Rom Black Shark Sistemi sildim

• Konbuyu başlatan fizo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 79
  • Görüntüleme 10K

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
August 2018 Release direct links | Android 9 Pie, Release 1 – PPR1.180610.091 | Open Market Download (OTA) | Download (Fastboot)

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

teşşekkürler bende burdan yapıyordum ilkbasta hala çözemiyorum olayı a slotu b slotu diyor

saol hocam ilgin için bunada baktım bişeyde terslik var ama . . .

HERKESE İLGİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞŞEKÜR EDİYORUM BULAMADIK SORUNU DAHA DA ZORLAMAK İSTEMİYORUM TELİ YARIN REDMİ599 ARKADAŞ TW DEN BAGLANACAK İNŞALLAH YAPARIZ SON DURUMU BURDAN PAYLAŞACAGIM
HERKESİN EMEĞİNE SAĞLIK
İYİ GECELER . . .

Kısa zamanda çözmeniz dileği ile tekrar hatırlatayım çin ve global resmi black shark forumlarında moderatörlerinin yazdığı mesajı Black shark cihazı için Ota yolu harici rom yüklemesi yapılmamaktadır cihazınızdaki herhangi bir arıza durumunda lütfen yetkili satıcıya ulaşın diye özellikle yazılmış ( Yani her hangi bir Mi flash sürümü veya benzer bir program ile tgz uzantılı rom dosyası yok aramayın boşuna )

Xda daki vatandaş çalışan sistemden romu dump (Cihazın yazılımını klonlamak ) olarak çekmiş ve çalıştırdığını yazmış Çin varyantlı cihazda.Cihazınız global sürümmü çin sürümümü bilmiyorum onu belirleyip o arkadaşa ulaşın Global dump da var atıcam gibi birşey yazmış çünkü.

bseeek

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Efe
Cihazım
Mi MAX 2
Konular
16
Zenex ustam yardımcı olabilir hala çözemediyseniz.

dagfaresi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
6
Twrpde rom olmaz zaten. Siz telefona ait rom indirip twrpden flashlayacaksınız.
Lütfen bir şey yapmadan yüklemeden önce o şeyin ne işe yaradığını da öğrenin. Ezbere yapmayın. Ezbere yaparsanız sorun kaçınılmaz oluyor.
katılıyorum malesef.

fizo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İzzet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3

katılıyorum malesef.
ben buna zaten cvp vermiştim hocam
Dogrudur hocam haklısın . . . twrpnin kendi sitesinde black shark a ait twrp bulamadım yabancı bir forum sitesinden indirdim onu yükledim oda ekranda ters görünüyor ve dokunmatik ters ve capraz işliyor mesala install sol üst kösede ya ona tıklamak icin sağ alta basıyorsun onay cubugunu en altta yer alıyor soldan sağa sürüklüyorsun ya bunda üstte sağdan sola sürüklüyorsun yerlerini capraz tahmin etmek zorunda kalıyorsun neyse bir sekilde idare ediyorum bu twrp ile benim orda kasttetigim twrp de black shark a ait twrp yok olacak tı 2 gündür 4 saat uykuyla ayaktayım allah razı olsun yardımcı olmaya çalışıyor herkes hatam kusurum olduysa affola

artı twrp ters olması normalmiş onuda öğrendim . . .

Kısa zamanda çözmeniz dileği ile tekrar hatırlatayım çin ve global resmi black shark forumlarında moderatörlerinin yazdığı mesajı Black shark cihazı için Ota yolu harici rom yüklemesi yapılmamaktadır cihazınızdaki herhangi bir arıza durumunda lütfen yetkili satıcıya ulaşın diye özellikle yazılmış ( Yani her hangi bir Mi flash sürümü veya benzer bir program ile tgz uzantılı rom dosyası yok aramayın boşuna )

Xda daki vatandaş çalışan sistemden romu dump (Cihazın yazılımını klonlamak ) olarak çekmiş ve çalıştırdığını yazmış Çin varyantlı cihazda.Cihazınız global sürümmü çin sürümümü bilmiyorum onu belirleyip o arkadaşa ulaşın Global dump da var atıcam gibi birşey yazmış çünkü.

Çok saol hocam ben orda tam olarak ne yaptıgını anlamamıştım sorunu nasıl çözeceğimi buldum adb komutları ile yüklicem

buldugum global rom dosyaları daha dogrusu sizin bulduğunuz :D

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

twrp başlatıldıktan sonra yazmaya nasıl izin verebilirim yani twrp yi flashladım cihaz yeniden basladı twrp acıldı
bilgisayara hala baglı bilgisayar terminalinden komut verdigimde bekliyor yazıyor bişey olmuyor twrp den buna nasıl izin verebilirim hala komut vermeye devam etmek icin ?
yarın bu sekilde denicem sonucu yazarım . . .

Son düzenleme:

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11

ben buna zaten cvp vermiştim hocam
Dogrudur hocam haklısın . . . twrpnin kendi sitesinde black shark a ait twrp bulamadım yabancı bir forum sitesinden indirdim onu yükledim oda ekranda ters görünüyor ve dokunmatik ters ve capraz işliyor mesala install sol üst kösede ya ona tıklamak icin sağ alta basıyorsun onay cubugunu en altta yer alıyor soldan sağa sürüklüyorsun ya bunda üstte sağdan sola sürüklüyorsun yerlerini capraz tahmin etmek zorunda kalıyorsun neyse bir sekilde idare ediyorum bu twrp ile benim orda kasttetigim twrp de black shark a ait twrp yok olacak tı 2 gündür 4 saat uykuyla ayaktayım allah razı olsun yardımcı olmaya çalışıyor herkes hatam kusurum olduysa affola

artı twrp ters olması normalmiş onuda öğrendim . . .

Çok saol hocam ben orda tam olarak ne yaptıgını anlamamıştım sorunu nasıl çözeceğimi buldum adb komutları ile yüklicem

buldugum global rom dosyaları daha dogrusu sizin bulduğunuz :D

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

twrp başlatıldıktan sonra yazmaya nasıl izin verebilirim yani twrp yi flashladım cihaz yeniden basladı twrp acıldı
bilgisayara hala baglı bilgisayar terminalinden komut verdigimde bekliyor yazıyor bişey olmuyor twrp den buna nasıl izin verebilirim hala komut vermeye devam etmek icin ?
yarın bu sekilde denicem sonucu yazarım . . .
Advanced(gelişmiş)da adb sideload diye bir seçeneğin olması lazım oradan adb komutuyla romunuzu yükleyebilirsiniz. Not:".zip" uzantılı olmalıdır.

Hasanduva

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hadan
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
ne yaptin kardes gecmis olsun cozebildinmi bende aldim mi black shark cozersen paylas bizde bozarsak yapariz

Hasanduva

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hadan
Cihazım
Mi 5s
Konular
0
su siteye bi bak yapilyor

brick falan olan black sahrk icin

fizo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İzzet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3

ne yaptin kardes gecmis olsun cozebildinmi bende aldim mi black shark cozersen paylas bizde bozarsak yapariz
malesef hala ugrasıyorum :(

su siteye bi bak yapilyor

brick falan olan black sahrk icin
bu romları indirdim ama yukleyemiyorum fastboot rom degilki bunlar

Redmi559

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Redmi 6a
Konular
28
malesef hala ugrasıyorum :(

bu romları indirdim ama yukleyemiyorum fastboot rom degilki bunlar
Bunlar ota yani recovery ile yüklenebiliyor twrp ile deneyin olabilir size önerim kaç gündür uğraşıyorsunuz hiç birşey zamanınızdan kıymetli değildir forumda birisine de yolayabilirsiniz yada bir telofoncu ya normalde olacak olsa olurdu donanımsal da olabilir bilemeyiz

Üst Alt