Güncelleme [Android 10] Mi9 Global EEA Kararlı 11.0.6.0 QFAEUXM İndirme Bağlantısı

planter02

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
planter
Cihazım
XİAOMİ Mİ 11 Lİ
Konular
4
Batarya performansı olarak memnun edeceğini düşünüyorum. Ufak tefek bir kaç sıkıntı var ama genel anlamda iyi bir sürüm.

Daha önceki mesajlarımda belirtmiştim sıkıntı ve deneyimlerimi.

Şuan en çok göze batan ara ara klavye donması, madiren seçili metnin ekranda kalması ve birde kameradan galeriye geçiş sorunu.
Bizde ufak tefek sıkıntılar var tabii.. donma yok kameradan galeri ye geçiş sıkıntı ama stabil genede.. denemek te fayda var kısa zamandaangel~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde WhatsApp bildirimi hep sıkıntı yaratıyor bende nedense bazen sesli bazense ekrana düşüyor ama ses yok..

Bu konuyu inceleyin. Soruna cozum buldum

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
Arkadaşlar bana gelmedi bu güncelleme. Cihazim global 2 hafta once aldim. Bir onceki versiyondayim şuan. Cihazim yurtdisi sorguladim taylanddan alinmiş global eea global romlu. Acaba taylanddan alinmis olmasi sebebiylemi bu guncelleme bana gelmedi ? Ben fastboot ile yuklersem degisirmi bu durum. Tesekkurler simdiden.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
101
Arkadaşlar bana gelmedi bu güncelleme. Cihazim global 2 hafta once aldim. Bir onceki versiyondayim şuan. Cihazim yurtdisi sorguladim taylanddan alinmiş global eea global romlu. Acaba taylanddan alinmis olmasi sebebiylemi bu guncelleme bana gelmedi ? Ben fastboot ile yuklersem degisirmi bu durum. Tesekkurler simdiden.

Eğer aynı yapıysa yani eea ise arayüzden dürek güncelleme yapabilirsiniz.
Zip dosyayı indirin, ardından ayarlardan gncelleme kontrol kısmına gelin ortadaki büyük logoya 10 defa tıklayın ardından sağ üst köşedeki 3 noktaya tıklayıp yükleme paketini seçin. güncellemeyi başlatın.

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi9 MIUI 11 Global EEA Kararlı V11.0.6.0 QFAEUXM

Değişiklik: Android Güvenlik Yaması Kasım 2019'a güncellendi. Sistem güvenliği arttırıldı

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA indirme bağlantısı

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
hocam twrp üzerinden güncelleme yapınca sıfırlanma veya magisk gitme durumu var mı direk flashlayıp kullanabiliyor muyuz?

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
hocam twrp üzerinden güncelleme yapınca sıfırlanma veya magisk gitme durumu var mı direk flashlayıp kullanabiliyor muyuz?
Wipe yapmazsaniz sifirlanmaz, rom yükleyince magisk gider romdan sonra magisk yükleyip reboot derseniz magisk geri gelr

Eren KS

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
XM 12 -- CUPID
Meslek
Gemi İnşaat
Konular
8
Wipe yapmazsaniz sifirlanmaz, rom yükleyince magisk gider romdan sonra magisk yükleyip reboot derseniz magisk geri gelr
yok hocam wipe yapmıcam üstğne güncellemek yeterli birde romu flashladım reboot recovery yapsam (magisk flashlamak için) twrp açılır dimi yoksa romdan sonra hiç çıkmadan mı öagisk flash yapmalıyım teşekkür ederim
MI 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

snn53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
mi10t
Konular
9
arkadaşlar cihazımı mi flash ile bu roma flaşlıyorum herşey güzel giderken en sonda hata veriyo. flaşlanıyo fakat telefonu ben kapatıp açıyorum o şekilde başlıyor. o hata sonradan bi problem çıkartırmı bana. bl kilidim açık. mi 9

arkadaşlar cihazımı mi flash ile bu roma flaşlıyorum herşey güzel giderken en sonda hata veriyo. flaşlanıyo fakat telefonu ben kapatıp açıyorum o şekilde başlıyor. o hata sonradan bi problem çıkartırmı bana. bl kilidim açık. aşağıdaki hatayı alıyorum ama sorunsuz yükleniyor. ayrıca ben root ve twrp yapmıştım full format yaptım twrp üzerinden ve flaşladım. onlar temizlenmişmidir şimdi tamamen. flash all yaptım. cevaplarsanız sevinirim. teşekkürler.

Son düzenleme:

MXKM

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi9
Meslek
Emekli
Konular
6
yok hocam wipe yapmıcam üstğne güncellemek yeterli birde romu flashladım reboot recovery yapsam (magisk flashlamak için) twrp açılır dimi yoksa romdan sonra hiç çıkmadan mı öagisk flash yapmalıyım teşekkür ederim
MI 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Romu flashladıktan sonra reboot yapmadan magiski flashlayın, en son olarak reboot yapın.

bugrar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Mi 9
Konular
0
Merhabalar,

ekteki zip dosyasini sistem guncelleme bolumunden gostergdigim sirada su uyari ile karsilasiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim.

sefakoseoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
sefa
Cihazım
mi 8
Konular
2
mi flashdan atıyorum 2600 s oldu halen devam ediyor normal mi?

Üst Alt