Güncelleme [Android 10] Mi9 Global EEA Kararlı 11.0.6.0 QFAEUXM İndirme Bağlantısı

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9 Black
Konular
31
Forum puanı
736
Hocam, redmi note 6 pro kullanıyorum. Geçen gün güncelleme bildirimi aldım lakin yüklemedim. Şimdi ise güncelleme yapmak istiyorum fakat telefon herhangi bir güncelleme olmadığını söylüyor. Ayrıca miui 11 paketi 565 MB olarak görünmekteydi. Bağlantıdaki güncelleme paketi ise 2 GB' dan yüksek bir paket. Kafama takılan nokta şu, telefona gelen paket 565 MB iken bağlantı paketinin 2 GB'dan fazla olması, her ne kadar kararlı bir güncelleme olsa da telefona uyum sağlamayacağı yönünde bir görüşüm var. Çünkü normalde olması gereken boyut 565 MB ve bu telefondan telefona değişir diye düşünüyorum. tutup da 2 GB paketi yüklersek telefonun bu paketle uyum sağlayamayacağı ve sistemin de bu pakete optimize olamayacağı görüşündeyim. kuvvetle muhtemel, şarjın çok gitmesi ve çeşitli sistemsel problemler de bu sebeple meydana geliyor diye düşünüyorum. Miui 11'i yükleyenler telefonun şarj yönünden epey performans kaybettiği konusunda da hemfikirler.
Bu paket zaten sizin telefon modelinize uygun değil, bu konuda paylaşılan paket Xiaomi Mi 9 cihazları içindir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Anladım
Ben normal ota guncellemesi geldiğinde global olarak 11.0.6 yı yukleyebileceğim anlaşılan doğru mudur
Üst mesajdaki arkadaşında belirttiği üzere sizin cihazınızda farklı versiyon bulunmakta bu nedenle normal şartlar altında bu sürümü yükleyemezsiniz ve bu sürüm size güncelleme olarak gelmez.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 9 Black
Konular
31
Forum puanı
736
wasntme~~ drunk~~

Sıradan bir kullanım, Bol miktarda Chrome, 35-40 dk Instagram, Yarım saat Youtube, WhatsApp, Bir kere 15dk lık Antutu testi, Play Store 60 tane uygulama güncellemesi gerisi ıvır zıvır.

You must be registered for see images attach

Monalte33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Redmi note 8