Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Arkadaşlar telefonu fabrika ayarlarına getirdim düzeldi şuan full hd oldu, şimdi de başka bir problemim var sistem başlatıcısında uygulama çekmecesi ayarları mevcut değil.
Xiaomi bu güncelleme olayını beceremiyor, ayıptır ya

Bunu yükleyin gelecek.

vuralun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Vural
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Matbaa Çalışanı
Konular
2
Arkadaşlar telefonu fabrika ayarlarına getirdim düzeldi şuan full hd oldu, şimdi de başka bir problemim var sistem başlatıcısında uygulama çekmecesi ayarları mevcut değil.
Xiaomi bu güncelleme olayını beceremiyor, ayıptır ya
Hocam telefon rootlumu netflix bendede sd sizde format sonrasi duzelmis sanırım

brhtn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hhhhj
Cihazım
Note8 pro
Konular
0
Arkadaşlar naçizane sizin önerinizi merak ediyorum. Deodex rom kurulu şu an android 10, bana güncelleme gelir mi bu halde? Şimdi kontrol ettimde sistem güncelleme kısmı aktif değilmiş romdan dolayı. Stok rom android 10 yükleme yapmak istesem nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

m3rtkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
arkadaşlar güncelledim telefonu, sd olarak görüntü devam ediyordu, verileri sildim bu uyarıyı verdi.. Netflixi silip tekrar yükledim hala bu hatayı veriyor, çözüm nedir??
Aynı sorun bendede var başka sürümler indirmeyi denedim Hindistan bölgesinden indirdim gene aynı sorun var.Telefona format atamam imei attırdım.Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan yazabilir mi?

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Arkadaşlar naçizane sizin önerinizi merak ediyorum. Deodex rom kurulu şu an android 10, bana güncelleme gelir mi bu halde? Şimdi kontrol ettimde sistem güncelleme kısmı aktif değilmiş romdan dolayı. Stok rom android 10 yükleme yapmak istesem nasıl bir yol izlemem gerekiyor?
Fastboot ile Endonezya rom yükleyip android 10'a yükseltin

Meco1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Hocam telefon rootlumu netflix bendede sd sizde format sonrasi duzelmis sanırım
Rootlu değil aldığım şekilde kullanıyorum.
Güncellemede belirttiği verileri temizledim bu sefer hiç giremedim netflixe, sonra format attım tekrar yükledim düzeldi. Dediğim gibi bu seferde uygulama çekmecesi gitti, arkadaşlar link verdi güncellicem onuda.
Ve şunu fark ettim kasma yapıyor cihaz format atmama rağmen hissediyorum yapıyor
Xiaomi redmi markasını bir daha alacağımı düşünmüyorum mi serisi alırım kafam rahat olur.
Mi note 3 vardı kaç senelik cihaz hala kaymak gibi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bunu yükleyin gelecek.

Teşekkürler düzeldi hatta eskiden kullandığım gruplamaları bile otomatik oluşturdu.

Finnxes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Efe
Cihazım
RN8PRO
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
3
Güncelleme OTA'ya da gelmiş bir bakın isterseniz.

Coilover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Birol
Cihazım
NOTE 6 PRO
Konular
11
Dolu dolu 5 sayfa okudum aradığım hiç bir cevabı bulamadım. Önceki Xiaomi telefonlarımda ağzım dilim zamanında çok yandığı için, her gelen güncellemeye sazan gibi atlamak yerine evveliyatını okuyayım artıları eksileri nelerdir diye bakayım dedim ama hiç kimse bahsetmemiş.

Arkadaşlar şuan indirdim kurulma hazır fakat yükleme butonuna basmaya korkuyorum. Lütfen aşağıdaki sorularıma bu romu yükleyen birileri cevap verebilir mi ?

1 - Herhangi bir problem var mı, hız da bir yavaşlama, gereksiz bir ram kullanımı ya da ekran süresinden herhangi bir azalma söz konusu mu ?
2 - Daha çok yeni ama eksileri ve artılarını söyleyebilir misiniz ?

Ciddi oranda ekran süresi azalımı, dokunmatik hassasiyetinin kaybedilmesi ya da gereksiz ram kullanımı gibi sorunlar yaşamaktan korkuyorum.

RN7'de dilim çok yandı. Cevap veren herkese sonsuz teşekkürler.

Meco1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmetcan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Bunu yükleyin gelecek.

Hocam ben bunu yükledim iyi güzel olduda, ayarlar kısmı sürekli olarak çalışmayı durduruyor hatası veriyor. Xiaominin otomatik güncellemesini alabileceğim değil mi bir sonraki sürümde yoksa böyle sürekli manuel mi güncellicem??

SecomniA

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
2 Saat önce güncelleme geldi sonra yüklerim dedim ama şu an güncelleme görünmüyor neden acaba ?

Üst Alt