Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

carmania

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak T.
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Güncelleme ikidir verilip geri çekiliyor. Malum virüs salgını, Çin yılbaşı tatili vs. derken güncelleme süreci de etkilendi. Yakın zamanda verilir yine herhalde. Açıkçası çok da heyecan duymamak lazım zira pil performansı, akıcılık, stabilite, miu 10 dan çok geride.
Hocam son güncelleme hiç de bahsettiğiniz gibi kötü değil. Pil performansım ortada, gece beklemedeyken her şey açık vaziyette ortalama 8-9 saatte %2'lik bir tüketim oluyor. İş, güncellemeden sonra temiz kurulum yapmaktan geçiyor. Manuel güncelleme yapmak isteyenlere öneririm, tabi sonrasında hard reset atıp temiz kurulum yapmak şartıyla. ;)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-02-12-10-03-22-876_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-02-12-10-03-22-876_com.miui.securitycenter.jpg
    165 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2020-02-12-10-03-18-791_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-02-12-10-03-18-791_com.miui.securitycenter.jpg
    286,2 KB · Görüntüleme: 32

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Genel kanı android 10 miu 11 in öncekine nazaran daha iyi olmadığı yönündedir. Temiz kurulum elbette etkili ancak kullanım alışkınlığı önemli burda. Youtube, sosyal medya vs ile 11, 12 saat ekran süresi de aldım ama iş işlemciyi zorlamaya geldiğinde oyun vs. 5,6 saati zor görürsünüz.facepalm~~

[/QUOTE]

Hocam son güncelleme hiç de bahsettiğiniz gibi kötü değil. Pil performansım ortada, gece beklemedeyken her şey açık vaziyette ortalama 8-9 saatte %2'lik bir tüketim oluyor. İş, güncellemeden sonra temiz kurulum yapmaktan geçiyor. Manuel güncelleme yapmak isteyenlere öneririm, tabi sonrasında hard reset atıp temiz kurulum yapmak şartıyla. ;)
[/QUOTE]

BossOwl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhittin
Cihazım
galaxy I9300
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi9T / K20 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
kolay gelsin öncelikle lmelli mi 9t var elimde telefonu aldığım yer fasbootla yapmamı söylemişti ama o siteyi kaybettim linklerde fastboot linkiniz yok ne zaman yüklenir yada yükleyebilceğim başka bi yer var mı fastbootlayınca lmel silinir mi şimdiden teşekkürler

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Oneplus 9 5G
Konular
188
kolay gelsin öncelikle lmelli mi 9t var elimde telefonu aldığım yer fasbootla yapmamı söylemişti ama o siteyi kaybettim linklerde fastboot linkiniz yok ne zaman yüklenir yada yükleyebilceğim başka bi yer var mı fastbootlayınca lmel silinir mi şimdiden teşekkürler
İmei silinmez Fastboot rom kurma ile, bu sürüme ait Fastboot rom henüz yok, eski sürümlere ait fastboot romlar Mi9t bölümünde bulabilirsiniz.

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Genel kanı android 10 miu 11 in öncekine nazaran daha iyi olmadığı yönündedir. Temiz kurulum elbette etkili ancak kullanım alışkınlığı önemli burda. Youtube, sosyal medya vs ile 11, 12 saat ekran süresi de aldım ama iş işlemciyi zorlamaya geldiğinde oyun vs. 5,6 saati zor görürsünüz.facepalm~~

[/QUOTE]
[/QUOTE]
Aynen öyle, 1 2 saat oyun girince 5 6 saat mucize oluyor

carmania

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak T.
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
[/QUOTE]
Aynen öyle, 1 2 saat oyun girince 5 6 saat mucize oluyor
[/QUOTE]
oyun oynayınca her cihazda süre düşer, bu doğal bir durum

toprakhavasu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazım
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi9T / K20 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM

Güncelleme yöntemleri:

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

Recovery indirme bağlantısı ;

Fastboot indirme bağlantısı;

Paylaşıldığında eklenecektir.

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
Merhaba,
OTA'dan kurdum ama ana ekran gelmiyor ve "sistem başlatıcısı sürekli duruyor" hatası veriyor. Telefon çalışıyor, çağrı alıyorum ama ben hiç birşey yapamıyorum. Konunun cevabı varsa bile tüm başlıkları okuyamadığım için tekrar yazmış oluyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Oneplus 9 5G
Konular
188
Merhaba,
OTA'dan kurdum ama ana ekran gelmiyor ve "sistem başlatıcısı sürekli duruyor" hatası veriyor. Telefon çalışıyor, çağrı alıyorum ama ben hiç birşey yapamıyorum. Konunun cevabı varsa bile tüm başlıkları okuyamadığım için tekrar yazmış oluyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkür ederim.
Ayarlara girebiliyor musunuz hocam? Girebiliyorsanız sistem başlatıcısının verilerini temizleyin ve güncellemelerini kaldırabiliyorsanız kaldırın,

toprakhavasu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazım
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Ayarlara girebiliyor musunuz hocam? Girebiliyorsanız sistem başlatıcısının verilerini temizleyin ve güncellemelerini kaldırabiliyorsanız kaldırın,
Malesef siyah ekran görüyorum sadece. Bir bildirime tıklayınca ilgili uygulama açılıyor ama tekrar geri tuşuna basınca veya home tuşuna basında yine siyah ekran gelip hata mesajı çıkıyor. Saygılarımla

Üst Alt