Rom ArrowOS POCO X3/NFC [11] [OFFICIAL]

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Arkadaşlar benim Poco X3'e özel olmayan son 3 yıldır kullandığım 3 telefonda da (Poco X3 ,redmi note 5 ,Mi 8SE) AOSP romlarda derdimi anlatamadığım ,darmanını da bulamadığım sorun yaşıyorum
Şansımı burda deneyeyim dedim:)

Ben Pokemon GO oynayan ender oyunculardanım. Çıktığında hatırlarsanız pokemon go plus denen aparat tanıtılmıştı. bluetooth ile eşleşip oyunda pokestop çeviren pokemon yakalayan bir aparat.

Bu zamazingo Xiaomi telefonlardaki AOSP romların hiçbirinde verimli çalışmıyor.
Bluetooth ile eşleşiyor normal olarak görevini yapıyor ancak güç tuşuna basıp ekranı kapattığımda verimi çok çok düşüyor. Sürekli ekranı açık bırakmak zorunda kalıyorum

miui romda ekranı kapattığımda böyle bir sorun yok. Ekran açıkken veya kapalı farketmeden stabil çalışıyor
defalarca kernel değiştirdim FKM ile tüm çekirdekleri performans moduna aldım, tüm uygulama ve genel pil ayarlarını optimizasyonu devre dışı bırakıyorum yok çözemiyorum

miui romlarda saat gibi çalışan aparat, AOSP custom romda su koyuyor.

aklıma gelen şey AOSP ekranı kapatınca arka planda pokemon go veya plus çalışmasını engellemesi. Bunu halledemediğimden custom rom kuramıyorum
Poco X3'te de durum böyle
AOSP her romu denedim hepsinde aynı.Çözüm ihtimali varmı acaba :)

Antagonist35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi6,PocoX3 NFC
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
2
Kullandığım güncel Google Camera ve xml dosyası.
Romun kendi kamerasından çok daha iyi.
Miui romlarda da çalışıyorsa ayrı bir konu olarak eklenebilir.

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Eu rom'dan bu roma geçmeye çalıştığımda error 7 alıyorum. Konuda yazan her şeyi düzgün yaptım. Bir fikri olan var mı

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Direk hata mı veriyor yoksa kurulum devam edip sonunda mı hata veriyor hocam? Birde sadece arrow da mı böyle başka rom denediniz mi?
Eu rom sıkıntısız kuruluyor hocam. Önce twrp üst kısmında unable to update logical partittion /odm şeklinde bir yazı geliyor. Sonra kurulumun sonunda error 7 veriyor. Eu romdan geçerken sorun oluyordur diye global roma geçip öyle denedim yine aynı hata oldu

kutlusancak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Mi8SE Mi8 Mix2
Konular
0
Eu rom sıkıntısız kuruluyor hocam. Önce twrp üst kısmında unable to update logical partittion /odm şeklinde bir yazı geliyor. Sonra kurulumun sonunda error 7 veriyor. Eu romdan geçerken sorun oluyordur diye global roma geçip öyle denedim yine aynı hata oldu
Telefonda eu rom kurulu halde romu flaşhlayın. Romu flaşlamadan önce herhangi bir wipe veya format data yapmayın. Romu direk eu rom üstüne flaşladıktan sonra format data yapmanız yeterli olur. Bu şekilde hala aynı hatayı alıyorsanız eu romda kullandığınız herhangi bir magisk modülünden kaynaklanıyordur. Telefonun build.prop adı ile rom eşleşmiyordur. Modülleri kaldırmayı deneyin.

98956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmad
Cihazım
Redminite2
Konular
4
Son sürüm hatalı, kurulum yapılmıyor. Gapps sürüm.

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Telefonda eu rom kurulu halde romu flaşhlayın. Romu flaşlamadan önce herhangi bir wipe veya format data yapmayın. Romu direk eu rom üstüne flaşladıktan sonra format data yapmanız yeterli olur. Bu şekilde hala aynı hatayı alıyorsanız eu romda kullandığınız herhangi bir magisk modülünden kaynaklanıyordur. Telefonun build.prop adı ile rom eşleşmiyordur. Modülleri kaldırmayı deneyin.
fw flashlamadan direkt romu mu atayım

Üst Alt