Tema Blue Ring (Tema Markette Yayında) Ottoman

sinnkrkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Lg G3
Konular
1
Emeğinize sağlık hocam ufak tefek temaya uymayan yerler var onları zaten arkadaşlar yazmış dikkate alacağınızı biliyorum bütün mesajları tek tek okudum.

Benim ayrı sorunum var tema ile ilgili değil sanırsam. Whatsappdan 1 mesaj geliyor kilit ekranında 3 Whatsapp iconu oluyor. Bunu bir türlü çözemedim.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Emeğinize sağlık hocam ufak tefek temaya uymayan yerler var onları zaten arkadaşlar yazmış dikkate alacağınızı biliyorum bütün mesajları tek tek okudum.

Benim ayrı sorunum var tema ile ilgili değil sanırsam. Whatsappdan 1 mesaj geliyor kilit ekranında 3 Whatsapp iconu oluyor. Bunu bir türlü çözemedim.
Hocam bende de yeni romdan sonra bu durum olmaya başladı. Bakıp büyük ihtimalle bir güncelleme vereceğim. :)

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Elinize kolunuza sağlık hocam yine efsane bir Tema
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

sinnkrkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Lg G3
Konular
1
Hocam bende de yeni romdan sonra bu durum olmaya başladı. Bakıp büyük ihtimalle bir güncelleme vereceğim. :)

Bekliyoruz hocam gerçekten sinir bozucu bir durum :) Sadece sizin tema ile alakalı değil bütün temalarda bu sorun var.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Bekliyoruz hocam gerçekten sinir bozucu bir durum :) Sadece sizin tema ile alakalı değil bütün temalarda bu sorun var.
Ben başka tema kullanmadığım için hiç dikkat etmedim hocam o zaman durum değişti, sanırım yeni romlarda "lockscreen" da bir kod değişikliğine gidilmiş. wasntme~~

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Merhaba arkadaşlar

Daha önceden de sayın Skorpi hocamın taslak olarak paylaştığı Blue Ring "Temalar Uygulaması" üzerinden yükleme şansı doğmuştur. Aşağıdaki linkten indirebilir veya Temalar uygulamasında arama kısmına "Ottoman / miuiturkiye.net / Blue Ring "
yazarak ulaşabilirsiniz.
MIUI 10 Uyumlu.

Uygulama üzerinden Temayı indirdikten sonra yorum yapmayı ve bol yıldız vermeyi unutmayalım :$

Güle güle kullanmanız temennisi ile :)
Miui Türkiye ailemize sevgiler

Ayrıca sayın Skorpi hocama, test ve fikirleri ile desteği için çok teşekkür ederim :$

Ağ hatası alan arkadaşlar bölgeyi Hindistan yapıp denedikleri taktirde, tema gelecektir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

LİNK
hocam tema işinden anladığınız için size sormak istiyorum. kilit ekranına adım sayar ekleyen tema yapımcıları var. bu adım sayar özelliğini herhangi bir temaya ekleyecek kodları nasıl düzenleriz? ilgili kodlar sanırım eklediğim manifest dosyasının içerisinde "step" diye aratınca çıkan kodlar. tabii temanın diğer dosyalarıyla da bağlantıları var ama "bilginiz var mı, nasıl yapılır?" diye bir sorayım öncesinde.

Ekli dosyalar

• manifest.xml
    98 KB · Görüntüleme: 4

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
hocam tema işinden anladığınız için size sormak istiyorum. kilit ekranına adım sayar ekleyen tema yapımcıları var. bu adım sayar özelliğini herhangi bir temaya ekleyecek kodları nasıl düzenleriz? ilgili kodlar sanırım eklediğim manifest dosyasının içerisinde "step" diye aratınca çıkan kodlar. tabii temanın diğer dosyalarıyla da bağlantıları var ama "bilginiz var mı, nasıl yapılır?" diye bir sorayım öncesinde.
Bakıp incelemek gerekir hocam. Hangi tema bu?

sinnkrkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Lg G3
Konular
1

Hocam Facebook yorumlara girdiğimiz de üst bar siyah oluyor birşey gözükmüyor.

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Bakıp incelemek gerekir hocam. Hangi tema bu?
Young forever. Burada Türkçeleştirilip paylaşılmıştı. Ben kodlardan pek anlamıyorum biraz denedim ama doğru kodları bulup başka temaya ekleyemedim.

Üst Alt