Haber AKK Kalkıyor ama ZAM Geliyor

Wrestler

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
A2 Lite
Konular
36
Netspeed'de ben 35 mb ye 56 tl ödüyorum. Altyapı aynı gördüğüm hızda 32 33 mb. Gerisini sen düşün.
Sözleşme yaparken ismini duymamıştım keşke daha fazla araştıraydım Birde şöyle bir korku var bir sorun olabilir dolandırıcılık olabilir.internetteki yorumlara güveniyorum kendi firmasını övmek diğer firmaları kötülemek için para insanlar var. Bizzat canlı görmek lazım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Turk Telekom AKK uygulamasında değişiklik yapacağına, benim bir sorunumu halletsinler. 24 Mbps paket sözleşmesinde yazıyor ancak 700 Kbps - 1.4 Mbps hız alıyorum 2 haftadır. Şaka gibi.. Altyapı'da sorun mu var diyorum "Bilgilere ulaşıyorum efendim, sistem yoğun efendim, beklettiğim için özür dilerim efendim" Gibi saçma sapan 2 lafı bir araya getirip cümle kurmasını bilmeyen insanlar yüzünden 2 projem aksadı yazıklar olsun Turk Telekom'a.
Ek: 2 Ay sonra kurtuluyorum çok şükür ki..
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aynı sorun bendede vardı 1 aya zor düzelttiler

Son düzenleme:

seyyid70

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Lollipop
Cihazım
mi 5 prime
Konular
11
Türknet candır :D ben memnunum tek fiyat akn vs yok fazlasıyla yeterli şuanda

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
1 yildir Turknet kullaniyorum. Mh olmamasi cok onemli degil birazcik psikolojik. Bolu da kullanmak osteyenlere yardimci olabilirim

Altyapı yok derken? Benim bildiğim Turknet diğer internet sağlayıcıları gibi TTNet in altyapısını kullanıyor. Kendi altyapısı yok ki.... Nasıl ulaşamıyor anlayamadım.
Bakir altyapi yoksa Turknet veremiyor. Fiberi kiralayamiyorlar telekomdan

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
1 yildir Turknet kullaniyorum. Mh olmamasi cok onemli degil birazcik psikolojik. Bolu da kullanmak osteyenlere yardimci olabilirim

Bakir altyapi yoksa Turknet veremiyor. Fiberi kiralayamiyorlar telekomdan
Netspeed nasıl kiralıyor?

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Sözleşme yaparken ismini duymamıştım keşke daha fazla araştıraydım Birde şöyle bir korku var bir sorun olabilir dolandırıcılık olabilir.internetteki yorumlara güveniyorum kendi firmasını övmek diğer firmaları kötülemek için para insanlar var. Bizzat canlı görmek lazım

Benim sorunum dün düzeldi ve 1 ayda anca düzeldi hocam

Kral Max 2 adlı cihazımdan, Tapatalk kullanılarak gönderildi.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Benim sorunum dün düzeldi ve 1 ayda anca düzeldi hocam

Her operatörde sorun oluyor zaten. Ondan dolayı bence korkmaya gerek yok her türlü bulacak seni kaçış yok devil~~ Netspeed iyi gibi suanlik

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Her operatörde sorun oluyor zaten. Ondan dolayı bence korkmaya gerek yok her türlü bulacak seni kaçış yok devil~~ Netspeed iyi gibi suanlik
Taahhüt olmazsa kaçış olabilir hocam Taahhüt gerçekten sıkıntı nasıl bir faturayla karşılaşacağınız belli olmuyor.

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Netspeed nasıl kiralıyor?
Sanmiyorum. Vdsl den bahsetmiyorum yalniz. Gpon/ftth gercek fiberden bahsediyorum. Bizim apartmanada fiber kablo giriyor ama t21 dolaptan vdsl e donuyor(fttb). Eger telekom apartmanimda sadece fiber hizmeti verdeydi turknet kullanamayacaktim.

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Sanmiyorum. Vdsl den bahsetmiyorum yalniz. Gpon/ftth gercek fiberden bahsediyorum. Bizim apartmanada fiber kablo giriyor ama t21 dolaptan vdsl e donuyor(fttb). Eger telekom apartmanimda sadece fiber hizmeti verdeydi turknet kullanamayacaktim.
Bizde sadece fiber var ama netspeed var.

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15

Hocam türk telekom un o kadar reklamı yapılıyorda ne oluyor. Dolandırıcılık şirketi kursalar danışmanlığını türk telekom yapar. Tanınırlık olayını bu kadar kafaya takmayın. Adamlar zaten taahhüt istemiyorlar. Bi sorun olursa herhangi bir ücret ödemeden iptal edersiniz. Zaten bu tür firmaların en güzel yanı müşteriyi kendilerine mecbur etmiyorlar.

Üst Alt