MIUI 11 [Android 10] Mi 8 - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.26 Beta / v11.0.7.0 Stabil Rom İndirme Bağlantısı

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Yeni animasyonlar ve alt bar çubuğu yok değil mi?

Schirip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
14
Yeni rom size de daha akıcı geldi mi?

NoAccess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mİ 8
Konular
1
Şuan Bende 10.2.1 Var 11.0.6.0 Geldi Güncelleme Yapmalı Mıyım

Birde Mi 8 Kullananlar Bende Bazi Yerlerde İng Yazilar Var Mesala Mesajları Silerken Delete Yaziyor Sizdede Böylemiydi

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Son beta sürümü hakkında yorum yapabilecek arkadaşlar biraz bilgi alabilir miyiz ? Boştaki ram değeri ne aralıkta dolaşıyor ? Son uygulamaları kapatınca ana ekrana efektsiz şekilde pat diye dönmeye devam ediyor mu yoksa düzeltildi mi ?

Schirip

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
14
Son beta sürümü hakkında yorum yapabilecek arkadaşlar biraz bilgi alabilir miyiz ? Boştaki ram değeri ne aralıkta dolaşıyor ? Son uygulamaları kapatınca ana ekrana efektsiz şekilde pat diye dönmeye devam ediyor mu yoksa düzeltildi mi ?
Bende boştaki ram genelde 3.6 gb görünüyor. Efekt dediğiniz animasyon geçişi abartılı veya yavaş değil. Normal şekilde.

MimosaPudica

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mi 8
Konular
4
Bende boştaki ram genelde 3.6 gb görünüyor. Efekt dediğiniz animasyon geçişi abartılı veya yavaş değil. Normal şekilde.
Bir önceki sürüme kadar animasyon geçişi yoktu hocam. Direk geçiyordu. Önceden hızlı ama yumuşatılmış bir efekt vardı. Optimizasyon kısmında düzenleme yapılmış yazıyordu. Sanırım onu düzelttiler. Yedek alıp deneme yaparım. Teşekkür ederim cevabınız için.

NoAccess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Mİ 8
Konular
1
Yeni sürüm kurdum genel olarak güzel ama bir sorun var benden dolayı mı böyle bilmiyorum mi 8 olan deneyebilirmi
whatsapp herhangi bir kisi sohbet yerine gelince klavye acmadan sag alt taraftakı ses gonderme yerıne tıklamada sıkıntı yok tıklıyor ama basılı tutmaya tıklayınca hiç bir sey olmuyor tek tıklamada tıklıyor sorun yok ama ses gonderırken basılı tuttugumuzda olmuyor veya ınsgrmda hesap değistirme yeri 2 hesap acıkken sag alt tarafa basılı tutunca hesaplar arası gecıs yapılıyor ordada olmadı varsa mi 8 kullanıcısı deneyebılırmı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt