MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

gungorce

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Güngör
Cihazım
LG G3
Konular
8
Android 10 EU Stabil 12.0.3.0 sürümünü kuruyorum ama safetynet geçilmiyor. Netflix falan indiremiyorum. Play Store verilerini temizleyip yapmayı denedim olmadı, magiski romdan sonra kurmayı denedim olmadı. Nasıl yapılır bu? Globale geçtim yine, aslında android 11 eu stabil ile çok güzel devam ediyordum :D
İpucu - Magisk Manager SafetyNet Control "Ctsprofile:False" Hatası Çözümleri Hocam bu mesajdaki modülü denediniz mi ? Ben sorunumu o şekilde çözmüştüm. Gerçi Miui 11'e geri döndüm ama 2 gün falan sıkıntısız kullandım.

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Android 10 EU Stabil 12.0.3.0 sürümünü kuruyorum ama safetynet geçilmiyor. Netflix falan indiremiyorum. Play Store verilerini temizleyip yapmayı denedim olmadı, magiski romdan sonra kurmayı denedim olmadı. Nasıl yapılır bu? Globale geçtim yine, aslında android 11 eu stabil ile çok güzel devam ediyordum :D
Android 11'li MIUI 12.0.3.0'dan memnun muydunuz gerçekten? İyi olduğuna dair ilk kez sizden olumlu bir yanıt duydum.

oziicn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğız
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Stock hint 12.0.1'den A11 12.0.3 eu stabil sürüme geçtim eski eu stabilide kullanmıştım eskiye göre daha akıcı geldi bana hint stabil dahil ama şarj konusunu henüz bilemiyorum. :)

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Magisk'in son sürümü ise:
Magisk'in Hide özelliğinden tüm Google uygulamalarını gizleyin. Play Store ve Play Hizmetleri'nin verilerini temizleyin. Hiç açmadan cihazı yeniden başlatın. Cihaz açılınca Play Store'a girin. Sonda SafetyNet testi yapın. %99 geçecek.

Eğer geçmiyorsa SafetyNet Fix modülü var hocam, kurun, keyfinize bakın. :)

oziicn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğız
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ortalama olarak parlaklık%50 2saatte sesli konuşmam var. İyi değil ama bence okadar kötüde değil a11 eu stabil için

ScarecrowTR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
1
Arkadaşlar global rom kullanıyordum fakat sorunlar artık can sıkmaya başladı, gri bildirim paneli gibi. Şimdi anladığım kadarıyla A11 özelinde sorun var, atılan sourceforge sitesinde 12.0.3 A10 buldum en stabil sürüm bu mudur? Global'den geçmeye değer mi?

xiaomi.eu_multi_HMNote8_V12.0.3.0.QCOCNXM_v12-10

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Hocam APK indirip kurun zaten l1 lisanslı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Note 8 için en iyi rom bu ryzen kernel ile ;)

Üst Alt