Rom [Android 10] Mi 9T / K20 Global Kararlı V11.0.4.0 QFJMIXM İndirme Bağlantıları

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
mert hocam aynı durum bendede mevcut,telefonda kırmızı olan twrp yüklü oto dan indirdiğimde twrp ekranı açılıyor,wipe yaparak tekrar telefonu açtım,magisk silindi uyguluma olarak ve tel eski sürümde kaldı.Eğer resimde paylaştığınız android 10'u sürümünü yüklediyseniz yaptığınız adımları paylaşabilir misiz? teşekkürler.
Hocam, konuya tam hakim olmamakla beraber sizinle aynı durumda iken Android 10 un fastboot romunu ilk sayfadaki linkten indirip mi flash yardımıyla yüklemiştim( Dikkat! Clean all seçili olmalı). Dolayısiyla twrp ve magisk de silinmiş, ilk halini almıştı. Siz twrp nizi android 10 uyumlu ile güncelleyip ilgili android 10 recovery romunu yine ilk sayfadaki linkten indirip twrp den flashlayın ve üstüne reboot recovery deyip magisk i de yükleyin. En son reboot system dersiniz. Twrp nizi Android 10 ile güncellemeniz şart. Tektuş twrp, xiaomitool v2 programları ile twrp yükledim ama telefon dondu adeta. Şimdi orange fox yükledim ve magisk 19.3 sürümüylede cihaz rootlu. Gayet sorunsuz kullanıyorum. Sanki mevcut twrp sürümleri global kararlı sürümlerde sıkıntılı. Bu nedenle orange fox u şiddetle tavsiye ederim. Cihaz konu başlığı altındaki ilgili konuları iyi okumanızı sakin davranmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

fakdere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi9t
Konular
0
Hocam, konuya tam hakim olmamakla beraber sizinle aynı durumda iken Android 10 un fastboot romunu ilk sayfadaki linkten indirip mi flash yardımıyla yüklemiştim( Dikkat! Clean all seçili olmalı). Dolayısiyla twrp ve magisk de silinmiş, ilk halini almıştı. Siz twrp nizi android 10 uyumlu ile güncelleyip ilgili android 10 recovery romunu yine ilk sayfadaki linkten indirip twrp den flashlayın ve üstüne reboot recovery deyip magisk i de yükleyin. En son reboot system dersiniz. Twrp nizi Android 10 ile güncellemeniz şart. Tektuş twrp, xiaomitool v2 programları ile twrp yükledim ama telefon dondu adeta. Şimdi orange fox yükledim ve magisk 19.3 sürümüylede cihaz rootlu. Gayet sorunsuz kullanıyorum. Sanki mevcut twrp sürümleri global kararlı sürümlerde sıkıntılı. Bu nedenle orange fox u şiddetle tavsiye ederim. Cihaz konu başlığı altındaki ilgili konuları iyi okumanızı sakin davranmanızı tavsiye ederim.
Bilgi için çok teşekkür ederim hocam ben konuya hiç hakim değilim malesef,ilk android telefonum bu :) araştırmalar ile hakim olmaya çalışıyorum, kendime güvenim geldiğimde güncellemeyi yapacağım :)

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Hocam hakim olmadan kalkışmayınız. Zira eldeki de gidebiliyor :D. Pc de ilgili driverlar yüklü, mi flash programı, fastboot, recovery linkleri ve magisk dosyaları elinizin altında olmalı. En azından Twrp den Efs yedeği alıp (hafızaya twrp isimli dosya olarak yedek alıyor) pc ye telefon dısında bir yerde kopyalayın ki herhangi bir sorunda imeinizi geri yüklersiniz. Varsın şimdi güncellemeyin. Zaten pek iç açıcı durumlar söz konusu değil. Pil performansı falan.

fakdere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi9t
Konular
0
Hocam hakim olmadan kalkışmayınız. Zira eldeki de gidebiliyor :D. Pc de ilgili driverlar yüklü, mi flash programı, fastboot, recovery linkleri ve magisk dosyaları elinizin altında olmalı. En azından Twrp den Efs yedeği alıp (hafızaya twrp isimli dosya olarak yedek alıyor) pc ye telefon dısında bir yerde kopyalayın ki herhangi bir sorunda imeinizi geri yüklersiniz. Varsın şimdi güncellemeyin. Zaten pek iç açıcı durumlar söz konusu değil. Pil performansı falan.
Desteğiniz için teşekkür ederim tavsiyelerinizi dikkate alacağım.

asanoguz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
12
Bana yardımcı olabilecek var mı?

toprakhavasu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazım
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Sistem başlatıcı güncellemelerini kaldırınca ana ekrana girebildim. Destek için teşekkür ederim. Bir problem olursa tekrar yazarım. Selam ve saygılar.
Selam, yeni bir kayıt açmayı becemediğim için burdan yazıyorum. Mi 9t global 11.0.4 Kararlı QFJMIXM kullanıyorum. Sesli asistan için gerekli tüm ayarları google yardım sayfalarına göre yaptım. Telefon kilitliyken veya açıkken Ok Google veya hey Google deyince asistan başlamıyor. Dili ingilizce yapınca kilit açıkken çalışıyor. Türkçe iken nasıl çalıştırabilirim? Şimdiden teşekkürler..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Selam, yeni bir kayıt açmayı becemediğim için burdan yazıyorum. Mi 9t global 11.0.4 Kararlı QFJMIXM kullanıyorum. Sesli asistan için gerekli tüm ayarları google yardım sayfalarına göre yaptım. Telefon kilitliyken veya açıkken Ok Google veya hey Google deyince asistan başlamıyor. Dili ingilizce yapınca kilit açıkken çalışıyor. Türkçe iken nasıl çalıştırabilirim? Şimdiden teşekkürler..

Forum ara kısmına soru/sorunu yazarsak daha hızlı çözüme ulaşırız...

toprakhavasu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazım
Cihazım
mi 9t
Konular
0
Forum ara kısmına soru/sorunu yazarsak daha hızlı çözüme ulaşırız...

googleı değerli yapan bir özellik de asistandır. Xiaomi'de kullanamıyor olmak beni üzdü. En kısa zamanda güzel ülkemizde de kullanmayı dilerim. hızlı dönüş için teşekkür ederim. Saygılar. Nazım

asanoguz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
12
Uzun zamandır güncelleme gelmiyor