İnceleme BLOKADA Reklam Engelleyici[ROOTSUZ][APK]

murat55

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
mi 8 lite
Konular
2
Evet engelliyor

MI 5s Eu Beta 9.2.21
yapmamız gereken bir ayar varmı ağa birde ben yeni mi8 lite aldım pil cok hızlı eriyor normalmi otururmu pil kalibrasyonu nasıl yapılır birde %kac altına dusurmeyım sarjı

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
yapmamız gereken bir ayar varmı ağa birde ben yeni mi8 lite aldım pil cok hızlı eriyor normalmi otururmu pil kalibrasyonu nasıl yapılır birde %kac altına dusurmeyım sarjı
Kara liste seçeneğinden Energized blu olanı seç 201000 küsür host listesi var. Es dosya yöneticisi gibi programların reklamlarını bile engelliyor. Oyunlarda da başarılı.

selimdilli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kelebek
Cihazım
oneplus one
Konular
1
BLOKADA

Cihazınızı root yapmadan reklamlardan korunmak istiyorsanız başvurabileceğiniz ideal bir uygulama. Play Store'da ücretli ve ücretsiz bütün reklam bloklama uygulamalarını gözden geçirdim ama cihaza root yapmadan Blokada kadar detaylı ve reklamları sorunsuz bir şekilde bloklayan bir uygulama göremedim. Haber uygulamalarında, Facebook ve diğer sosyal medya uygulamalarında, Youtube'da, Google Chrome ya da diğer tarayıcılarda karşımıza çıkan ve pili acımasızca sömüren can sıkıcı reklamları sorunsuz bir şekilde bloklayabiliyor.

Başlıca Özellikleri:

Zararlı yazılım,kimlik avı ve dolandırılık içerikli siteleri engelleme özelliği
DNS Sunucu adresi ekleme
Beyaz liste ve kara listeye host, bağlantı ve dosya ekleme özelliği
Sürekli, açılışta, çevrimiçi ve çevrimdışı çalışabilme özelliği
Adguard, Cloudflare, Comodo, Norton ve diğer güvenlik yazılım uygulamalarından yararlanma özelliği
Reklamları yüksek yüzde ile engellemek için bünyesinde barındırdığı çok yüksek sayıda hostlar
ve daha keşfemediğim bir sürü özellikler.

Blokada çalışırken telefonunuzda uygulamalar açık olmadığı halde host ve bağlantı linkleri üzerinden engellenen reklamları izlediğinizde hayretler içinde kalacaksınız ve reklamların cihazımız üzerinde ne kadar agressif bir saldırı içinde bulunduğuna tanık olacaksınız.
Uygulama Google Play'de yer almamaktadır ama sitesinden ücretsiz rahatlıkla indirebilirsiniz:

Ayrıca böyle güzel bir uygulamayı bulmamıza olanak sağlayan değerli üstadım @blueberry Mehmet abime teşekkürler

Ekran Görüntüleri:

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5s Miui10 8.7.12 Global

Selamlar..Ramazan ayiniz mübarek olsun..Gerçekten çok güzel bir konu olmuş ..izniniz ile youtube paylaşıyorum .. site ve aynı konu alıntısı ile ..selam ve dua ile

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Selamlar..Ramazan ayiniz mübarek olsun..Gerçekten çok güzel bir konu olmuş ..izniniz ile youtube paylaşıyorum .. site ve aynı konu alıntısı ile ..selam ve dua ile
Aleykümselam sizede hayırlı ramazanlar.
Forum ismi ve konu linki ekleyerek paylaşabilirsiniz kolay gelsin

MI 5s MiuiCt 9.4.25

selimdilli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kelebek
Cihazım
oneplus one
Konular
1
Aleykümselam sizede hayırlı ramazanlar.
Forum ismi ve konu linki ekleyerek paylaşabilirsiniz kolay gelsin

MI 5s MiuiCt 9.4.25

Tesekkurler kardeşim paylaşıldı Video Linki altta eksik veya anlamsız bir sozcuk ifade yazı varıse bildirirsiniz..selam ve dua ile..

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Vpn açık olduğu için şarjı sömürüyor kullanılmaz

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Halihazırda google play hizmetler ve xiaomi frameworkten bile az pil harcarken, yüksek pil tükettiği kanısına nereden vardınız?

Program çalışırken vpn olarak gözükmesinin sebebi online tabanlı çalışmasıdır. Gerçekten vpn işlemi görse zaten yasaklı sitelere girmek için opera yahut tor gibi programları indirmeye gerek olmazdı blokada daha popüler olurdu o konuda.

Şuan açık kaynak kodlu olup bu denli kapsamlı bir reklam engelleyici daha yoktur maalesef.

Üst Alt