Diğer Ben böyle çöp telefon görmedim

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Hocam bence sizin cihaza özel bir durum bu. 1 senedir kullanmaktayım bu cihazı ve aldığımdan beri içerisinde hala global kararlı rom yüklü.Sadece root attım ve kilidi açık. Zaten bu işlemleride Gcam yüklemek için yaptım.Son gelen 11.0.4 güncellemesine kadar hiçbir sorun yaşamadım.Bahsettiğim sürümde launcher uygulamasının kararsızlığından dolayı bazen takılmalar yaşadım.Onun dışında pil konusunda beni her zaman memnun etti.Oyunlar konusuna gelirsek hemen hemen çoğu oyunu stabil bir şekilde oynayabildim.Buna son zamanlarda çıkış yapan oyunlarda dahil. Elbette ısınma yaşanıyor oynadıkça. Garantisiz bir şekilde 1300 TL fiyatına satın almıştım. Şu ana kadar fazla düşürmedim.Kırık,ezik,ve çizik gibi hasarlarda oluşmadı buna bağlı olarak.

Klcgl19

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi note 7
Konular
9
ne kadar ekmek o kadar köfte tofaş alıp mercedes konforu beklemek gibi bişey seninki

Harun14

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomiredminote
Konular
6
Xiaominin kendi mağazasından aldım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Performans açısından videolarda çok başarılıydı. Pubg mobilede falan hiç kasma yapmıyordu. Ben de ona aldanarak aldım.
Knk yanlız pubg mobiledeki donma kasma telefonla alakalı değil.Arkadaşımın iPhone 7 si bile akıcıda ara sıra kasıyor 0.17.0 dan sonra özellikle

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Liquid remix romu dene, batarya dan feragat edip performans alabilirsin.

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
hocam aldığınız telefon oyuna gelmez kamerası şahanedir ekran çözünürlüğü yüksek olduğu için güzel arayüzü vardır ve ekran çözünürlüğü yüzünden oyuna gelmez işlemciye çok yük bindirir. forum da ekran çözünürlüğünü düşürme yöntemi mevcuttu bir aralar onu deneyebilirsiniz bl açıksa sağlam bir miui 10 eu rom tavsiye ederim akabinde magisk ile lkt gms doze fln yükleyin ama bu aylarda batarya konusunda kış performansı beklemeyin.dış ortam sıcam ve dolayısıyla bataryada sıcak ve bü yüsen kullanım süreleri düşük oluyor haliyle
not : elinizdeki cihazı kötüleyen ilk sizi gördüm daha önce bende rn6p ile redmi 7 arasında kaldım forumda fikir aldım ve kardeşime redmi 7 anneme redmi note 6 pro aldım note 6 pronun ön kamerası ve ekranı çok güzel ama redmi 7 de oyuna çok iyi gidiyor kullanım süresi gayet yeterli

hsndmn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
7
Her konu altına yazıyorum buraya da yazayım:) Hocam twrp kurup boşaltın cihazı clean all seçili fastboot 11.0.4.0 romunu kurun tüm yedeğinizi geri yükleyip her şeyi güncelledikten max birkaç saat sonra oturuyor telefon. Max 1 gün ısınma kasma düzeliyor ve bu şekilde 1 ay kullandım depolama 10gb boş alan var pubg 60fps HD oynuyorum gfx tool ile bana mısın demiyor. İstesem hdr 40 fps oynatıyor ama akıcı olsun ısınmasın sabit 60 kare hızı alayım diyorum bu yüzden akıcıda 60fps oynuyorum. Art arda 4-5 maç atıyorum belki daha fazla (şarjım bitene kadar yani) hiçbir sıkıntı yok. Sadece şarj %10 a düşünce kasıyor o da telefonun özelliği. Ben telefonla uğraşmıyorum sadece istediğim şeyleri yükleyip kullanıyorum. Ne uygulama kaldırıyorum ne de kernel vs. kuruyorum çünkü çok kurcalamak kararsızlığa neden olabiliyor sistemde. Sadece viper gcam kullanıyorum. Adam akıllı rom olsun MIUI AOSP falan fark etmez diyorsanız talhacker hocamın profilinden pixel experience roma gidip dediği şekilde kurun. Ufacık kasma yoktu ama normalden 2-3 hadi bonkör davranayım 4 derece fazla ısınır. İki romu da kullandım ısınma aynı. Ki o konuya ben hdr 40fps 3 4 el pubg atıp sıcaklık değerlerimi ss attım bakabilirsiniz. Uzun ve ciddi bir mesaj oldu galiba sadece ne yapabileceğinizi anlattım :)
hocam şuan kullandıınız romun linki var mı? benim pubg 25 fps veriyor batarya çöp telefon yavaş.. yaptığınız şeyin aynısını yapmak istiyorum.. destek olur musunuz?

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Öncelikle geçmiş olsun. Kısa bir şiirle fikrimi paylaşmak isterim;

Önce cihaza bi'format atın,
Sonra da bir an önce satın.
Beklentiyi yüksek tutmadan,
Bütçenize göre bi'telefon bakın.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Xiaominin kendi mağazasından aldım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Performans açısından videolarda çok başarılıydı. Pubg mobilede falan hiç kasma yapmıyordu. Ben de ona aldanarak aldım.
Hocam Redmi Note 6 Pro da, 8 çekirdek 1.8 ghz var.. Attığınız ekran görüntüsünde 2.20 ghz yazıyor, bir yanlışlık olmasın o cihazda? Yada ben mi yanlış yorumluyorum bu durumu drunk~~

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Hocam Redmi Note 6 Pro da, 8 çekirdek 1.8 ghz var.. Attığınız ekran görüntüsünde 2.20 ghz yazıyor, bir yanlışlık olmasın o cihazda? Yada ben mi yanlış yorumluyorum bu durumu drunk~~
Çekirdek sürümüne bakın :) Kangarox Kernel var yani overclock yapılmış.

Üst Alt