Rom Akıcı Rom Önerisi olan varmı?

E.D

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kamera
Cihazım
Mi 9
Konular
94
Çok tşk ederim hocam bunda android sürümü nedir
Android 12. Siz hangi cihazı kullanıyorsunuz. Mi 9 ise extended ile uyumlu çok güzel kernel var romun geliştiricisi extra olarak paylaşıyor onu gönderiyim size. Dün aldığım ekran süresini paylaştım. Tamamen mobil veri kullanımı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220327-145450_Telegram.png
    Screenshot_20220327-145450_Telegram.png
    450,7 KB · Görüntüleme: 70

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Android 12. Siz hangi cihazı kullanıyorsunuz. Mi 9 ise extended ile uyumlu çok güzel kernel var romun geliştiricisi extra olarak paylaşıyor onu gönderiyim size. Dün aldığım ekran süresini paylaştım. Tamamen mobil veri kullanımı.
Olur hocam benim de mi9 cihaz

gukana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
meut
Cihazım
leecoo le2
Konular
0
ustam dediğiniz kerneli paylaşabilirmisiniz

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
37
Selamlar,

Mi 9 Explorer Edition alacağım ancak rom konusunda kararsızım. MIUI tarafında ya da AOSP hangi romu tavsiye edersiniz? Daha önce başka xiaomi cihazlarımda arrow os kullanmış ve memnun kalmıştım ama ondan daha iyi diyebileceğiniz başka romlar varsa önerilerinize de açığım.

dogukan1079

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
proff
Cihazım
general mobi
Konular
5
Evet iyi ama pixon kernel kullanıyor ve bazı sosyal medya uygulamalarında lag var gibi çok takılıyor şarjıda çok iyi değil. Şimdi geliştiricisi ile konuşuyoruz evasion kernel uygulamaya çalışıyor yeni güncellemede ama pil tüketimi pixondan daha kötü dedi. Evo kullanacaksanız iron kernel ile beraber kullanın çok daha fazla keyif alırsınız evo özelleltirme kralıdır aosp lerde ve tamamen türkçe.
İon kerneli nasıl bulabilirim hocam bende evx kullanıyorum a12 ota

Nazım48

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nazım
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Konuyu hortlatayım. Cihazı 3 yıldır kullanıyorum. Yıllardır eu 11.0.9 sürümünü kullandım. Son 6 aydır miumix 12.0.6 kullanıyorum gayet akıcı ve memnunum. Hala orjinal bataryasını kullanıyorum. 5 saat 30 dakika ekran süresi bana az geliyor. Siz ekran süresi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-01-11-15-36-12-517_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-01-11-15-36-12-517_com.miui.securitycenter.jpg
    222 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2023-01-11-15-39-51-335_com.mmx.updater.jpg
    Screenshot_2023-01-11-15-39-51-335_com.mmx.updater.jpg
    416,9 KB · Görüntüleme: 23

Xrosen22

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 9
Konular
14
Konuyu hortlatayım. Cihazı 3 yıldır kullanıyorum. Yıllardır eu 11.0.9 sürümünü kullandım. Son 6 aydır miumix 12.0.6 kullanıyorum gayet akıcı ve memnunum. Hala orjinal bataryasını kullanıyorum. 5 saat 30 dakika ekran süresi bana az geliyor. Siz ekran süresi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Eğer sıkılırsan crdroid romunu deneme şansın varmı benim imei repair olduğu için deneyemiyorum performans ve batarya konusunda çok iyi bir rom olduğunu söylüyorlar

Xrosen22

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Arda
Cihazım
Mi 9
Konular
14
Evet iyi ama pixon kernel kullanıyor ve bazı sosyal medya uygulamalarında lag var gibi çok takılıyor şarjıda çok iyi değil. Şimdi geliştiricisi ile konuşuyoruz evasion kernel uygulamaya çalışıyor yeni güncellemede ama pil tüketimi pixondan daha kötü dedi. Evo kullanacaksanız iron kernel ile beraber kullanın çok daha fazla keyif alırsınız evo özelleltirme kralıdır aosp lerde ve tamamen türkçe.
Şuan evolution x 13 kullanıyorum ama iron kerneli nereden bulabilirim acaba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuan evolution x 13 kullanıyorum ama iron kerneli nereden bulabilirim acaba

Üst Alt