Diğer Brick olan cihazlara yetkili hesap olmadan açabilme(denenmedi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Bu konu mecrasından çıktı ve çok tatsızlaştı. Konuyu açan Godfather06 arkadaşa haksızlık olacak ama konunun kilitlenmesi iyi olacak gibi.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
benden ne istiyorsun veli? çok agresif hareketler sergiliyorsun sen ağır ve olgun bir kişiliğe sahipsin bu tür sitemkar depresif yazışmalar sana yakışmıyor veli neyse veli allaha emanet ol veli.
Senden bir şey istediğimi nereden çıkardın?? :D

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Bana öyle geliyor ki Zenex hocam ( hiç ihtimal vermek istemesem de) galiba yanlış bir iş yapmış. Çünkü hayat kıymet bilenler ile yaşanacak kadar güzel lakin vefasızlar için israf edilemeyecek kadar kıymetlidir.
Ne güzel söylemiş Mevlâna Celaddin i Rumi...
" Canan 'a can olan bilmez canın kıymetini, canan ise bilmez canına can olanın kıymetini..."
Ne diyelim... Gecenin bu geç saatinde Rabbim cümlemize akl-i izan, kıymetli meslektaşıma ise derviş sabrı ihsan eylesin... Zira ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
Forumun Tadı Ve Paylaşımları gayet yerinde lütfen huzur bozacak davranışlarda bulunmayalım konu ile alakalı cümleler kuralım - ki açan arkadaşa ayıp olmasın sonuçta oda bir emek herkese mutlu huzurlu forumlar .

mazlumesen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
mi note 10
Meslek
e ticaret
Konular
13
burada herkesin huzurunda önce zenex hocamdan ve tartıştığım arkadaşlardan özür diliyorum haksızlık yaptım yanlış düşünmüşüm kendilerine sözlerim kalbinizi kırdıysa affola bu konuda burada kapansın dediğimiz gibi bundan sonra forum yararına büyük bi özveri ile çalışacağım herkese iyi forumlar.

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
burada herkesin huzurunda önce zenex hocamdan ve tartıştığım arkadaşlardan özür diliyorum haksızlık yaptım yanlış düşünmüşüm kendilerine sözlerim kalbinizi kırdıysa affola bu konuda burada kapansın dediğimiz gibi bundan sonra forum yararına büyük bi özveri ile çalışacağım herkese iyi forumlar.
Yapmış olduğunuz bu hareket için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Bir çok insan, gelinen noktada bunları yazacak durumda olmuyor, bu açıdan seni tebrik eder, teşekkürlerimi sunarım.

Godfather06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Aliş
Cihazım
mi 8
Konular
23
Bu konu mecrasından çıktı ve çok tatsızlaştı. Konuyu açan Godfather06 arkadaşa haksızlık olacak ama konunun kilitlenmesi iyi olacak gibi.
:)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Umarım kimse kırılmamıştır.Sonuçta sanal ortam kelimeler vurgusuz olduğu için direkt istenen mesaj verilemiyor bazen.Konu kilitlenebilir sanırım.Herkese iyi forumlar

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
:)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Umarım kimse kırılmamıştır.Sonuçta sanal ortam kelimeler vurgusuz olduğu için direkt istenen mesaj verilemiyor bazen.Konu kilitlenebilir sanırım.Herkese iyi forumlar
Hocam dilerseniz yenş konu açabilirsiniz ya da dilerseniz gereksiz mesajlardan konuyu temizleyebilirim. Hangisini istersiniz?

Şimdi düşününce bu kadar mesajı silmek de benim baya vaktimi alacak, en iyisi sizden ricam yeni konu açmanız olacaktır. Konunuzu böylesine kirlettiğimiz için kusurumuza bakmayın.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt