Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
Açılmadı tekrar miflashtan rom attim :D birde twrp kendi kendine sürüm değiştiriyor bir Türkçe oluyor bir ingilizce :)
Muhtemel çözüm yükşerken en başta dili imgilizve bölgeyi united kingdom yapın uk yani tüm sorunlar gider

jeofoking

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umit
Cihazım
Mi 9t Pro
Meslek
Memur
Konular
4

Ordan Geçenbay

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
K20 PRO
Konular
24
Bu sorunun sebebi nedir romla mı alakalı teli kapatınca veya restart yapınca ne oluyor anlamadım
EU yeni sürümde başına gelmiş arkadaşın bende yükledim aynı şey benimde başıma gelir diye şüpheye düştüm. Belkide arkadaşa özeldir bilemiyorum.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Merhabalar,
Ne şekilde kurulum yapıldığını, hangi hatalar alındığını veya nelerin eksik yapıldığını bilemiyoruz. Bu yüzden birkaç kişi de oluşan sorunu, Genele yaymak doğru bir durum değildir.

-Eski stabil sürüm de Mıuı10 da Türkçe dil sorunu olduğundan dolayı, Yeniden başlatma sonrası Twrp e düşüyor ve tekrar rom kurulumu yapılması gerekiyordu. Konusunda da bu durum belirtiliyor. İngilizce veya farklı diller de kullanımlarda sıkıntı yaşanmıyor.
-Mıuı11 ile beta rom 9.10.10 ile Türkçe ile Bootlopa düşmez Twrp e düşme, yada twrp sürüm dili değişimi gibi sorunlar yaşamadım. Sadece Kameradan Galeriye geçiş ve bir kaç Animasyon takılma hatası vs gibi sorunlar ilk gözüme çarpanlar.

-Belirttiğiniz sorunları gözlemlemek adına, Mıuı 11 eu stabil romun kurulumunu akşam veya gece yapıp buradan yine geri dönüş yapacağım.

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9
hocam telegram grubunda sordum temiz global flash atıp ardından eu stabil kurulunca böyle sorunlar olmuyormuş betadan galiba geçişte yaşanıyor

digi_boy2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
Merhabalar,
Ne şekilde kurulum yapıldığını, hangi hatalar alındığını veya nelerin eksik yapıldığını bilemiyoruz. Bu yüzden birkaç kişi de oluşan sorunu, Genele yaymak doğru bir durum değildir.

-Eski stabil sürüm de Mıuı10 da Türkçe dil sorunu olduğundan dolayı, Yeniden başlatma sonrası Twrp e düşüyor ve tekrar rom kurulumu yapılması gerekiyordu. Konusunda da bu durum belirtiliyor. İngilizce veya farklı diller de kullanımlarda sıkıntı yaşanmıyor.
-Mıuı11 ile beta rom 9.10.10 ile Türkçe ile Bootlopa düşmez Twrp e düşme, yada twrp sürüm dili değişimi gibi sorunlar yaşamadım. Sadece Kameradan Galeriye geçiş ve bir kaç Animasyon takılma hatası vs gibi sorunlar ilk gözüme çarpanlar.

-Belirttiğiniz sorunları gözlemlemek adına, Mıuı 11 eu stabil romun kurulumunu akşam veya gece yapıp buradan yine geri dönüş yapacağım.
stabil eu 10.3.16.0'dayım, miui 11 eu stabil deneyiminizi aktarırsanız seviniriz, ona göre geçeceğim, sorunluysa beklemeye devam...

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9
şuan tekrardan eu beta kurdum şimdi global yükleyip denemek gözüm kesmiyor kesin sonuçsa paylaşan olursa geçiş yaparız

digi_boy2006

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süleyman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
1
hocam telegram grubunda sordum temiz global flash atıp ardından eu stabil kurulunca böyle sorunlar olmuyormuş betadan galiba geçişte yaşanıyor
hocam telegram grubunun linkini atabilir misiniz?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular