MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

teomanonal

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teoman
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Memur
Konular
9
Neyi varmış ya tam da inmişti :D
O kadar adam var kimse romun ne sıkıntısı var söylememiş biri bana uymadı demiş biri sevmedim demiş gerçekten ilginç. Şimdi ben de kuracağım hoşuma kaçmadı diye yorum atacağım sorun ne asla söylemem.
Sorun, benim beklentilerimi karşılamaması. O beklentilere de girmiyorum artık, temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp yiyoruz sıkıntıları drunk~~

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Valla hocam arada animasyon kasması yaşıyorum. Bir de pil biraz hızlı bitiyor. Global sürümle eş değer gibi bir şey :D
Animasyonları ADB ile 0.25'e çekin, belki kasmalar gözünüze batmaz hocam. :) Pil konusunda daha kötü olacağını hepimiz biliyorduk aslında. AOSP romlar bile o konuda tam dikiş tutturmuş değil. :)

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Animasyonları ADB ile 0.25'e çekin, belki kasmalar gözünüze batmaz hocam. :) Pil konusunda daha kötü olacağını hepimiz biliyorduk aslında. AOSP romlar bile o konuda tam dikiş tutturmuş değil. :)

Aslında arayüzü, yeni popup bildirimlerinin tasarımını vs. çok beğendim. Fakat tabii ki bizim cihaza göre değil hala. 20 saat 46 dakika süre geçmiş, 4 saat 43 dakika ekran süresi almışım ve kalan pil %28. Şahsi fikrim, vasat.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Aslında arayüzü, yeni popup bildirimlerinin tasarımını vs. çok beğendim. Fakat tabii ki bizim cihaza göre değil hala. 20 saat 46 dakika süre geçmiş, 4 saat 43 dakika ekran süresi almışım ve kalan pil %28. Şahsi fikrim, vasat.
Baya kötü hocam. A11'den çok umutlu olmamak gerek demek ki. :)

MemurBey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Ben 5 dakika dayanamadım öyle kasıyor öyle kasıyor ki hazır miui canım çekmişken mecbur eski eu stabile döndüm.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Bu biraz bizim cihaz ile alakalı maalesef,
Güçsüz işlemci yanında az ram kaldıramıyor yeni teknolojiyi...
Maalesef öyle hocam. MIUI 12'nin çoğu özelliğini kaldıramıyor cihaz. :(

Bir iki gün heves ettim de EU A10 12.0.3.0'te kontrol merkezi ile navigasyon çubuğunu aktif ettim: ekran süresi 1.5 saat gibi bir miktar düştü, ram sorunu tavan yaptı. Şimdi kapattım ikisini de kafam rahatladı. :)

Bir daha Xiaomi alacaksam Mi serisi ve üst seviye bir cihaz olmasına dikkat edeceğim. Ki o kadar para verdikten sonra Oppo, Samsung, garantisiz olarak OnePlus almak daha ilgi çekici geliyor MIUI buglarının yanında. :D

Üst Alt