İnceleme Bölgelere Göre Face ID ve Ses Yüksekliği Durumu

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Eskiden Honk Kong kullaniyordum.Reklamlar yoktu,amma sistem app updater(sistem proqram gucleyicisi) calismiyordu. Hindistana gectim.miui app yuklendi ve program guncelliyici calisdi ama reklamlar hayatdan bezdirdi. Simdi Gurcistan kullaniyorum. Ama miui app silindi. Lakin sistem guncceliyi calisdi.simdi artik her zaman mi calisacak yoksa miui app olmak zorundami ? Honk kong gibi applerin guncellemesiz kalmasini istemiyorum. Ve dediyiniz gibi ses yukseliyormuydu ?

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Sistem uygulamaları güncelleyici telefonunuzda mevcut yüklü olan ve mi app üzerinden yüklenmiş olan uygulamaları zaten otomatik olarak günceller her bölgede. Ama bazen tutarsızlıklar olabililiyor. O yüzden haftada bir 5 dakikalığına bölgeyi hindistan yapıp mi app üzerinden de uygulamaların güncel sürümlerini kontrol etmenizde fayda olabilir. Ben bu şekilde yapıyorum.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Kilit ekraninda saga kaydirinca bir ekran cikiyordu flash isigi ordan rahatca açmak oluyordu simdi o gitdi mesela. Corusel Walllpapers vardi mesela o da gitdi. Kullanmiyordum dogrusu. benim icin onemli olan uygulamalari guncelleye bilmek aslinda
Sistem uygulamaları güncelleyici telefonunuzda mevcut yüklü olan ve mi app üzerinden yüklenmiş olan uygulamaları zaten otomatik olarak günceller her bölgede. Ama bazen tutarsızlıklar olabililiyor. O yüzden haftada bir 5 dakikalığına bölgeyi hindistan yapıp mi app üzerinden de uygulamaların güncel sürümlerini kontrol etmenizde fayda olabilir. Ben bu şekilde yapıyorum.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Ve kardesim sistem programlari guncelleyicisinde hiç bir update cikmadigi halde mi appe gecis yapip guncelleme geldigini gordunmu ?

efiltem

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zek
Cihazım
MI 8
Konular
8
Ve kardesim sistem programlari guncelleyicisinde hiç bir update cikmadigi halde mi appe gecis yapip guncelleme geldigini gordunmu ?

Evet. Bir önceki mesajda zaten onu belirttim. Sistem updater'da güncelleme gözükmediği halde mi app üzerinde güncelleme gözükebiliyor. Sistem uygulama güncelleyicisi stabil değil. O yüzden haftada bir bölgeyi hindistan seçip mi app üzerinden uygulamaları kontrol etmek gerekiyor.

enginbaba94

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
14
güzel konu teşekkürler

aslan1071

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aslan
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
1
Emeğine sağlık farklı güzel konular bunlar

cinali34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi 8
Konular
0
nasıl yaptığınızı anlatabilri misin kısaca?
mesela ben hong kong seçip face id kullanıyorum gürcistanda face id var mı?
ayarlar-ek ayarlar-bölge- Gürcistan ı seçiyorsunuz sadece.face id hiç değiştirme ya da yeniden tanımlama gerekmiyor. Ek ayarlarda kulaklık takılı iken ekolayzır etkin oluyor, Gürcistan da, ses ve ekolayzır sonda iken tatmin edici şekilde yüksek ses oluyor, ayrıca alt kısımdaki kulaklıkları seçebiliyorsunuz, ses önemli ölçüde kulaklığa göre şekilleniyor. umarım yardımcı olur

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Mi note 3 global beta android 8.1 yüklü bölgeyi değiştirirsek face id gelir mi ? yada hangi ülkeyi seçmek lazım ??

cinali34

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
mi 8
Konular
0
Mi note 3 global beta android 8.1 yüklü bölgeyi değiştirirsek face id gelir mi ? yada hangi ülkeyi seçmek lazım ??
mi note 3 eşimde var, denedim bi kaç ülke ama maalesef, daha önceki bir sürümde vardı ama güncelleme ile gitti maalesef
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

mi note 3 eşimde var, denedim bi kaç ülke ama maalesef, daha önceki bir sürümde vardı ama güncelleme ile gitti maalesef
hatta YouTube de bir video vardı,

arch06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
anlaşılan bütün özelliklerin en verimli olduğu ve reklamın olmadğı yerler azerbaycan ve gürcistan.

peki mi 8'de konumu azerbaycan ya da gürcistan yapınca temalar uygulamasından arama yapılabiliyor mu arkadaşlar. hindistan olarak seçince arama yapılamıyordu çünkü..

Üst Alt