Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hocam dediğiniz doğrudur ama lakin bana android 10 gelmişti. Hatta DH'ye bile yazmıştım şimdi baktım acaba ben mi yanlışım diye ama doğruymuş 10 gelmiş.

Doğrudur hocam, Daha önce almış olabilirsiniz.
Değişiklikler listesine baktığım da farklılıklar yenilikler, ek özellikler olduğunu görüyorum.
Ocakta gelen Güncelleme ile Mıuı11 almış Değişiklikler listesi de bu şekilde.

Nihai bir oyun konsolu.
sistem
Yeni: Ekran görüntülerinizi düzenlemek, paylaşmak ve özelleştirmek artık çok daha kolay
Optimizasyon: Kilit ekranı cep modu
Android Güvenlik Düzeltme Eki Ekim 2019'a güncellendi. Sistem güvenliği artırıldı.
Kilit ekranı, durum çubuğu, Bildirim gölgesi
Yeni: Her zaman açık ekran için daha fazla saat biçimi
Yeni: Yüz verilerini kullanarak cihazın kilidini açıp Kilit ekranında kaldıktan sonra parmak izinizi kullanarak Ana ekranı açın
Optimizasyon: Kapalı ekrandaki takvim simgesi
Optimizasyon: Kapalı ekranda görüntülenen öğeleri seçmek için iyileştirilmiş kullanıcı arayüzü ve düzenler
Optimizasyon: Ekrandaki parmak izi tarayıcısının yanıtı
Düzeltme: Parmak izi simgesi Kilit ekranında her zaman görüntülenmedi
Düzeltme: Kilit açıldıktan sonra parmak izi simgesi her zaman kaybolmadı
Uygulama kasası
Yeni: Şimdi daha fazla kısayol görüntülemek için ekranı aşağı kaydırabilirsiniz
Optimizasyon: Tamamen yeni tasarım ve kullanıcı arayüzü
Oyun hız yükseltici
Yeni: Sürekli kaydırma artık Game Turbo'da ek bir menü açıyor
Yeni: Şimdi Game Turbo için bir Ana ekran kısayolu oluşturabilirsiniz
Game Turbo'nun yenilenmiş başlangıç sayfası
Game Turbo açıkken otomatik parlaklık, ekran görüntüsü hareketleri ve Okuma modu otomatik olarak kapatılabilir
Game Turbo'da araç kutusu için büyük bir yükseltme: otomatik oyun ve veri SIM kartları arasında geçiş artık mevcut
Pil kullanımı
Düzeltme: Bazı Pil tasarrufu ayar seçenekleri görünmedi

toprakhavasu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazım
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Forun kurallarımız gereği iletişim bilgisi paylaşmak yasaktır. Mesajınızı düzenledim.

Uygulama bilgisi kısımından - veriyi temizle / Tüm verileri temizle yapabilirsiniz.
Sistem başlatıcı güncellemelerini kaldırınca ana ekrana girebildim. Destek için teşekkür ederim. Bir problem olursa tekrar yazarım. Selam ve saygılar.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Sistem başlatıcı güncellemelerini kaldırınca ana ekrana girebildim. Destek için teşekkür ederim. Bir problem olursa tekrar yazarım. Selam ve saygılar.

Rica ederiz hocam, Güncelleme çıkarsa yapmayın ve bir sonraki güncellemeyi bekleyin muhtemelen bir sonraki güncelleme de düzelecektir.
iyi forumlar.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Sabah fastboot romu eklemiştim yorumlara ama kaçırmışsınız sanırım hocam 8=)

Yoo kaçırmadım sizin eklediğiniz EEA kodlu olan fastboot rom, benim eklediğim MI kodlu Global fastboot rom ;)

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618

HoScHaKaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
FuRKaN
Cihazım
iPhone SE-Mi 9T
Konular
2
Bu romuOcak ortasından beri kullanıyoruz bir yayınlayıp bir geri çekiyorlar sorunlu bir yazılım o zaman beta idi şuan da aynsını vermişler :D 3 kere geri çekilip tekrar yayınlandı birebir aynısı sadece fastboot dosyasını yeni yayınladırlar oradan da görüyorsunuz 17 ocak yapımı olduğunu

Op3ukk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
grafik designer
Konular
8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi9T / K20 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Rootlu cihazlar icin magick hangi surumu destekliyor yardkm lütfen twrp ye atip atip duruo

MI CC9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
Merhabalar bu konuda biraz acemiyim. Benim Mi9T cihazıma V11.0.4.0 geldi ancak güncellemeyi twrp üzerinden yapmaya çalıştığımda hata alıyorum. Zip file is corrupt diyor. Mi flash ile yüklemek için sanırım ilk önce fastboottan rom atmam gerekiyormuş. Bu şekilde de cihazım sıfırlanacak. Başka bir yolu yok mudur?

klimanka

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi9t
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi9T / K20 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Hocam burdaki sürümü yükledim geçen haftalarda ama telefonun batarya süresi çok kısaldı. dün tekrar Türkiye de dağıtıma çıkan sürümü bulabilir miyim? Onda şarj sorunu yokmuş sanırım.Sistem güncelleyici üzerinden en son paketi indir dediğimde dolaşımdaki son sürümü mü indiriyor yoksa benim yüklediğim sürümü mü tekrar indiriyor? En son paketi indir dediğimde tekrar sizden yüklediğim dosyayı indirdi sanırım çünkü dosya ismi aynı davinci şeklinde

Üst Alt