Haber AKK Kalkıyor ama ZAM Geliyor

SmashTR

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğrahan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Öğrenci
Geçenlerde AKK yerine benzeri bir sistem geleceği hakkında haber paylaşmıştım bu seferde yeni Akk'siz tarifelerin fiyatı çıktı. Fiyatlara zam geliyor. Örneğin şimdi 24mbps'lik internet akk dolunca 8mbps oluyordu ve fiyat olarak 65TL ödeniyordu. Bu sefer ise 8mbps akksiz haline ise 80TL ödeyeceksiniz. facepalm~~clap~~ turk-telekom-internet-fiyatlari-2019-1.png

Erbain

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ufuk
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Bu 20 30 liralık 4 mb internetlerden alsak o acaba normal kullanıma yeter mi?

serdar48

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Bu 20 30 liralık 4 mb internetlerden alsak o acaba normal kullanıma yeter mi?
Yetmez.
En güzeli annelerimizin veya hanımların ceyizlerinde olan dantelleri çıkarıp modemin ve Pc'nin üstüne koymak lazim.
Bu fiyatlardan sonra internet kullanmak lüks olacak aynı soğan ekmek yemek gibi...

Son düzenleme:

Koçara

Sonradan görme Xiaomi' ci....
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli
Canınızı neden sıkıyorsunuz dostlar? Siz de benim gibi yapın. Hemen turknet' e geçin, kafanız da cebinizde rahatlasin.100 mbps' e kadar AKN siz, taahhütsüz internet kullanın. Üstelik fiyatı 65 TL. Üstelik arkadaşını getirene de bir ay bedava. Ya adamlar internette promosyon kodu dağıtıyorlar: yeter ki gelin ilk ay ücretsiz internet verelim diye...
Yıllarca TTNet tarafından kaz misali yolunmaktan bıkmadınız mı Allah aşkına?

hsn626262

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Hasan
Cihazım
Redme Note 4
Bende uydunet var.Kablo tv (vizyon sinema kanalları da dahil) 100 gb akn li 65 tl veriyorum.umarım bu şekilde devam eder.Tek önerim Tt netten uzak durun.

didosior

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Ayhan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Web Prog Öğrencisi
Turk Telekom AKK uygulamasında değişiklik yapacağına, benim bir sorunumu halletsinler. 24 Mbps paket sözleşmesinde yazıyor ancak 700 Kbps - 1.4 Mbps hız alıyorum 2 haftadır. Şaka gibi.. Altyapı'da sorun mu var diyorum "Bilgilere ulaşıyorum efendim, sistem yoğun efendim, beklettiğim için özür dilerim efendim" Gibi saçma sapan 2 lafı bir araya getirip cümle kurmasını bilmeyen insanlar yüzünden 2 projem aksadı yazıklar olsun Turk Telekom'a.
Ek: 2 Ay sonra kurtuluyorum çok şükür ki..
Screenshot_1.png

lazye

Uzman Üye
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
358
Fatih
Cihazım
Nubia Z17
Kablonet ve Netspeed öneririm arkadaşlar bende .Türk Telekom gibi saçma bir sağlayıcıdan artık kurtulun hizmet yerine vatadaşın cebindeki parayı nasıl alırız peşine düşmüşler. Akn kalkmasının sebebi düşük internet hızları olmaması idi , adam tarifeyi 24 mbps 8 mbps düşürmüş bence BTK bunlara göz yummalı. Belirli bir hız limiti vermeli.

shuj

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Tanju
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
www.instagram.com/shuttersound_tr
Ee teknoloji sitelerinin dün yaptığı röportaj daki müdür yardımcısı dedikleri zat hiç bir ek ücret olmayacak diyordu . Haydaaa

Türk nete geçeceğim .100mbts limitsiz 65 TL olmalıydı

damn2u

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Sercan
Cihazım
Mi Max 2
Altta isimlerini verdiğim ISS firmalarına yönelin arkadaşlar. Şu an en iyi tercihler bu firmaları seçmekle oluyor. Taahhütleri olan arkadaşlar için maalesef bir önerimiz olamıyor. Umarız taahhüt bittiği dönemde örnek verdiğim firmaların paket ve fiyatları uygun olmaya devam eder.

