Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Ben dünden beri kullanıyorum. Android 9'la aynı pil tüketimi. Gece 9 saatte %3 pil harcamış beklemede wifi açık vaziyette, 9'dayken de böyleydi. Son şarjdan çekeli 24 saat olmuş, 7 saat ekran sürem var ve şu an şarjım %41. Gayet memnunum.
7 saate %59 gitmesi çok iyi ben genelde 9 saat alıyorum full şarj ile, şuan güncellemeyi düşünüyorum ama sıkıntı olurmu bu sürümde diye çekiniyorum açıkçası

carmania

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak T.
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
7 saate %59 gitmesi çok iyi ben genelde 9 saat alıyorum full şarj ile, şuan güncellemeyi düşünüyorum ama sıkıntı olurmu bu sürümde diye çekiniyorum açıkçası
Valla ben 9'da wifida 10 saat ekran, 40 saate yakın bekleme alıyordum. Bunda nasıl olacak bakalım, birkaç döngü sonrası belli olur. Bu arada güncelleme geri çekilmiş hocam, isteseniz de güncelleyemezsiniz bir süre daha :)

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Konu başındaki linkte mevcut recovery ile yeniden otadan verilen ve şu an tekrardan geri çekilen güncelleme ile aralarında bir fark var mı merak ediyorum doğrusu.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Konu başındaki linkte mevcut recovery ile yeniden otadan verilen ve şu an tekrardan geri çekilen güncelleme ile aralarında bir fark var mı merak ediyorum doğrusu.

Bende arafta kaldım ama konu en son 19 ocakta güncellenmiş. Yani ilk verilen sürüm. Şarj sorunu vardı o sürümde bariz belliydi, bu son gelen ota güncellemesinde düzelmişe benziyor. Ben dün paylaşılan bir link buldum dilerseniz indirip deneyebilirsiniz.

Securom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Securom
Cihazım
Mi 9t
Konular
9
Ben dünden beri kullanıyorum. Android 9'la aynı pil tüketimi. Gece 9 saatte %3 pil harcamış beklemede wifi açık vaziyette, 9'dayken de böyleydi. Son şarjdan çekeli 24 saat olmuş, 7 saat ekran sürem var ve şu an şarjım %41. Gayet memnunum.
Harika hocam, çok iyi. Diğer çekilen sürüm çok kötüydü.
Acaba sizler telefonu guncelledikten sonra hard reset veya fabrika ayarlarina donme gibi bi islem yaptiniz mi

carmania

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burak T.
Cihazım
Mi 9T
Konular
6
Bende arafta kaldım ama konu en son 19 ocakta güncellenmiş. Yani ilk verilen sürüm. Şarj sorunu vardı o sürümde bariz belliydi, bu son gelen ota güncellemesinde düzelmişe benziyor. Ben dün paylaşılan bir link buldum dilerseniz indirip deneyebilirsiniz.

Bir de şu var; ilk güncellemede android sistemi %20-30'lara varan oranlarda pil harcıyormuş, şimdi %7-8 civarı harcıyor bende. Buradan anlaşılabilir sanırım aynı güncelleme olmadığı.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Acaba sizler telefonu guncelledikten sonra hard reset veya fabrika ayarlarina donme gibi bi islem yaptiniz mi
Hocam bir tek depolama içerisinden önbellek temizliği yaptım, 2 haftalık cihaz daha hard reset atmak istemedim :)

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Valla hocam dün telefona indirdim ama yeniden başlatmadım. Yedek al, yeniden kur, ayarlar falan derken erteledim. İndirdiğim dosyayı da sildim :$
Nasıl olsa yine düşer en güncelinden. Ama verdiğiniz linkteki de denenebilir.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Valla hocam dün telefona indirdim ama yeniden başlatmadım. Yedek al, yeniden kur, ayarlar falan derken erteledim. İndirdiğim dosyayı da sildim :$
Nasıl olsa yine düşer en güncelinden. Ama verdiğiniz linkteki de denenebilir.

Ben şimdi bunu deneyeceğim hocam, eğer bir aosp kullanıcısı olarak miui'da yarın akşama kadar sabredebilirsem bilgilendirme yaparım buradan. :)

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Hocam sürekli rom atıp deneyecek kadar ne birikim ne de cesaret var doğrusu cihaz elimde kalacak diye giggle~~ Tecrübelerinizden yararlanmak dileğiyle.
Ben şimdi bunu deneyeceğim hocam, eğer bir aosp kullanıcısı olarak miui'da yarın akşama kadar sabredebilirsem bilgilendirme yaparım buradan. :)

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Valla ben 9'da wifida 10 saat ekran, 40 saate yakın bekleme alıyordum. Bunda nasıl olacak bakalım, birkaç döngü sonrası belli olur. Bu arada güncelleme geri çekilmiş hocam, isteseniz de güncelleyemezsiniz bir süre daha :)
Bende şarj konusunda memnunum aslında hemen hemen sizinkisi ile aynı gidiyor güncellemeye gerek yok sanırım çok bi fark yok herhalde. Şimdi fark ettim geri çekilmiş bir önceki sürümde de aynısı olmuştu alıştık artık cihaz zaten yurtdışı hocam fastboot ile yüklerim zaten yüklersem

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt