Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Onurpyrz6565

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MIUI
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Android 10 oluyor netflix hd uyumluluk soeunu giderildi yaziyor bende olmadı ama sende olabilir karanlik mod uygulamalara entegre edilmiş gördüğüm kadariyla klavye ve bazi uygulamalar değişmiş baska bi özellik goremedim
Fabrika ayarlarına döndürmek gerekirmi

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Malesef dediklerinizi uyguladım ama işe yaramadı drminfoda sizin l1 mi görünüyor cihazim yurtdışı redmi yazisi dikey sanırım çin modeli birde güncelleme sonrasi sürüm resimdeki gibi

Evet L1 şu an. Çin modeli olmasıyla alakalı bir şey diyemem. Paylaştığınız fotoğrafta bir sorun göremedim.
Ekleme yapayım, şu son bir ayda sürekli rom değiştirdim. Global ve Endonezya romlarda kimi zaman Android 10 kurduktan sonra L3 sertifikasında kaldı telefon. Sebebini bilemiyorum dediğim yöntem de bazen işe yaradı bazen yaramadı.
Akşama EU Rom kurmayı düşünüyorum o yüzden sertifikayı çok önemsemiyorum ben.

Ayrıca, forumda konusu vardı, bazı arkadaşlarda da Android 10 güncellemesi sonrası L1 sertifikası alamamıştı.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onurpyrz6565

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MIUI
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
0
Eğer şimdi Android 10 iseniz gerekmez ama Android 9'da iseniz sürüm yükseleceği için rom'u yukledikten sonra format atmanız iyi olur
Android 9 benim yedekleme aldım sıkıntı olmayacaksa sıfırlayayım

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Evet L1 şu an. Çin modeli olmasıyla alakalı bir şey diyemem. Paylaştığınız fotoğrafta bir sorun göremedim.
Ekleme yapayım, şu son bir ayda sürekli rom değiştirdim. Global ve Endonezya romlarda kimi zaman Android 10 kurduktan sonra L3 sertifikasında kaldı telefon. Sebebini bilemiyorum dediğim yöntem de bazen işe yaradı bazen yaramadı.

Ayrıca, forumda konusu vardı, bazı arkadaşlarda da Android 10 güncellemesi sonrası L1 sertifikası alamamıştı.

Hocam tam bilmiyorum ama magisk ile root'layinca ve magisk hide edince HD izlenebiliyor. Eğer root atılmaz ise bootloader kilidini kapatmak gerekiyor

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

Muco5570

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mücahit
Cihazım
Note 4
Konular
0

Sizce en iyi rom hangisi hocam Endonezya ya geçtim ben bende de l1 gelmedi eu da sorun kalkar mı acaba geçsem

Üst Alt