Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Hocam ben bunu yükledim iyi güzel olduda, ayarlar kısmı sürekli olarak çalışmayı durduruyor hatası veriyor. Xiaominin otomatik güncellemesini alabileceğim değil mi bir sonraki sürümde yoksa böyle sürekli manuel mi güncellicem??
Otomatik güncelleme alırsınız. Hata için de bişey diyemiyorum, hard reset sonrası düzelebilir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Meco1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Otomatik güncelleme alırsınız. Hata için de bişey diyemiyorum, hard reset sonrası düzelebilir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her bişey yüklediğimizde hard reset atacaksak vay halimize bizim, sağolasın.

jenas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
0
Dolu dolu 5 sayfa okudum aradığım hiç bir cevabı bulamadım. Önceki Xiaomi telefonlarımda ağzım dilim zamanında çok yandığı için, her gelen güncellemeye sazan gibi atlamak yerine evveliyatını okuyayım artıları eksileri nelerdir diye bakayım dedim ama hiç kimse bahsetmemiş.

Arkadaşlar şuan indirdim kurulma hazır fakat yükleme butonuna basmaya korkuyorum. Lütfen aşağıdaki sorularıma bu romu yükleyen birileri cevap verebilir mi ?

1 - Herhangi bir problem var mı, hız da bir yavaşlama, gereksiz bir ram kullanımı ya da ekran süresinden herhangi bir azalma söz konusu mu ?
2 - Daha çok yeni ama eksileri ve artılarını söyleyebilir misiniz ?

Ciddi oranda ekran süresi azalımı, dokunmatik hassasiyetinin kaybedilmesi ya da gereksiz ram kullanımı gibi sorunlar yaşamaktan korkuyorum.

RN7'de dilim çok yandı. Cevap veren herkese sonsuz teşekkürler.

1-Herhangi bir probleme denk gelmedim. Cihaz bir tık daha hızlanmış geldi bana. Ram kullanımı ve şarj süresi aşağı yukarı önceki sürümle aynı.
2-Dediğim gibi gözüme çarpan cihaz bir tık daha hızlı. Onun dışında şimdilik olumsuz bir durum görmedim.

Slaps

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
14
Güncelleme geri çekildi Şaka gibi

Falcon076

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şahin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
0
Arkadaşlar dün güncelleme geldi yükledim. Fakat beridir instagram a bir türlü giriş yapamıyorum. Uygulama sürekli kapatılıyor. Verileri temizledim uygulamayı tekrar yükledim ama sorun bir türlü çözülmedi. Var mı bir çözümü acaba?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar dün güncelleme geldi yükledim. Fakat beridir instagram a bir türlü giriş yapamıyorum. Uygulama sürekli kapatılıyor. Verileri temizledim uygulamayı tekrar yükledim ama sorun bir türlü çözülmedi. Var mı bir çözümü acaba?
Hocam eski sürüm yükleyin

recepaslan67

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Başlangıç
Cihazım
Xiamoi mi6
Konular
4
Selamlar. Dun gece güncelleme geldi. Ancak bugün wifiden yükleme yaparim diye guncellemeyi indirmemistim. Ama şimdi de güncelleme baglantisi yok. Sistem güncelleme kismindan bakiyorum yok

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Selamlar. Dun gece güncelleme geldi. Ancak bugün wifiden yükleme yaparim diye guncellemeyi indirmemistim. Ama şimdi de güncelleme baglantisi yok. Sistem güncelleme kismindan bakiyorum yok
Geri çekildi hocam. Bazı sorunlar var

bugrabey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Buğrahan
Cihazım
redmi note 9 p
Konular
0
netflix için güncelleme öncesi tüm verileri temizleyip kaldırın, sonra güncellemeyi yapıp tekrar yükleyin L1 geliyor. Ancaaak şebeke problemi yaşamaya başladım güncelleme sonrası. var mıdır benden başka yaşayan?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ekranın sağ altındaki Dokunmatik problemi (bilakis klavyede silme tuşuna denk geliyor) daha da artmış sanki. ek olarak cod ve pubg de kasmaya başladı internet bağlantı hızından bağımsız olarak

Üst Alt