Haber AKK Kalkıyor ama ZAM Geliyor

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Türknet taahhüt imzalatmadığı için fiyatı istediği zaman arttıramıyor mu? Türk Telekom'da taahhüt bitene kadar aynı fiyatı ödüyoruz çünkü.

akillialtay1995

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Altay
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
6
arkadaşlar benim ttnet ile hala taahhütüm 2020 ye kadar şu an 16 Mbpslik paketini kullanıyorum sizce paketimin aknsiz olanına geçebilir miyim ne dersiniz

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Netspeed'de tahattüt verilmiyor.
Veriliyor hocam ben kullanıyorum. 6 ay kalma sözüme 60 tl lik aktivasyon ücretini almadılar.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
arkadaşlar benim ttnet ile hala taahhütüm 2020 ye kadar şu an 16 Mbpslik paketini kullanıyorum sizce paketimin aknsiz olanına geçebilir miyim ne dersiniz
Aynı fiyata aynı hız ile taahhüt bitene kadar akn olmadan devam edilecek diye biliyorum.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Turk Telekom AKK uygulamasında değişiklik yapacağına, benim bir sorunumu halletsinler. 24 Mbps paket sözleşmesinde yazıyor ancak 700 Kbps - 1.4 Mbps hız alıyorum 2 haftadır. Şaka gibi.. Altyapı'da sorun mu var diyorum "Bilgilere ulaşıyorum efendim, sistem yoğun efendim, beklettiğim için özür dilerim efendim" Gibi saçma sapan 2 lafı bir araya getirip cümle kurmasını bilmeyen insanlar yüzünden 2 projem aksadı yazıklar olsun Turk Telekom'a.
Ek: 2 Ay sonra kurtuluyorum çok şükür ki..
Dün 13.00-14.00 saatleri arasında aradım ve internete hiç giremediğimi söyledim Türk Telekom'a. Bana saçma sapan 2010-2014 senelerinde bol bol yaptığımız işlemleri yaptırdı.. Yok ağ sorunlarını gidermeye tıkla, dns adresine dediğimiz rakamları yazın v.b sorun bilgisayarda değil hiç bir cihazdan giremiyorum diyorum laf anlamıyor.. Buraları geçiyorum gerçekten komik bir durum. 1 saat sonra ekip tarafından arandım ve geldiler ankastre kutusunu kontrol ettiler bağlantıyı yenilediler ve 1 aydır uğraştığım sorunu hallettim nihayet.. Müşteri hizmetleri VDSL altyapınız var diyor, Ekipler VDSL altyapı yok deyip müşteri hizmetlerine küfür ediyor. Hangisine gülsem ağlasam bilemedim de benim sorunum çözüldü ben ona bakarım.

Kral Max 2 adlı cihazımdan, Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Wrestler

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
A2 Lite
Konular
36
Türk Telekom 35mb(Genelde hep 33 34 görüyorum) limitsiz internete 7 tl modemiyle beraber 86 tl ödüyorum. İyi midir?

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Türk Telekom 35mb(Genelde hep 33 34 görüyorum) limitsiz internete 7 tl modemiyle beraber 86 tl ödüyorum. İyi midir?
Netspeed'de ben 35 mb ye 56 tl ödüyorum. Altyapı aynı gördüğüm hızda 32 33 mb. Gerisini sen düşün.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Hocam devlet altyapının bütçesi azaltılıp daha önemli şeylere önem vermişler.

Not: Acaba bilim için olan projelerde falanda mı kapatılır? %56 azaltmak için ne yapacaklar? başka?

Üst Alt