Millenicom
Oris Telekom
NetSpeed
TurkNet

berkays07

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
berkay
Cihazım
redmi 5 plus
Altta isimlerini verdiğim ISS firmalarına yönelin arkadaşlar. Şu an en iyi tercihler bu firmaları seçmekle oluyor. Taahhütleri olan arkadaşlar için maalesef bir önerimiz olamıyor. Umarız taahhüt bittiği dönemde örnek verdiğim firmaların paket ve fiyatları uygun olmaya devam eder.

Millenicom
Oris Telekom
NetSpeed
TurkNet
netspeed +1

SmashTR

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğrahan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Öğrenci
Canınızı neden sıkıyorsunuz dostlar? Siz de benim gibi yapın. Hemen turknet' e geçin, kafanız da cebinizde rahatlasin.100 mbps' e kadar AKN siz, taahhütsüz internet kullanın. Üstelik fiyatı 65 TL. Üstelik arkadaşını getirene de bir ay bedava. Ya adamlar internette promosyon kodu dağıtıyorlar: yeter ki gelin ilk ay ücretsiz internet verelim diye...
Yıllarca TTNet tarafından kaz misali yolunmaktan bıkmadınız mı Allah aşkına?
Benim yapabileceğim bir şey yok ama türk.net'te çok şikayet var diyorlar? ve arayacak numaraları yok.

Son düzenleme:

s8fkt9mr

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
asa saskas
Cihazım
REDMI NOTE4
Laa olimm hani ucuz İnternet VS olıcaktııı,
A101-Bim uydusu göndermedik mi sırf bunun için
Devletin gücü şirketlere yetmiyor gözüken o

Koçara

Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli
Benim yapabileceğim bir şey yok ama türk.net'te çok şikayet var diyorlar? ve arayacak numaraları yok.
Hocam, arıza durumunda biraz sıkıntı var. Zira ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası yok. Mail yoluyla kayıt oluşturup arızanız gideriliyor. Bazen üç dört gün sürebiliyor. Yani tek sıkıntısı arıza durumunda ortaya çıkıyor. O konuda biraz mesafe kat etmeleri gerek.
Halbuki ben dört aydır kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yok. TTNet in fiyat politikasını gördükten sonra o kadar kusur kadı kızında da olur herhalde....

SmashTR

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Buğrahan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Öğrenci
Hocam, arıza durumunda biraz sıkıntı var. Zira ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası yok. Mail yoluyla kayıt oluşturup arızanız gideriliyor. Bazen üç dört gün sürebiliyor. Yani tek sıkıntısı arıza durumunda ortaya çıkıyor. O konuda biraz mesafe kat etmeleri gerek.
Halbuki ben dört aydır kullanıyorum. Hiç bir sıkıntı yok. TTNet in fiyat politikasını gördükten sonra o kadar kusur kadı kızında da olur herhalde....
Altyapı bilgilerinize ulaşamıyoruz diyor. Sanırım altyapı yok.

Koçara

Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Avni
Cihazım
Xioami Mİ 6
Meslek
Emekli
Altyapı bilgilerinize ulaşamıyoruz diyor. Sanırım altyapı yok.
Altyapı yok derken? Benim bildiğim Turknet diğer internet sağlayıcıları gibi TTNet in altyapısını kullanıyor. Kendi altyapısı yok ki.... Nasıl ulaşamıyor anlayamadım.

mystico

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Netspeed in türknet ten en iyi yanı 7/24 ulaşabileceğin müşteri hizmetleri olması. Altyapı zaten türk telekom tıpkı türknette olduğu gibi

Üst Alt