MIUI 12 [Android 11] Redmi Note 8 Xiaomi.eu Miui 12 V12.0.3.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
İlk izlenimler iyi yönde. Magisk yüklemedim kullanmadığım için. Cihaz sertifikasız hatası veriyor. Magisk yüklersem çözülür mü?

yusufmercan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Pil konusunda başarılı değil benm hoşuma gitmedi ayrıca hafif kasılmalar yaşanıyo temiz kurulum yapmama ragmen bu şekilde bana miui 11 yolu gözüktü yine

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Memnun musunuz? Nasıl gidiyor :)
Global sürümden geçen biri olarak hoşuma gitti. Arada kasıntılar oluyor ama olsun. Akıcı geliyor telefon bana. Tabi global sürümden geçen biri olarak diyorum bunu. Takdir edersiniz ki global sürüm biraz "şey" :D

Bu arada Android 11 ama Android 10 akıcılığında geliyor bana. Tabi tekrar söylüyorum: Global sürümden geçtim :D

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Ben dün çin romu ardından dot os derken tekrar 12.0.3.0 android 10 da döndüm macera aramaya gerek yok gerçekten.
Tam ekran hareketlerini açıp birkaç sistem appini değiştirince ve debloat yapınca bu telefon için ve benim için vazgeçilmez oluyor.
Bu cihazı değiştirene kadar başka romdan memnun kalmayacağım artık kesinleşti.
Android 11 gayet güzeldi ancak,belli animasyonlar gözüme hoş gelmiyor

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Ben dün çin romu ardından dot os derken tekrar 12.0.3.0 android 10 da döndüm macera aramaya gerek yok gerçekten.
Tam ekran hareketlerini açıp birkaç sistem appini değiştirince ve debloat yapınca bu telefon için ve benim için vazgeçilmez oluyor.
Bende aradığımı buldum, miuiPro v2 Android 10 Miui 12.5 port rom.. Blink kernel ile gayet iyi, yemişim eu romunu :D

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bende aradığımı buldum, miuiPro v2 Android 10 Miui 12.5 port rom.. Blink kernel ile gayet iyi, yemişim eu romunu :D
Cidden iyi kavramı göreceli kim nerede mutlu ise orada kalsın en iyisi

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hocam bir önceki mesajınızda yazdığınız ekranı yana çevirip eski haline getirdikten sonra bildirim çubuğu görünmeme sorunu ben şöyle aşıyorum;

Örneğin WhatsApp uygulamasını açıyorum, ardından telefonu yana döndürüyorum. Uygulama yana dönükken sonra yukarıdan aşağı kontrol merkezini açıyorum. Tam bu sırada hiç bir şeye dokunmadan ekranı olması gerektiği yöne yani düz hale getirince status bar geri geliyor.

Telefonu yeniden başlatmanıza gerek kalmıyor anlayacağınız.

Sanırım Android 11'li MIUI 12 yine olmamış. Yorumlar pek iç açıcı değil gibi.

Üst Alt