Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Hocam sürekli rom atıp deneyecek kadar ne birikim ne de cesaret var doğrusu cihaz elimde kalacak diye giggle~~ Tecrübelerinizden yararlanmak dileğiyle.

Ben dayanamadım hocam. Miui cidden inanılmaz bunaltıyor beni. Fakat şarjı pek fena değildi, uzun kullanımda daha net ortaya çıkacaktır deneyen olursa recovery romunu.

Atatan77

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ata
Cihazım
Mi9t
Konular
0
Hocam en sonunda komple format attım ondan sonra hiç bir şey kurmadan twrp atıp, twrp üzerinden yükledim.
Format attım derken benim cihazda imei var formatta gider direk. Miui 10 dan 11 e geçerken gece kendi güncellemişti bi sıkıntı olmadan twrp açıktı sabah kalktığımda güncellemeden sonra sanırım twrp gitti. Dün denediğimde twrp gelmedi açarken kendi recovery modu geldi format atmadan nasıl yapabilirim?

Shadrach

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kameraman - Kurgu
Konular
1
Format attım derken benim cihazda imei var formatta gider direk. Miui 10 dan 11 e geçerken gece kendi güncellemişti bi sıkıntı olmadan twrp açıktı sabah kalktığımda güncellemeden sonra sanırım twrp gitti. Dün denediğimde twrp gelmedi açarken kendi recovery modu geldi format atmadan nasıl yapabilirim?
İmeinin gitmemesi için twrp üzerinden format atabilirsiniz. Twrp'nin kalıcı olması için magisk atmanız lazım. Konuyla ilgili net bir çözüm yok araştırdığım kadarıyla. Format atmak istemiyorsanız yine twrp üzerinden güncelleme yapar gibi yükleyebilirsiniz.

salih717

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
0
İmeinin gitmemesi için twrp üzerinden format atabilirsiniz. Twrp'nin kalıcı olması için magisk atmanız lazım. Konuyla ilgili net bir çözüm yok araştırdığım kadarıyla. Format atmak istemiyorsanız yine twrp üzerinden güncelleme yapar gibi yükleyebilirsiniz.
Twrp üzerinden güncelleme yapar gibi nasıl oluyor? İşlemlerin detayları hakkında çok bilgim yok da.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Shadrach

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kameraman - Kurgu
Konular
1
Twrp üzerinden güncelleme yapar gibi nasıl oluyor? İşlemlerin detayları hakkında çok bilgim yok da.

Advanced Wipe yaparak cache ve dalvik cache'yi temizliyorsun. Uygun romun recovery sürümünü indirip hafızaya attıktan sonra install ile flashlaman yetiyor. Sitede bu konularla ilgili bolca kaynak mevcut, yapmadan önce bir göz atmanızı öneririm. Eğer hiç bir bilgim yok diyorsanız hiç kurcalamayın derim.

DEHLIZ

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
mi mix
Konular
0
Kolay Gelsin Konuyla alakalı bir sorum olacak bende readmi k20 var ama rom lar hep mi 9t olarak geliyor her şeyi aynı ama güncelleme yapınca kitlenmesi ve TWRP tekrar yükleme gereksinimi yüklenince bile format atmadan kurulmamam google sertifikasız gelmesi gibi sorunları kimse cözüme tam ulaştırmamış tam stabil calışan sorunsuz bir rom göremedim özellikle mi 9t ve readmi k20 için özellikle k20 rom neden yok

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Kolay Gelsin Konuyla alakalı bir sorum olacak bende readmi k20 var ama rom lar hep mi 9t olarak geliyor her şeyi aynı ama güncelleme yapınca kitlenmesi ve TWRP tekrar yükleme gereksinimi yüklenince bile format atmadan kurulmamam google sertifikasız gelmesi gibi sorunları kimse cözüme tam ulaştırmamış tam stabil calışan sorunsuz bir rom göremedim özellikle mi 9t ve readmi k20 için özellikle k20 rom neden yok

Masik romun cihaza özel hazırladığı romu denediniz mi ?

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
Mıuı 10 dan yanlışlıkla cihazı güncelledim 11.0.1.0 geldi daha güncelleme gelmedi ne yapayım android 10 yayınlanmadı mı ota ile hala

salih717

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Salih
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Mıuı 10 dan yanlışlıkla cihazı güncelledim 11.0.1.0 geldi daha güncelleme gelmedi ne yapayım android 10 yayınlanmadı mı ota ile hala
Geri çekildi tekrardan, evdeki cihazlardan birinin OTA ile guncelledik diğerini beklettik geri gitti güncelleme.

Üst Alt