Güncelleme [Android 10] Mi9 Global EEA Kararlı 11.0.6.0 QFAEUXM İndirme Bağlantısı

barisgtr91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
1
Arkadaşlar merhaba bende fastboot dan yüklediğim 5.0 sürümü var bu 6.0 otadan gelmedi burdan indirip cihaz güncelleyiciden yüklersem telefon sıfırlanır mı

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Arkadaşlar merhaba bende fastboot dan yüklediğim 5.0 sürümü var bu 6.0 otadan gelmedi burdan indirip cihaz güncelleyiciden yüklersem telefon sıfırlanır mı

Sıfırlanmaz hocam, ben Miui 10 dan 11'e bu şekilde geçiş yaptım. Zip indirdim ve Ayarlardan güncelledim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar klavyedeki sorunu test etmek için dünden buyana farklı bir klavye(gboard) kullanıyorum fakat aynı sorun bunda da oluşuyor. Galiba sorun klavyeden gelmiyor ya MIUI den geliyor yada Android 10 dan geliyor.

Son düzenleme:

Drkprnc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar
Benim telefondaki sürüm 11.0.2 idi forumdan 11.0.3 ü indirdim ve kurdum sonrasında ne kadar denediysem deneyeyim 11.0.6 yı indirdim ama yüklenmiyor hata veriyor bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
Merhaba arkadaşlar
Benim telefondaki sürüm 11.0.2 idi forumdan 11.0.3 ü indirdim ve kurdum sonrasında ne kadar denediysem deneyeyim 11.0.6 yı indirdim ama yüklenmiyor hata veriyor bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz
11.03 üzerine kuramazsınız çünkü bildiğim kadarıyla 11.06 eu room.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cavit63

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cavit
Cihazım
mi10 pro
Meslek
Emekli
Konular
1
İkiside global 11.0.6.0 miflaş veya twrp ile flaşlayıp yeni room kurmanız lazım

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Merhaba arkadaşlar

Sizinki Mix kodlu rom bu konudaki Eux kodlu EEA denilen Avrupa rom. Bu roma geçmek için Bl kilinin açılmış olması gerekir. Custom rom kurma yöntemlerine benzer işlemler.

Drkprnc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
1
Sizinki Mix kodlu rom bu konudaki Eux kodlu EEA denilen Avrupa rom. Bu roma geçmek için Bl kilinin açılmış olması gerekir. Custom rom kurma yöntemlerine benzer işlemler.

Anladım
Ben normal ota guncellemesi geldiğinde global olarak 11.0.6 yı yukleyebileceğim anlaşılan doğru mudur

onat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onat
Cihazım
POCO F2 Pro
Konular
4
Anladım
Ben normal ota guncellemesi geldiğinde global olarak 11.0.6 yı yukleyebileceğim anlaşılan doğru mudur
Sizdeki rom bu sayfadaki konu buraya gelen güncellemeleri, Ota dan yukleyebileceksiniz

Atmaca07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi Note6 pro
Meslek
öğrenci
Konular
0
Hocam, redmi note 6 pro kullanıyorum. Geçen gün güncelleme bildirimi aldım lakin yüklemedim. Şimdi ise güncelleme yapmak istiyorum fakat telefon herhangi bir güncelleme olmadığını söylüyor. Ayrıca miui 11 paketi 565 MB olarak görünmekteydi. Bağlantıdaki güncelleme paketi ise 2 GB' dan yüksek bir paket. Kafama takılan nokta şu, telefona gelen paket 565 MB iken bağlantı paketinin 2 GB'dan fazla olması, her ne kadar kararlı bir güncelleme olsa da telefona uyum sağlamayacağı yönünde bir görüşüm var. Çünkü normalde olması gereken boyut 565 MB ve bu telefondan telefona değişir diye düşünüyorum. tutup da 2 GB paketi yüklersek telefonun bu paketle uyum sağlayamayacağı ve sistemin de bu pakete optimize olamayacağı görüşündeyim. kuvvetle muhtemel, şarjın çok gitmesi ve çeşitli sistemsel problemler de bu sebeple meydana geliyor diye düşünüyorum. Miui 11'i yükleyenler telefonun şarj yönünden epey performans kaybettiği konusunda da hemfikirler.

Üst Alt