ben saygı göremiyorum. Dediğim gibi bir sıkıntınız var ise yüzüm burada yüzüme konuşun.

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13

2.2. Üslup : ....... üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır.

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Biz mesaj yazınca mı grup kurallarını hatırlatıyorsunuz zenex konuşmalarımı yayınlıyor buda grup kurallarına dahil mi sevgili yönetici

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Biz mesaj yazınca mı grup kurallarını hatırlatıyorsunuz zenex konuşmalarımı yayınlıyor buda grup kurallarına dahil mi sevgili yönetici
Sağa sola saldırmayın. Benle bir sıkıntınız varsa bana, yazdıklarıma cevap verin lütfen. Forum kuralları hepimiz içindir. Ben burada töhmet altında bırakılıyorsam kendi özel mesajımı paylaşma hakkım vardır.

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
Sizin mesajlarınızı ifşa etmiyorum kendi görüşmemi burada paylaşıyorum. Özel hayata saygımı sorgulamak için ilk önce sizin saygınızın olması gerekir, tanımadığınız biriyle dahi böyle senli benli iseniz de ben saygı göremiyorum. Dediğim gibi bir sıkıntınız var ise yüzüm burada yüzüme konuşun.
Ben size karşı yerimide haddimize biliyorum ben yine söylüyorum size karşı art niyetli bir amacım yok Bi kullanıcıya başka fiyat bana başka fiyat söylüyorsunuz yüzüm burada diyorsun ama mesajlarıma cevap bile vermediniz bana mesaj yazma dediniz doğrumu

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ben size karşı yerimide haddimize biliyorum ben yine söylüyorum size karşı art niyetli bir amacım yok Bi kullanıcıya başka fiyat bana başka fiyat söylüyorsunuz yüzüm burada diyorsun ama mesajlarıma cevap bile vermediniz bana mesaj yazma dediniz doğrumu
Evet dedim. Bana burnu havada diyen, bedavaya yapsan daha sana yaptırmam diyen birine neden cevap vereyim? Söyler misiniz lütfen?

Konu başlığı ağlamıyorum gözüme yetkili hesap kaçtı diss to zenex olsun

Bu mesaj da sizindi değil mi? Bu mu yerinizi haddinizi bilmeniz!

Konu başlığı ağlamıyorum gözüme yetkili hesap kaçtı diss to zenex olsun

Veya bir yöneticimize salgırganca yazdığınız ve yine bana yazılmış olan bu mesaj mı yeriniz veya haddiniz sizin?

Başkalarının avukatlığını yapma kardeşim konu içeriğini ben zaten paylaşacağım buradan ki büyük ihtimalle ekmeklerine taş koyacağım için beni forumdan atacaklar konu açacağım oradan da ulaşabilirsiniz sevgili arkadaşlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt