Sohbet BioNTech aşısı hakkında

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
bu kadar kısa zamanda milyonları öldürmeyi düşünmemişlerdir bence. şöyle bi 70 80 yıl geçsin hele

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Bu hastalığı yok etmek için tek etkin çare aşı arkadaşlar. Kimsenin sizi zombiye dönüştürme veya DNA'nızı değiştirme gibi bir derdi yok. 1.5 senede kaç milyon insan öldü Dünya'da. Yok kısır yapıyormuş, yok öldürüyormuş, bunları geçin sosyal medyadaki her zımbırtıya da inanmayın lütfen. Entübedeki bir hastanın yaşama isteğini ve çaresizliğini görseydiniz koşa koşa aşıyı olurdunuz. Çevremde covidden ölen insanlar oldu. Çok şanssızlar, keşke birkaç ay daha vakitleri olsaydı. Cidden Dünya büyük bir sınavdan geçiyor.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Yarın biontech aşı randevum var. Bu tür sohbetleri görünce gülüyorum :)
Şöyle de düşünebilirsiniz: bu aşıda sıkıntılar olsaydı Almanya, Amerika gibi büyük ülkeler hiç yaptırmazdı zaten.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
biontech aşısı yaptırdım ama kalp kası iltihabı vs tarzı ölümcül olabilecek alerjiler yapabilir diyorlar ne kadar doğru? Alerjim ya da kronik hastalığım yok
Bende kalbin sol kapakcikta aort da sızıntı var ama biontech yaptırdım hatta covidi 6 ay önce gecirdim sıkıntı olmadı. Ayrıca çok takarsan olmayacak ise de olur
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yarın biontech aşı randevum var. Bu tür sohbetleri görünce gülüyorum :)
Şöyle de düşünebilirsiniz: bu aşıda sıkıntılar olsaydı Almanya, Amerika gibi büyük ülkeler hiç yaptırmazdı zaten.
Ayrıca. giggle~~giggle~~giggle~~giggle~~

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-06-17-09-09-44-407_io.github.forkmaintainers.iceraven.jpg
    Screenshot_2021-06-17-09-09-44-407_io.github.forkmaintainers.iceraven.jpg
    563 KB · Görüntüleme: 45

R4W

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
muhammed
Cihazım
mi 10
Konular
12
acil acil acil aşı olmayı gerektirecek, milleti yakaladığı yerde hayattan koparan, sokaklarda insanları yerlerde süründüren tehlikeli bir canavar virüs ben görmedim.

yakın zamanda evlat sahibi olmayı düşünenlere mrna aşısından uzak durmaları tavsiye ediliyor ve olanlara da bir kaç yıl boyunca kan sulandırıcı kullanmaları tavsiye eden uzman hekimlerin sayısı azımsanmayacak düzeyde benim araştırmalarım kadarıyla.

her yıl alkol ve sigaradan da ölen yüzbinlerce insan da var ama küresel güçlerin gündemine dahi girmiyor.

bağışıklığımı olabildiğince muhafaza edip doğal yollarla güçlendirmeyi ihmal etmeyen birisi olarak (mevcut) aşıları tercih etmiyorum.

Son düzenleme:

coolwhisper

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ramazan Baş
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
1
acil acil acil aşı olmayı gerektirecek, milleti yakaladığı yerde hayattan koparan, sokaklarda insanları yerlerde süründüren tehlikeli bir canavar virüs ben görmedim.

yakın zamanda evlat sahibi olmayı düşünenlere mrna aşısından uzak durmaları tavsiye ediliyor ve olanlara da bir kaç yıl boyunca kan sulandırıcı kullanmaları tavsiye eden uzman hekimlerin sayısı azımsanmayacak düzeyde benim araştırmalarım kadarıyla.

her yıl alkol ve sigaradan da ölen yüzbinlerce insan da var ama küresel güçlerin gündemine dahi girmiyor.

bağışıklığımı olabildiğince muhafaza edip doğal yollarla güçlendirmeyi ihmal etmeyen birisi olarak (mevcut) aşıları tercih etmiyorum.
aynen

Chaosoft

Chao
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10
Meslek
Designed
Konular
11
Sinovac aşısı iki dozuda yaptırdım her hangi bir yan etki olmadı şimdiye kadar ama her gün yorgun uyanıyorum bir türlü dinlenmiş olarak uyanmadım daha, belki de aşı ile alakası yoktur tam bilmiyorum

Alptuğ 23

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alptuğ
Cihazım
Xiaomi
Konular
23
kıymetli hocalarım ben bir kaça aya 20 yaşına gireceğim çok şükür sağlıklıyım elim ayağım tutuyor. Benim yaş grubum ve daha küçükler genellikle hasta olduğunun farkına bile varmadan hastalığı atlatıyor. benim yaşımda sağlıklı bir erkeğin normal gripten ölme ihtimali ile coranadan ölme ihtimali hemen hemen aynı. Ben şimdi soruyorum sizlere neden ne olduğu tam olarak bilinmeyen, hala test aşamasında olan, uzun vadedeki yan etkileri belli olmayan, bir sıvıyı neden vücuduma sokayım ki ?? ayrıca hayatımda çok nadir ağrı kesici kullandım serum bile taktırmadım bu aşıyımı sokucam bedenime.

Üst Alt